Milujete teplo a dovolenou, která vás dostane do jiného světa? Pak se vydejte do Egypta!

Země, kde má dovolená jiný rozměr než v zemích středomoří.

Egypt

Pokud je u nás chladnější léto, v Egyptě, díky jeho jižní poloze, bude vždy krásné teplo a moře nádherně prohřáté. Moře je v Egyptě navíc velmi čisté a teplé. Pláže jsou čisté a většinou je pokrývá světlý písek.

Nahlédněte do starověku

Jedním z největších lákadel Egypta jsou ale starověké památky. Tato část Afriky je jednou z kolébek civilizace, dávných věků, a proto Egypt na svém území dodnes dává na odiv pozůstatky té doby. Starověké mumie, chrámy, muzea, obří sochy a nejznámější stavby celého lidstva – pyramidy. Každý z nás, při sledování dobrodružných filmů z Egypta určitě toužil spatřit tato místa na vlastní oči. Zde se vám tento sen splní.

Cestovní kanceláře nabízí na místě spoustu výletů, které vás dopraví, kam jen si budete přát.

Fascinující podmořský svět

Zdejší pobřeží a moře také patří mezi nejznámější a nejkrásnější lokality pro potápění a šnorchlování na světě. Jakmile si nasadíte šnorchl a otočíte zraky směrem ke dnu, uvidíte ten pestrobarevný svět. Hejna nádherných rybek potkáte přímo v moři před vaším hotelem.

Pokud budete chtít vidět víc, domluvte se s místními potápěči, ať vás vezmou na šnorchlovací výlet na jiné místo. Uvidíte, jak vás tento podmořský svět uchvátí!

Zážitek je i nakupování

Pokud si chcete dovést domů nějaký originální suvenýr, pak v Egyptě nebudete vědět, který si vybrat dříve. Různé sošky, obrázky na tradičním papyrusu, tepané lampy jak z pohádky o Aladinovi, tradiční oděvy, šátky a oblečky pro břišní tanečnice, parfémy… to všechno a ještě daleko více lákadel na vás čeká. Mějte na paměti, že o cenu se musí smlouvat! Je to tradiční rituál, dohodnout se na ceně, která je kompromisem pro obě strany.

Dovolená v Egyptě má prostě svoje kouzlo, které musíte zažít, abyste jej prožili. Pokud se sem chcete vydat, chceme vám doporučit několik zajímavých lokalit z nabídky cestovní kanceláře Fischer www.fischer.cz – dovolená v Egyptě http://www.fischer.cz/egypt

Naše tipy na hotely z nabídky CK Fischer – stravování all inclusive

Hurghada:

Palma de Mirette

FischerOblíbený hotel ve vynikající poloze mezi oběma centry Hurghady doporučujeme klientům vyhledávajícím odpočinek u moře s možností sportovního vyžití.

http://www.fischer.cz/egypt/egypt-hurghada/hurghada/palma-de-mirette

Bella Vista Hotel & Resort 

FischerHezký hotel s příjemnou rodinnou atmosférou doporučujeme vzhledem k jeho skvělé poloze přímo v centru Hurghady všem klientům vyhledávajícím kromě hezkého koupání také možnost zábavy a nákupů v bezprostřední blízkosti hotelu

http://www.fischer.cz/egypt/egypt-hurghada/hurghada/bella-vista-hotel-a-resort

Makadi Bay:

Menší letovisko vzdálené asi 35 km od Hurghady je vyhlášené díky nádherné písečné pláži, v jejíž těsné blízkosti najdete krásné korály. V minulých letech zde vyrostlo i menší centrum s několika restauracemi a typickými kavárnami.

Al Nabila Grand Bay 

FischerKomplex situovaný u jedné z nejkrásnějších pláží oblasti. Pozvolný písčitý vstup do moře umožňuje bezproblémové koupání zejména rodinám s dětmi. Moderní architektura, prostorné pokoje a kvalitní program all inclusive jsou zárukou příjemně strávené dovolené.

Pokud vaše děti milují tobogány a skluzavky, budou nadšené! Jeden z hotelových bazénů je propojen právě s těmito radovánkami!

http://www.fischer.cz/egypt/egypt-hurghada/makadi-bay/al-nabila-grand-bay

Harmony Makadi Bay Hotel & Resort 

FischerHotel doporučujeme klientům toužícím po klidné dovolené, ale také milovníkům šnorchlování a potápění.

http://www.fischer.cz/egypt/egypt-hurghada/makadi-bay/harmony-makadi-bay-hotel-a-resort

Doporučujeme hotel v Egyptě s programem Funtazie:

FUNTAZIE KLUB GIFTUN AZUR RESORT

FischerJeden z nejoblíbenějších hotelů v naší nabídce s krásnou zahradou a u jedné z nejhezčích písečných pláží v Egyptě. Rodiny s dětmi jsou vítány ve Funtazie klubu. Zatímco o zábavu a pestrý program pro děti se postará tým českých animátorů, mohou se dospělí v klidu oddávat relaxaci, sportovním aktivitám nebo báječnému koupání.

http://www.fischer.cz/egypt/egypt-hurghada/hurghada/funtazie-klub-giftun-azur-resort1

Užijte si dovolenou v Hurghadě za skvělé ceny last minute! Více o aktuální nabídce najdete na této stránce http://www.fischer.cz/last-minute/egypt/hurghada

Dovolená pro rodiny s dětmi s klubem Funtazie: http://www.fischer.cz/rodinna-dovolena

Reklama