.

Dovolená s Canaria Travel: Klubové hotely pro rodiny s dětmi na Kanárských ostrovech a krásné pláže

Cestování

Dovolená s Canaria Travel: Klubové hotely pro rodiny s dětmi na Kanárských ostrovech a krásné pláže

Pravidelně vás informujeme o nabídce cestovní kanceláře Canaria Travel. Nyní vám přinášíme super tip pro rodiny s dětmi. Pokud cestujete s dětmi, víte, že je někdy nad vaše úsilí je zabavit a vítáte tak možnosti, kdy se děti mohou zapojit do zábavy. Proto si určitě přečtěte, jaké novinky Canaria Travel přichystala pro letošní rok!

V letošním roce pro své klienty připravila cestovní kancelář Canaria Travel novinku v podobě klubových hotelů pro rodiny s dětmi.

Canaria travel

V těchto hotelích garantují v letních měsících český animační program doprovázený maskoty hotelů – postavičkami Chachis.

Animační programy pro děti jsou rozdělené do 3 skupin podle věkových kategorií. Hotely nabízí také speciální programy pro teenagery, kteří mají k dispozici svou vlastní místnost s internetem, Xbox One a české filmy.

Canaria travel

V celém komplexu i na pokojích je k dispozici bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi připojení k internetu.

Jako bonus je pro klienty připraven „Check-in Online“, kde si můžete vybrat svůj pokoj již před dovolenou při rezervaci zájezdu!

Grand Canaria

Proč cestovat na Kanáry s dětmi?

Grand Canaria

Protože jsou tady nádherné pláže s jemným pískem, kde si mohou děti bezstarostně hrát. Vstup do moře je pozvolný, takže se nemusíte bát, že sítě smete vlna nebo že bude rychle v místech, kde nebude stačit.

Na ostrovech je příjemné počasí, teploty v létě nepřesahují třicítky a díky lehkému větru je pobyt na sluníčku velmi příjemný. Také počasí je stálé, přes léto je slunečno.

Grand Canaria

Pláže jsou ideálním místem pro lenošení a vodní radovánky. Světlý jemný písek a moře s pozvolným vstupem do vody ocení zejména maminky s malými dětmi. Na plážích fungují služby, jako jsou slunečníky a lehátka za poplatek, v blízkosti jsou obchody a restaurace (pokud se tedy nevydáte na opuštěné pláže, na Tenerife je písek tmavý, díky sopečné aktivitě ostrova).

Grand Canaria

Dobré ubytovací služby a zdravotnická péče – hotely a jejich služby jsou srovnatelné jako všude jinde v Evropě, pokud řešíte zdravotní problém, obraťte se na delegáta cestovní kanceláře, který hned vše vyřeší.

Nabídku Klubových hotelů najdete na této stránce: www.canariatravel.cz/cs/aktivity/pro-rodiny-s-detmi

Canaria travel

Náš tip: Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adresewww.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420/221969224 nebo mobilní operátor 602313049

   
20.05.2015 - Kanárské ostrovy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] Luciáš85 [*]

  Zdravím my se s kamarády chystáme na Gran Canaria. Tak doufám že budem spokojení :) Ve Španělsku jsme ještě nebyli takže se strašně těšime. Kdyby jste měli někdo typi co na to co podniknout určitě pište. Budem moc vděčni a zkusime cokoli :)

  superkarma: 0 01.07.2015, 20:17:17
 2. [5] Klára Křížová [*]

  jiti — #4Z Fuerteventury Sml22

  superkarma: 0 20.05.2015, 14:36:24
 3. avatar
  [4] jiti [*]

  Nevěřím že ta poslední fotka je z kanárů:)

  1. na komentář reaguje Klára Křížová — #5
  superkarma: 0 20.05.2015, 14:28:20
 4. avatar
  [3] Avosanaj [*]

  Tak na to opravdu nemám Sml15

  superkarma: 0 20.05.2015, 13:07:01
 5. [2] manislava [*]

  Bucík — #1jo tak já na to taky nemám,a nevím jestli někdy budu mítSml15

  superkarma: 0 20.05.2015, 11:53:45
 6. [1] Bucík [*]

  Nádhera, ale bohužel můj důchod nestačí.

  1. na komentář reaguje manislava — #2
  superkarma: 0 20.05.2015, 09:05:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme