Hledáte zajímavou destinaci, kde si užijete nádhernou dovolenou? Vyzkoušejte americkou Floridu! Cestovní kancelář Fischer vám pomůže s výběrem hotelu, zařadila tuto prosluněnou zemi jako novinku zimní dovolené u moře. Celkovou nabídku najdete na http://www.fischer.cz/usa/florida/miami

Florida

Slovo „Florida“ má ve španělštině význam „květinový“. Proč se tak jmenuje? Důvodem je, že Floridu objevili španělští námořníci v době velikonočních svátků, které se ve španělštině označují jako „Pascua Florida“.

Nejznámějším městem Floridy je bezesporu Miami, kde najdete proslulou Miami Beach. Pokud chcete při dovolené na Floridě vyrazit za zábavou, určitě se vydejte do Orlanda, ve kterém se nachází hned několik zábavných parků jako Universal Orlando Resort nebo Walt Disney World.

V Miami pulzuje krev kubánských rytmů a kubánského temperamentu.  V 50. letech začaly na Miami připlouvat tisíce Kubánců prchajících z nedaleké Kuby, kteří se usazovali ve čtvrti, jež později proslula jako Malá Havana (Little Havana). Dnes Kubánci tvoří největší přistěhovaleckou skupinu s nezanedbatelným vlivem na dění v celém floridském státě.

Miami a Florida k sobě neodmyslitelně patří. V tomto známém městě žije zde více než 2,2 milionu obyvatel. Světoznámá metropole na březích Atlantiku nabízí tropické pláže, pobřežní promenády lemované palmami, elegantní hotely ve stylu art deco, bohatý noční život a luxusní rezidence světových celebrit.

Zažijte tuto specifickou atmosféru, žhavé slunce a pláže se sněhově bílým pískem a blankytně modré moře.  Miami Beach, které nemůžete minout, leží na 19 km dlouhém pásu bílého písku vzdáleném přibližně 6,5 km na východ. Nejzajímavější částí Miami Beach je určitě South Beach, kterou tvoří pastelové domy ve stylu art deco, galerie a mnoho restaurací, kaváren a barů. Městskou čtvrť Miami Beach Art Deco Historic District tvoří více než 1 200 budov postavených ve 30. letech minulého století – procházku a návštěvu místní restaurace si nemůžete nechat ujít!

Florida je možná pro vás neobjevený svět, který se vám díky nabídkám cestovní kanceláře Fischer otvírá. Pokud máte chuť, inspirujte se a vyražte na bílé pláže!

Jaké hotely vám chceme doporučit?

  • FloridaDorchester Hotel & Suites Of Dorchester 

 otel leží v části Art Deco nedaleko krásné písečné pláže. V okolí na Lincoln Road jsou obchody, restaurace a bary. 

http://www.fischer.cz/usa/florida/miami/dorchester-hotel-a-suites-of-dorchester

  • B Ocean Fort Lauderdale 

FloridaHotel se nachází v severní části Fort Lauderdale. Písečná pláž je přes ulici. V okolí hotelu se nacházejí obchody, restaurace a bary

http://www.fischer.cz/usa/florida/miami/b-ocean-fort-lauderdale

  • FloridaAway Inn 

Hotel se nachází v dostupné vzdálenosti od centra Fort Lauderdale, cca 2 minuty od pláže, obchodů a restaurací. 

http://www.fischer.cz/usa/florida/miami/away-inn

  • FloridaHilton Fort Lauderdale Marina

Hotel se nachází v dostupné vzdálenosti od centra Fort Lauderdale a cca 4 km od pláže.

http://www.fischer.cz/usa/florida/miami/hilton-fort-lauderdale-marina

  • FloridaThe Westin Diplomat Resort & Spa 

Hotel se nachází poblíž přístavu v dostupné vzdálenosti golfových hřišť umístěných v Hollywoodu a Hallandale.

http://www.fischer.cz/usa/florida/miami/the-westin-diplomat-resort-a-spa

Celkovou nabídku najdete na http://www.fischer.cz/usa/florida/miami

Reklama