Zdraví

Dr. Hoting – kosmetika při vypadávání vlasů


Zdravé, husté vlasy jsou symbolem síly, mládí a přitažlivosti. Co když nám ale začnou padat a viditelně řídnout? Začneme se trápit a hledat příčinu tohoto nepříjemného problému, který může poznamenat i naši sebedůvěru. Padání vlasů přitom netrápí pouze muže, stále častěji se s ním potýkají i ženy. Důvěryhodné řešení nyní přináší značka Schwarzkopf, která vyvinula inovativní a vysoce účinné produkty vlasové kosmetiky s názvem  Activ Dr. Hoting. Díky těmto výrobkům jsou vlasy silnější a aktivní fáze jejich růstu se prodlužuje. Šampony a tonika Activ Dr. Hoting  jsou nabízeny ve verzi pro muže i ženy.

Vypadávání vlasů bývá dlouhodobým problémem, který řeší až polovina mužské populace v Evropě. Příčinou jsou nejčastěji dědičné faktory, hormonální změny nebo stres. Řídnutí vlasů se bohužel nevyhýbá ani ženám, u kterých jde, co se psychické pohody týče, o obzvlášť citlivý problém.

Značka Activ Dr. Hoting od Schwarzkopf nabízí účinné řešení problému padání vlasů, které není vyvoláno patologickými příčinami. Její inovativní přístup výrazně omezuje řídnutí vlasů. Šampony a tonika Activ Dr. Hoting jsou vysoce účinné přípravky vlasové kosmetiky, které stimulují energetický metabolismus ve vlasovém kořínku. Fáze aktivního růstu jednotlivých vlasů se prodlužuje a vlasy jsou o poznání silnější.

Inovativním prvkem Activ Dr. Hoting je nový, zcela jedinečný komplex aktivních přísad. Nejdůležitější látkou je karnitin tartrát. Jde o přírodní látku, která se vyskytuje v lidském těle, kde vzniká v největších orgánech v první fázi z aminokyselin. Výsledky testů prokazují, že karnitin tartrát stimuluje energetický metabolismus vlasových kořínků, neboť podporuje přísun energeticky bohatých fosfátových sloučenin k buňkám vlasového folikulu. Navíc, díky této látce se poměr aktivně rostoucích vlasů výrazně zvyšuje a vlasy zůstávají v růstové fázi mnohem déle, což je v boji s padáním vlasů velmi mocná zbraň.

Účinky karnitin tartrátu zesilují ještě další látky použité v receptuře přípravků Activ Dr. Hoting. Jde o taurin, který rovněž urychluje růst vlasů, protože stimuluje vlasové váčky v pokožce hlavy a výrazně zvyšuje přísun energie k vlasovým kořínkům. Navíc výtažky z rostliny echinacea doplňují působení karnitin tartrátu tím, že stimulují růstové faktory vlasových kořínků.

Přípravky Activ Dr. Hoting jsou vyvinuty ve dvou variantách: Activ F pro ženy a Activ M pro muže. Šampon a tonikum dámské řady Activ F o vlasy pečují, dodávají jim sílu a ulehčují rozčesávání. Tím je omezeno vypadávání vlasů způsobeno nešetrným česáním a lámáním vlasů. Naopak pánská verze šamponu a tonika Activ M má díky obsahu mentolu osvěžující účinky na pokožku hlavy.

Prémiová řada Activ Dr. Hoting vznikla jako ucelený program péče o vlasy obsahující šampon a tonikum. Šampon je vhodný pro každodenní použití, tonikum na vlasy je optimální aplikovat dvakrát denně. Tento přípravek má obzvláště silné účinky, neboť po delší dobu zůstává na pokožce hlavy. Podrobné dermatologické testy dokazují velice dobrou snášenlivost pokožky, takže produkty Activ Dr. Hoting lze používat dlouhodobě.

Portfolio značky ACTIV Dr. Hoting (k dostání ve vybraných hypermarketech, drogeriích a lékárnách):

·         Activ M Dr. Hoting šampon pro muže, 250 ml – DMOC 199,- Kč

·         Activ M Dr. Hoting tonikum pro muže, 150 ml – DMOC 249,- Kč

·         Activ F Dr. Hoting šampon pro ženy, 250 ml – DMOC 199,- Kč

·         Activ F Dr. Hoting tonikum pro ženy, 150 ml – DMOC 249,- Kč

Dr. Edo Hoting

Dermatolog, výzkumný pracovník v oblasti vlasové kosmetiky a člen vývojové skupiny společnosti Henkel, dr. Edo Hoting, potvrzuje pozitivní účinky nové řady a říká: „V přípravcích Activ Dr. Hoting přichází na trh velice účinné receptury, které dovedou nejen aktivně stimulovat růst vlasů, ale také prodloužit dobu, po kterou vlas roste. Firmě Henkel se podařilo dosáhnout dalšího významného úspěchu na poli kosmetiky určené pro specifické vlasové problémy.“

Výzkum Dr. Hotinga byl vždy zaměřen na problém vypadávání vlasů. Mnoho let byl vlasovým konzultantem na univerzitní klinice. V roce 1986 převzal vedení na dermatologickém oddělení Schwarzkopf v Hamburku. Na této pozici vedl testování dermatologické zdravotní nezávadnosti a vlasový výzkum. S patentovaným komplexem Dr. Hoting přinesl výzkumnému snažení značky Schwarzkopf významnou inovaci.

   
05.11.2008 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [10] v.hoklda [*]

  pozor na dehtové šampony vše se usazuje na játrech ,na vlasy je dobrý Methionin tablety

  superkarma: 0 05.11.2008, 17:36:50
 2. avatar
  [9] moruse [*]

  TOMU NEVĚŘÍM LEPŠÍ JE ZAJÍT K DERMATOLOGOVÍ

  superkarma: 0 05.11.2008, 15:37:26
 3. [7] Naduna [*]

  vyzkoušela jsem a nezvítězila jsem, od prvního dne se Vám začnou slepovat vlasy , takže rozčesávání bylo horší a horší, a pátý den jsem do vlasů už hřebenem nezajela vůbec, neb to bylo zbytečné, vlasy totálně slepené takže ať žijí reklamy a hloupí ať kupují

  superkarma: 0 05.11.2008, 12:02:31
 4. avatar
  [6] lilithheta [*]

  ZVONKO: AlpicortF teď taky používám. Jsem s ním "asi" spokojená. Akorát mi vadí, když si ten den umyji vlasy a večer si Alpicort napatlám na hlavu, tak ráno mám pak ty vlasy mastné a vůbec fujtajbl. Takže teď už to docela flákám. Krom toho mi doktor ještě napsal nějaký dehtový šampon (s krkolomným názvem). Sice zapáchá, ale výsledky tu jsou. Nevím, jestli je to tou vodičkou nebo šamponem, ale vlasy mi rapidně přestaly vypadávat - teď při mytí tak 10-20 vlasů, dřív to bylo mnohem mnohem víc.

  superkarma: 0 05.11.2008, 11:56:59
 5. avatar
  [4] ZVONKO [*]

  SAMOZREJME JE TO VZDY INDIVIDUALNI.JE LEPSI ZAJIT K DERMATOLOGOVI.

  superkarma: 0 05.11.2008, 09:08:40
 6. avatar
  [3] ZVONKO [*]

  TENTO PRIPRAVEK JSEM NEVYZKOUSELA,DAVAM PREDNOST LECIVU.NA LEKARSKY PREDPIS OD DERMATOLOGA NEBO TREBA PRAKT.LEKARE JE V CR PRIPRAVEK ALPICORT BEZ DOPLATKU /POUZE 30,- V LEKARNE A PLATBA 30,- KC U LEKARE/ A ALPICORT F TEN UZ JE S DOPLATKEM CCA 90,- KC /+ 30,-KC PLATBY/.PROBLEMEM JE MYSLIM SPISE NABOURANA HORMONALNI HLADINA NAPR. I PO PORODU, KTERA SE V TOMTO PRIPADE SAMA OD PORODU DO PUL ROKU UPRAVI DO NORMALNIHO STAVU A VLASY PRESTANOU VYPADAVAT.

  superkarma: 0 05.11.2008, 09:06:18
 7. [2] Remek [*]

  Zhruba před třemi týdny jsem vyhrála tento šampon a tonikum právě na ženě-in. Dost mi padaly vlasy. Kojím a všechny vitamíny mi jdou jen do mléka. Tonikum se aplikuje přímo ke kořínkům (doporučují 2x denně), takže tady se s mimčem dělit nemusím. S přípravky jsem spokojená. Vlasy mi teď opravdu padají míň a to si to tonikum neaplikuji 2x deně (jsem na to lína) I když na nějaké konečné soudy je příliš brzy.

  superkarma: 0 05.11.2008, 08:36:39
 8. avatar
  [1] lilithheta [*]

  Už to má tady někdo vyzkoušené? Zajímala by mě skutečnost oproštěná od reklamy.

  superkarma: 0 05.11.2008, 07:27:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme