.

Dovolenou koupíte i v supermarketu

Cestování

Dovolenou koupíte i v supermarketu


Je možné v hypermarketu koupit něco jiného než potraviny, drogerii či jiné spotřební zboží? Co třeba dovolenou? Odpověď zní jednoznačně ano. Již brzy to bude možné i v České republice.

Do Česka míří cestovní kancelář ITS Billa Reisen, která patří do německé skupiny REWE Group vlastnící některé obchodní řetězce. Obchodní řetězec, jehož by měla být tato kancelář součástí, provozuje v Česku přibližně 90 obchodů. Znamenalo by to nejen vznik jedné z nejsilnějších cestovních kanceláří v republice, ale také nová pracovní místa, pro která už zástupci firmy hledají vhodné kandidáty.

Zatím není známo, zda bude společnost posílat své klienty na charterové lety do Německa a Rakouska, nebo budou letecké zájezdy startovat i na českých letištích. Společnost, se kterou loni cestovalo pět milionů lidí, se nebojí ani světové finanční krize. Na český trh se chystá vstoupit ve chvíli, kdy bude počet klientů cestovních kanceláří stagnovat.

Přečtěte si také: Ceny zájezdů: Co je psáno, to je dáno!
   
25.11.2008 - Zahraničí - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] átéčko [*]

  V Tescu Chorvatsko neměli

  superkarma: 0 25.11.2008, 18:36:51
 2. avatar
  [1] Zdendula [*]

  Co by nevstoupili na náš trh v tak špatnou dobu, čecháčkové se jen pohrnou v supermarketu to bude jistě supervýhodné . Ještě že je tu máme, vždy když se u nás nějaký otvírá mám pocit že lidé doposud neměli kde nakupovat a co jíst

  superkarma: 0 25.11.2008, 12:33:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme