Bulvár

Dovolte, abych se představila. Já jsem Žena-in.cz

Jmenuji se Žena-in.cz a pracuji jako internetový magazín, určený – jak jste poznali již podle názvu – ženám. Ženám mladým, středního věku i těm, které již patří k těm „zralejším“. Zkrátka – jsem tu pro Vás všechny. Dívky, maminky, manželky, milenky, sestry, kolegyně, kamarádky, pro ženy v domácnosti či na mateřské dovolené i pro ty zaměstnané… Pokud jsem na nějakou kategorii, do které spadáte třeba zrovna Vy, zapomněla, doplňte si ji samy … protože jsem tu samozřejmě i pro Vás. A jsem tu pro Vás všechny moc ráda a těší mne, že se rodina našich čtenářek stále více rozrůstá.

 

Záměrně volím slovo rodina, protože právě o to se všemi silami snažím. Chtěla bych, aby se u mě všechny čtenářky cítily jako doma, aby se sem rády vracely a hlavně – aby měly proč se vracet. A tak stále přemýšlím, vylepšuji a inovuji, abyste Vy všechny u mne našly to, co Vás zajímá. Co Vás osloví, pobaví, inspiruje, co je pro Vás nějakým způsobem podnětné a co Vás třeba nějakým způsobem obohatí. Doufám, že mohu trochu neskromně poznamenat, že se mi to snad i daří. Soudím tak podle neustále vzrůstajícího počtu Vás, mých čtenářek, které se stávají novými a vítanými členkami naší rozvětvené rodiny.

 

Dovolte mi, abych se Vám představila trochu podrobněji. Ráda bych Vás nyní provedla všemi pokoji našeho velkého rodinného domu, kde si určitě i Vy najdete to své místečko nebo místečka, kde Vám bude dobře, kde se budete moci odreagovat a odpočinout si od všech starostí a práce … a co si budeme povídat, my ženy toho na sobě máme naloženo více než dost.

 

Vítejte tedy u nás – a nyní už i u Vás doma. Uvařte si třeba dobrou kávu a pojďte se mnou na prohlídku našeho domu.

 

Když se přihlásíte na naši adresu www.zena-in.cz , jako první uvidíte Hlavní stranu magazínu.

Určitě Vás upoutá aktuální denní vydání, ve kterém si každý den můžete přečíst nové články. Ty jsou podle svého zaměření rozděleny do několika rubrik. Záleží jen na Vás a na Vašem zájmu, který článek Vás osloví. Naším cílem je, aby Vás oslovily články všechny, což samozřejmě není zrovna lehce splnitelné.

 

Ale pojďme si představit jednotlivé rubriky:

Vztahy – zde najdete příběhy ze života, smutné i veselé, tak, jak je přináší sám život. Anonymně můžete napsat i Vy, pokud se ocitnete před problémem, se kterým si nevíte rady. Ostatní čtenářky Vám pomohou, poradí, podrží Vás i podpoří a přidají své vlastní zkušenosti.

Společnost – zde se můžete dozvědět spoustu důležitých a zajímavých informací, týkajících se společenského života. Zde najdete recenze na nové filmy, rozhovory s různými osobnostmi a další společenské události, které jsou třeba aktuální.

Domácnost – ano, ano. Neodmyslitelná součást života snad každé z nás. Rady a nápady, příběhy i různé fígle, jak si ulehčit tuto druhou ženskou směnu, najdete právě v této rubrice. A také uvidíte, že v tom rozhodně nejste sama.

Tělo – trápí vás bolesti hlavy? Lupy? Oteklé nohy? Je vaše dítě často nemocné? Nevíte, jaké jsou poslední trendy líčení? Kam si jít zacvičit…? Pak sledujte tuto rubriku. Postupně dostanete odpověď na všechny tyto a spoustu dalších otázek.

Cestování – za hranice všedních dní … a klidně si o tom můžete číst hezky v teple, u kafíčka. Díky Žena-in.cz poznáte mnoho zajímavých míst nejen u nás, ale v zahraničí. A nejen to…

 

V letošním roce najdete na hlavní straně magazínu také přílohu Hubněte, která Vás bude postupně seznamovat se správnými zásadami zdravé výživy, poradí, jak cvičit, jak si rozvrhnout úbytek nadbytečných kil, na co si dát pozor… Zkrátka dozvíte se všechno, co je potřeba, aby Váš boj s případnými kily navíc byl tentokrát už opravdu úspěšný.

Pokud ráda čerpáte inspiraci do kuchyně, určitě se stanete pravidelnou návštěvnicí přílohy Vaření. Každý den je tato příloha aktualizována o nové recepty a články, se spoustou rad a nápadů do kuchyně.

 

Hlavní denní vydání je navíc v průběhu dne neustále aktualizováno, takže můžete přijít kdykoli a vždy zde najdete něco nového.

 

Pojďme nyní vystoupit v našem domě do prvního patra a podrobněji se zaměřit na horní lištu – jakousi pomyslnou střechu.

 

Magazín a přílohu Hubněte jsme si již představili. Zaměříme se tedy na další okénko s názvem Debaty.

Co to je? Inu, takové pěkné a pořádné „splknutí“ po našem, po žensku. Stačí, když si vyberete téma, které Vás zajímá, a můžete se zapojit do diskuze, která již probíhá. Rozhodně není na místě pocit, že mezi zavedenou partičku na té které diskuzi nepatříte. Kdepak! Neostýchejte se a přispějte svou troškou do mlýna. Uvidíte, že ostych a obavy opravdu nejsou na místě.
Když se podíváte pod lištu kousek níže, uvidíte menšími červenými písmeny napsané názvy jako „Láska“, Kavárna“... atd. A u nich 0. To jsou diskuze, které jsou založeny přímo redakcí a které jsou samozřejmě také určeny Vám. Klikněte na název a ve chvíli, kdy diskuzi opustíte a vrátíte se na stránky třeba za chvíli, původní 0 se změní v číslo, které bude označovat, kolik nových příspěvků v diskuzi přibylo od Vaší poslední návštěvy.

Toto ale není vše, co Debaty nabízejí. Svou diskuzi si může založit každá čtenářka a má dokonce možnost vytvořit si diskuzi uzamčenou, do které mají přístup jen ti, které si sama určí a se kterými si chce povídat.

Navíc máte možnost využívat posílání a přijímání „vzkazíků“, které najdete ve stejné liště, kde jsou redakční diskuze.

 

Další okénko má název Poradny. Jak z něj vyplývá, slouží Vám k tomu, abyste se jejich prostřednictvím poradila s odborníky s Vaším případným problémem. V současné době můžete využívat poraden několik. Například Finanční poradnu, Poradnu bytového designu, Poradnu, zaměřenou na neurologické problémy, Poradnu pro šikovné ruce….

 

Další okénka nesou názvy jako Testování, Pohledy, Citáty, Fotoalba, Kvízy… Prohlédněte si je, určitě se zorientujete, jaké možnosti Vám nabízejí. Já se nyní zmíním ještě o Fotoalbech. I Vy si zde můžete založit své vlastní fotoalbum a pochlubit se fotografiemi třeba z dovolené, nebo z vašeho rodinného života. Vítány jsou i umělecké fotografie a samozřejmě všechny, které jsou pěkné a něčím zajímavé. Ale i ty, které jsou vám nějakým způsobem milé a cenné.

 

Pokud patříte mezi hravé a soutěživé typy, rozhodně nepřijdete zkrátka. Na Žena-in.cz se soutěží v podstatě stále. V pravé liště najdete seznam všech aktuálních soutěží, kterých se můžete zúčastnit a vyhrát tak krásné ceny, které jsou zaměřeny především na to, aby potěšily nás, ženy. Mimo to jsou ještě několikrát do týdne zařazovány tzv. denní soutěže, ve kterých si můžete vyzkoušet váš důvtip, vytrvalost a postřeh. I zde jsou vždy ve hře zajímavé výhry.

 

Pro hravé čtenářky jsou zde také hry. Zatím Piškvorky a Lodě. Můžete vyzvat další čtenářku a pěkně si to spolu rozdat. Uvidíte, že se skvěle pobavíte.

 

Co Vám ještě Žena-in nabízí? Je toho opravdu hodně. Třeba Menstruační kalendář, který se určitě stane vítaným pomocníkem v našich každoměsíčních propočtech.

 

Na jednotlivých stránkách také uvidíte různé bannery, které se proměňují a střídají. Když na ně kliknete, otevře se Vám možnost získat další informace a přečíst si zajímavé články. Nyní si třeba můžete přečíst seriál o Erotice, získat rady, co dělat při ztrátě zaměstnání, jak si poradit s výchovou dětí….

 

Spoustu důležitých rad a návodů, co a jak na Žena-in.cz naleznete i ZDE .

 

Snad jsem se alespoň zevrubně představila a nalákala Vás, abyste se mnou zůstaly. Ráda bych se stala Vaší přítelkyní, která je tu pro Vás ve dne i v noci. Přijďte kdykoli – když Vám bude smutno i veselo, když se budete chtít svěřit se svým trápením či podělit s nějakou radostí, když si budete chtít popovídat … zkrátka se Žena-in.cz nebudete nikdy sama. Vždycky zde najdete otevřenou náruč, laskavé slovo a pochopení. A v neposlední řadě i hromadu humoru, vtipu a veselých společnic.

Takže – vítejte doma!

 

 

 

   
04.02.2005 - Společnost - autor: katchaba

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [329] vema [*]

  chtěla BYCH ZRUŠIT REGISTRACI ?

  superkarma: 0 31.03.2009, 23:51:36
 2. avatar
  [328] Světýlko [*]

  Redakce mi nabídla seznam ikon. Ale mě se ten kozoroh (vůbec ten styl malby) nelíbí, ty obrázky jsou fádní.

  superkarma: 0 08.03.2009, 19:27:47
 3. [327] dada274 [*]

  Je mi to ľúto, ale asi sem prestanem chodiť. Články sú síce zaujímavé, ale nájdem ich aj na iných stránkach a v časopisoch. Súťažiť väčšinou môžu len obyvatelia ČR a redakcia zatiaľ neodpovedala ani na jednu z mojich otázok. Takýto postoj sa mi nepáči a ignoranciu nemám rada. Je mi to ľúto.

  superkarma: 0 04.03.2009, 21:25:15
 4. avatar
  [326] 4slunicko4 [*]

  radka8: měla jsem stejný problém,našla jsem si tady meil na šéfredaktora a problém byl ještě téhož dne vyřešen,tak to zkus taky a držím palce

  superkarma: 0 04.03.2009, 08:20:03
 5. [325] dada274 [*]

  13.2.2009 som napísala otázku: ako sa dozviem, že som vyhrala v niektorej zo súťaží a dodnes som nedostala odpoveď. Mám aj druhú otázku: prečo sa niektorých súťaží môžu zúčastniť len prihlásení s adresou v ČR? To je taký problém poslať prípadnú výhru na Slovensko? Keď tu môžeme byť zaregistrované, čítať články, podieľať sa na stránke, tak prečo nemôžeme aj vyhrávať ako naše kamarátky z ČR? Podľa mňa je to diskriminácia. Dúfam, že tentoraz dostanem aj odpoveď na obidve moje otázky.

  superkarma: 0 23.02.2009, 12:36:25
 6. avatar
  [324] sas [*]

  Sama mám problém s tím, že během dne se ztratí aktuální články. Nevím, kde je najít. Poradí někdo ?

  superkarma: 0 20.02.2009, 15:57:32
 7. avatar
  [323] sas [*]

  Světýlko: Není to tak jednoduché. Musí odpovídat objem i velikost. Také jsem to zkoušela mnohokrát. Nakonec jsem musela obrázek ořezat v programu : malování.
  Postup byl takový : vybraný obrázek uložit pený disk do "obrázků".pravou myší kliknout na "upravit" a v"malování"kliknout na "obrázek". Nabídnou se "atributy", kde je popsána velikost obrázku. Nakonec si jej musíš nějak upravit.
  Nevím, jestli to jde jednodušeji.

  superkarma: 0 20.02.2009, 15:56:05
 8. avatar
  [322] Světýlko [*]

  Kde najdu odpověď na moji otázku a kdy???

  superkarma: 0 20.02.2009, 00:26:29
 9. avatar
  [321] Světýlko [*]

  Měním poněkolikáté ikonu ke svým diskuzím a stále jsou mi zamítány (velikost odpovídala). Proč? Chci tam taky mít obrázek!Co proto mám udělat?

  superkarma: 0 20.02.2009, 00:23:52
 10. avatar
  [320] 4slunicko4 [*]

  Poznali jste hvězdu. A kdo vyhrál? (29.1.2009)
  Balíček kosmetiky proti celulitidě od Garnier si vylosovala čtenářka s nickem 4slunicko4
  Dobrý den,vyhrála jsem v této soutěži ,ale nepřišlo mi dosud ani oznámení o výhře,ani balíček....

  superkarma: 0 18.02.2009, 14:02:58
 11. [319] dada274 [*]

  Dobrý deň, odkedy som sa zaregistrovala na vašej stránke, zúčastnila som sa skoro každej súťaže,keďže veľmi rada súťažím.
  Nikde som ale nenašla zoznam výhercov už uzatvorených a vyhodnotených súťaží. Ako sa dozviem, či som náhodou v niektorej nevyhrala (čo by bol skoro zázrak, pretože takéto šťastie ma obchádza)? Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň.

  superkarma: 0 13.02.2009, 20:37:49
 12. [318] radka8 [*]

  23.11.2008 jsem byla informována, že jsem vyhrála v soutěži Darujte nezapomenutelný zážitek, poukázku na zážitek. Je to více jak dva měsíce, ale poukázku jsem ještě neobdržela. Jak dlouho trvá doručení výhry? Děkuji.

  superkarma: 0 04.02.2009, 09:23:13
 13. [317] Amandda [*]

  Dobrý den,
  byla jsem vybrána v soutěži "Vyhrajte exkluzivní balíčky Indulona", tato soutěž proběhla už před měsícem. Tento balíček jsem pořád neobdržela. Zajímalo by mě jak dlouho trvá dodání výhry.
  Kde naleznu více informací o podmínkách soutěží? Děkuji

  superkarma: 0 09.11.2008, 09:12:55
 14. [316] vajdulka [*]

  Dobrý deň,
  páči sa mi Vaša stránka, no chýba mi v registrácii adresa pre doručenie v ČR, nakoľko mnoho súťaží je limitovaných doručením výhry v ČR.
  Ďakujem, prajem Vám pekný a úspešný deň
  KMM Vladimíra

  superkarma: 0 04.11.2008, 01:13:42
 15. [315] ren 2 [*]

  Dobry vecer chtela jsem si napsat o vytvoreni horoskopu ale pocitac neni moje silná stranka a tak nevim jak na to muzete me nejak nasmerovat dekuji

  superkarma: 0 23.10.2008, 23:26:14
 16. [314] lida53 [*]

  moc pěkné

  superkarma: 0 23.10.2008, 09:16:20
 17. [313] Trefa [*]

  jsem trvale prihlasena ale nevim jak se dostanu k jedntlivym soutezim.mam nekam odeslat svuj registr ,ale nevim jak ,co stim mam vubec delat.potrebovala bych se nekam dovolat ale nevim telefoni cislo.poradi me nekdo z redakce.cekam brzo odpoved abych mohla soutezit.diky vrele.

  superkarma: 0 09.10.2008, 12:47:18

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [312] Trefa [*]

  jsem trvale prihlasena ale nevim jak se dostanu k jedntlivym soutezim.mam nekam odeslat svuj registr ,ale nevim jak ,co stim mam vubec delat.potrebovala bych se nekam dovolat ale nevim telefoni cislo.poradi me nekdo z redakce.cekam brzo odpoved abych mohla soutezit.diky vrele.

  superkarma: 0 09.10.2008, 12:46:50
 2. [311] bernadeta1 [*]

  Jsem na rozpacích. V soutěži magnifique není ani jedna odpověď správná. Nevím, kam se obrátit.

  superkarma: 0 09.10.2008, 08:55:18
 3. [310] potsii [*]

  Je moc pěkné, že je fotosoutěž, ale nedaří se mi vkládat obrázek. Šlo by to nějak napravit??? Dík:)

  superkarma: 0 04.09.2008, 21:40:32
 4. [309] kasna [*]

  Zojka: Najedeš v pravo nahoře na úpravy registrace a tam je změna hesla. Napíšeš původní a pak dvakrát nové.

  superkarma: 0 26.07.2008, 18:10:46
 5. [308] Zojka [*]

  Jak změním heslo?

  superkarma: 0 25.07.2008, 15:21:14
 6. [307] posp [*]

  mám ten samý problém nemohu se do soutěží přihlásit ?

  superkarma: 0 09.07.2008, 11:59:26
 7. [306] regajs [*]

  Nevím,kde se u Vás mám přihlásit,abych mohla soutěžit?

  superkarma: 0 11.06.2008, 11:19:04
 8. [305] Jechova [*]

  Dobrý den.I já se chci zeptat MUDr.Vlasáka.Je možné když ještě kojím jeden den v týdnu vynechat jídlo a pouze pít?Malému je deset měsíců.Díky za odpověd Romana J.

  superkarma: 0 19.05.2008, 20:43:57
 9. avatar
  [304] Petique [*]

  připomínky k soutěžím sem: http://www.zena-in.cz/auditoria/auditorium_osobni.asp?stranka=1&id=923

  superkarma: 0 09.04.2008, 12:43:38
 10. [303] dobrmance [*]

  Chtěla bych se zaptat na soutěž s Palete a poslední otázku z 4.4.. Na tuto otázku jsem nenašla žádnou vhodnou odpověd, chtěla jsem se tedy Vás tedy upozornit jestli tam nemáte chybu v odpovědích.

  superkarma: 0 04.04.2008, 18:09:54
 11. avatar
  [300] bruneta [*]

  Můžete mi prosím poradit? Chtěla bych si změnit foto do dikusí a foto do detailu. Myslela jsem, že se to dělá přes: Úpravy registrace-foto do diskusí -Procházet...- vložím foto ze souboru-a kliknu dole na OPRAVIT. Rozměry fotky mám správné tak jak je předepsáno. Vždycky mi to napíše oprava provedena, ale žádná změna ve fotu se nekoná. Vše je stejné, foto mám to samé jako před tím. Nevím jakou jinou cestou by se to dalo změnit, asi na to jdu úplně špatně ale jiný odkaz tu nenacházím. Může mi někdo poradit?

  superkarma: 0 04.02.2008, 13:53:19
 12. avatar
  [299] miroslavka11 [*]

  cítím se tu moc príma , dík za tyto stránky

  superkarma: 0 24.01.2008, 15:43:49
 13. [298] Radka.Radecka [*]

  Tak jsem si přečetla pravidla k soutěži o Nextrin.
  Chtěla bych vědět, jak budete soutěž vyhodnocovat a losovat nekpozději 20.12.2005.

  superkarma: 0 22.01.2008, 06:56:42
 14. [297] mirriss [*]

  Dašenka: odpověď v té soutěži je shodná, nauč se číst

  superkarma: 0 21.01.2008, 08:38:05
 15. avatar
  [295] Dašenka [*]

  Při dnešní odpovědi na soutěžní otázku Slim Cup je na odkazových stránkách údaj 4,2g, který vůbec nekoresponduje s odpovědmi v otázkách soutěže. To je schválně, aby nikdo nevyhrál?? Docela by mne to zajímalo

  superkarma: 0 18.01.2008, 21:25:42
 16. avatar
  [294] juha [*]

  na tyto stránky jsem přišla nedávna, jsou moc hezké a teď se tu často vracím

  superkarma: 0 10.01.2008, 16:23:04
 17. [293] veerac [*]

  Nový rok a u nás samá smůla. Ještě, že mám kam uniknout.

  superkarma: 0 03.01.2008, 18:34:25
 18. [292] mulin [*]

  super stranky

  superkarma: 0 01.01.2008, 14:53:44
 19. avatar
  [291] veriis7 [*]

  Ahoj všichni dnes jsem tu poprvé,už se těším co vše tady zajímavého najdu .HOOOOOOOOOdně zdravíčka Vám přeji do nového roku

  superkarma: 0 30.12.2007, 11:25:36
 20. [288] terenniberuska [*]

  je to vše krásné až na to štěstíčko ne a ne přijít jak nejlepe jít na body a pišvorky .Jinak je vše moc zajímavé jak počteníčko,soutěže jste prostě všichni super přejí pohodové dny před svátky at se daří jen

  superkarma: 0 14.12.2007, 16:45:05
 21. avatar
  [286] tomdajsová [*]

  Ahojky,dneska jsem tady strávila celé odpoledne,je to dost hustý

  superkarma: 0 11.12.2007, 17:37:24
 22. [285] mamča123 [*]

  zabrousila jsem zde náhodou a už jsem si zasoutěžila zahrála piškvorky a přečetla mnoho zajímavého díky za tyto stránky

  superkarma: 0 11.12.2007, 14:37:10
 23. [283] magdicka [*]

  super stranecky,jsem rada ze jsem se zaregistrovala,hodne me potesili souteze,poprve v zivote jsem neco vyhrala :) diky

  superkarma: 0 10.12.2007, 07:38:52
 24. [281] pašulík [*]

  Ahoj všichni,jsem tu teprve pár dní a moc se mi tu líbí.Jsem tu většinou pozdě večer,někdy až do rána,nemůžu spát.Hraju lodě,čtu články a vše ostatní.Opravdu super stránky.

  superkarma: 0 08.12.2007, 17:57:23
 25. avatar
  [279] denkas [*]

  LuckyCharlie:No na to právě taky nemůžu přijít!!

  superkarma: 0 07.12.2007, 13:55:52
 26. [278] dafido [*]

  Ahoj všem. Taky jsem tu nováček a nevím jak přidat příspěvek.
  Jinak mě mrzí,že jsem tyhle stránky neobjevila dřív.

  superkarma: 0 07.12.2007, 11:43:55
 27. [277] Karonela [*]

  Dobrou noc a krásne sny všem!

  superkarma: 0 02.12.2007, 21:43:05
 28. avatar
  [276] ala 312 [*]

  LuckyCHarlie Na pravé straně lišty - Vyhraj 20 000 Kč - soutěž probíhá zde - červeně až dole 4 od zdola

  superkarma: 0 01.12.2007, 15:30:20
 29. avatar
  [274] Duppinka [*]

  Ahoj ahoj, vidím tu samé dotazy a žádné odpovědi , ale taky sem přihodím jeden. Nevím, kam bych mohla poslat příspěvek aby to redakce zveřejnila, nějaký odkaz??? A jinak to, co vám tady nejde (problém s Avonem, s nahráním obrázku, s piškvorkami...) nejste v tom samy holky , byla bych moc vděčná za odpověď!

  superkarma: 0 01.12.2007, 13:20:24
 30. [272] berundajane [*]

  Dobrý den, prosím o radu. 13.10.2007 my přišel e-mail že jsem zde na ženě-in vyhrála v soutěži Borges. A že výhry bude rozesílat přímo zadavatel soutěže. Dodnes nic nedorazilo. Nevím kam se tedy mám obrátit s tímto dotazem... jestli my někdo poradí budu ráda, děkuji...

  superkarma: 0 30.11.2007, 12:43:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme