Už je to rok, co jsem prožila svoji nejkrásnější dovolenou v životě. Původně to měla být normální rodinná dovolená s manželem a synem, ale pak...

Dorazili jsme se synem do krásného koutu jižních Čech, do malého penzionku uprostřed lesů. Byla tam prima parta lidiček, a tak jsme se hned první večer domluvili na posezení u vínečka a kytary. A pak přišel ON.

Byl tam sám a ubytovaný ve stanu. Dali jsme se do řeči a já zjistila, že mi ten člověk začíná být strašně sympatický, že je milý a že je mi s ním hrozně fajn. Nebyla to žádná láska na první pohled, ale na ten druhý už ano. 

Pak už jsme spolu byli celý týden skoro pořád. Vymýšlel pro mě i pro malého různé výlety, staral se o nás, jako kdybychom se znali věčnost. A večery? Nikdy nezapomenu na jeho pohledy, na jeho ruce, které mě neustále objímaly, na jeho polibky. Nejhorší to pro mě bylo přes den, kdy jsem se snažila, aby si můj syn nevšiml našich tajných doteků, krásných slovíček, lásky.

Ten nádherný týden, na který nikdy nezapomenu, utekl jako voda a před námi byl poslední večer. Počkali jsme, až všichni usnou, a seděli, povídali, líbali se a mazlili až do časných ranních hodin. Vůbec jsem pak nespala - bylo mi ze všeho strašně smutno.

Psali jsme si ještě donedávna. Z jeho SMS jsem měla pocit, že jsem ho ráno opustila a odešla do práce a večer ho zase najdu doma; že nám spolu bude nádherně. Asi se slovy nedá úplně vyjádřit, co právě teď cítím. Po tvářích mi stékají slzy. Jen doufám, že ho ještě jednou uvidím a že to nebude tak dlouho trvat. Dal mi mnohem víc, než si myslí. Po dlouhé době jsem měla pocit, že o mě někdo stojí, že se někomu líbím. Jak už jsem psala na začátku: na tuhle dovolenou nikdy nezapomenu.

Monika


Milá Moniko,

ani nevím, co Vám napsat, sama jste všechno pověděla, shrnula a zhodnotila úplně přesně.

Držím Vám palce, aby všechno dopadlo dobře, ale vidím, že Vaše situace je spletitá...

Reklama