Styl

Dovolte své pokožce být tím nejkrásnějším, co nosíte!

Letní tipy pro krásnou pokožku

Letní dny nás přímo vybízejí k tomu, abychom ukázali světu krásnou pokožku. Horko, sluneční paprsky a časté koupání ale pro pokožku představují velkou zátěž, a proto během léta potřebuje zvláštní péči a ochranu. Jak tedy o pokožku správně pečovat, aby vypadala skvěle a zářila zdravím? Ve spolupráci s odborníky na tělovou kosmetiku Fa jsme pro vás připravili několik tipů, jak docílit toho, aby se vaše pokožka proměnila v ty nejkrásnější letní šaty!

Buďte krásná díky stravě a tekutinám!

Dbejte na to, abyste během dlouhých letních dní hodně pili a doplnili tak vodu, kterou vaše tělo stále ztrácí. Pokuste se vypít dva až tři litry vody denně. Dobrý tip: teplá voda má lepší čisticí účinky než studená, takže pokud nemáte po ruce vychlazenou vodu, nedělejte si starosti.

Fa

Projezte se ke kráse díky velkému množství ovoce a zeleniny, letními saláty počínaje a jahodami konče. Existuje snad lahodnější způsob jak pokožku oživit? Čerstvý letní salát prospěje vašemu tělu a vaše pleť se dostane do „letní kondice“. Nedostatek vitaminů a minerálů ve stravě se negativně odráží na stavu pokožky. Dbejte zejména na dostatečný přísun vitaminu A, který je důležitou látkou pro obnovu buněk. Vitamin A je obsažen v avokádu, rajčatech a paprikách. Takže žádné výmluvy! Dopřejte své pleti šťavnatý letní salát.

Jak na to, aby vaše pokožka zářila zdravím?

Kartáčování těla nejen zbaví pokožku odumřelých buněk, ale rovněž zlepší krevní oběh a podpoří imunitní systém. Pokožka bude na pohled i na dotek krásně svěží. Používejte kartáč s jemnými štětinami a dlouhými pohyby jím přejíždějte po těle směrem k srdci. Pružné a pevné pokožky docílíte i pravidelným cvičením. Dbejte také na dostatečný odpočinek a pobyt na čerstvém vzduchu. Vaše pleť bude zářit zdravím.

Probuďte se ranní sprchou!

Ranní sprcha vás nejen dokonale probere, ale navíc vám rozproudí krev a pokožce dodá fantasticky svěží pocit. Také smyje pot, který na vašem těle ulpěl během noci. Lehká příjemná ranní sprcha je nejzdravějším začátkem nového dne pro všechny typy pleti. Vyzkoušejte novou řadu NutriSkin od Fa, která nabízí sprchový gel, tuhé mýdlo a pěnu do koupele. Po jejím použití budete mít pocit neodolatelně jemné pokožky. Po každém sprchování dopřejte pokožce i hydratační a pečující tělové mléko, např. mléko Fa NutriSkin, jež hydratuje až na 48 hodin a dodává pleti zářivě zdravý vzhled.

Dopřejte si dlouhotrvající pocit svěžesti!

Pocení je důležitá a zdravá tělesná funkce, jelikož představuje tělu vlastní přirozený systém „klimatizace“. Nicméně vlhko v podpaží a tělesný pach mohou být v teplých letních měsících problémem. Proto značka Fa vyvinula účinnou a přitom vysoce pečující řadu deodorantů se sedmi účinnými a výživnými látkami - Fa NutriSkin. Ta poskytuje 48hodinovou spolehlivou ochranu a zanechává pokožku neodolatelně jemnou. Nová řada antiperspirantů Fa NutriSkin je vhodná pro všechny typy pleti a nabízí tři přirozené svěží vůně pro dlouhotrvající příjemný pocit.

Nová řada deodorantů, mýdel a tělových mlék Fa NutriSkin od firmy Henkel ČR, která se na pultech obchodů poprvé objevila na jaře, zaručuje dokonalou komplexní péči o pokožku. Díky ní se vaše pokožka stane tím nejkrásnějším, co nosíte.

   
16.08.2011 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] wich [*]

  Ginger20 — #2 Bohužel Sml68Sml21

  superkarma: 0 16.08.2011, 16:20:12
 2. avatar
  [2] Ginger20 [*]

  wich — #1 No já znám spoustu lidí co se sprchují večer a ráno ne!Sml30

  1. na komentář reaguje wich — #3
  superkarma: 0 16.08.2011, 15:25:19
 3. avatar
  [1] wich [*]

  Tak myslím, že ranní sprcha je snad normální hygienický úkon a ne něco, co by se mělo doporučovat jako něco speciálního Sml14

  1. na komentář reaguje Ginger20 — #2
  superkarma: 0 16.08.2011, 09:39:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme