Diskuze

Dovolená s dítětem a se psem

Všechny zdravím, 

chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo konkrétní dobrou zkušenost s pobytem u moře v Chorvatsku s rodinou a psem...cestovky sice nabízejí místa, kde se může pes vzít, ale já bych ráda, aby se mu to taky líbilo a našla tak místo, kde by se mohl taky koupat a "nepřekážel by" lidem okolo....promýšlíme to a uvidíme, zda se něco povede...nemáme totiž možnost ho nechat na týden u příbuzných...a do psího hotelu bych se ho bála dát, je na nás moc fixovaný, je prostě šťastný tam kde jsme my...v čechách už jsme s ním jezdili a v poho, ale v zahraničí zatím ne...vím, že se tam množí i psí pláže, jen se mi zatím pořádně nepodařilo najít ubytování u nich...jestli takhle někdo jezdíte, moc prosím o tipy....děkuji!

11.02.2015 - Cestování - autor: wiana82

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

  1. [2] Luciáš85 [*]

    Hezký den z Evropy vám můžu maximálně doporučit dovolenou v Bulharsku, Zlaté písky nebo Primorsko. Perfektni s nev-dama jsme byli loni a letos pojedem zas doufám že seženeme ten stejný hotel. Jinak Bulharsko je perfektní i na horskou turistiku :)

    superkarma: 0 01.07.2015, 20:22:37
  2. [1] Jarmilka90 [*]

    Ahoj. Já mám zkušenost s pobytem u moře v Chorvatsku, konkrétně sme byly 4 osoby a měli jsme se sebou i našeho pejska. Byly jsme v Šolte a neměli jsme žádny problém se psem :) Stačí jenom najít jenom webovou stránku, která se zaoberá ubytováním v Chorvatsku a tam si nastavíš své podmínky :)

    superkarma: 0 24.02.2015, 17:38:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Cestování

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme