Hledáte zajímavou destinaci, kde si užijete nádhernou dovolenou? Vyzkoušejte americkou Floridu! Cestovní kancelář Fischer vám pomůže s výběrem hotelu, zařadila tuto prosluněnou zemi jako novinku zimní dovolené u moře. Celkovou nabídku najdete na http://www.fischer.cz/usa/florida/miami.

Slovo „Florida“ má ve španělštině význam „květinový“. Proč se tak jmenuje? Důvodem je, že Floridu objevili španělští námořníci v době velikonočních svátků, které se ve španělštině označují jako „Pascua Florida“. 

florida

Světoznámé zábavní parky, proslulé pláže, výhodné nákupy, středisko NASA, desítky golfových hřišť, všudypřítomné teplo a palmy. To vše nabízí Florida, jeden z nejznámějších a nejnavštěvovanějších států USA. CK FISCHER začíná od této zimní sezony nabízet dovolené v této části Spojených států poprvé s přímým letem do Miami. Klientům nabídne exkluzivní zážitkové balíčky.

Kromě samotného Miami, kde lze výhodně nakupovat a kde si můžete užívat místa, která tvořila kulisy světoznámých seriálů a filmů, bude jistě lákavé i poznávání Floridy, potažmo celých Spojených Států,“ zdůvodňuje novu nabídku dovolených Jiří Jelínek, výkonný ředitel CK FISCHER.

K hlavní tahákům Floridy bude patřit Orlando se zábavními parky Disney World, studii společnosti Universal s nově otevřeným Kouzelným světem Harryho Pottera, Sea World nebo národní park Everglades, kde lze v přirozeném prostředí pozorovat aligátory.

K nezapomenutelným zážitkům bude patřit také návštěva Mysu Canaveral, kde sídlí vesmírná agentura NASA nebo Florida Keys. Na nejižnějším z těchto tisíců ostrůvků, Key West, pobýval i známý spisovatel Ernest Hemingway a jeho dům je dodnes tamním turistickým lákadlem.

V nabídce budou týdenní pobytové zájezdy v Orlandu nebo Miami (od 24 290 ,- Kč), výhodné poznávací zájezdy, speciální golfové balíčky i dovolené kombinované s plavbou na  Bahamy.

Zažijte tuto specifickou atmosféru, prožijte neopakovatelné chvíle, pobavte se. Čeká na vás žhavé slunce, pláže se sněhově bílým pískem a blankytně modré moře. 

Boxík: Miami Beach, které nemůžete vynechat leží na 19 km dlouhém pásu bílého písku vzdáleném přibližně 6,5 km na východ. Nejzajímavější částí Miami Beach je určitě South Beach, kterou tvoří pastelové domy ve stylu art deco, galerie a mnoho restaurací, kaváren a barů. Městskou čtvrť Miami Beach Art Deco Historic District tvoří více než 1 200 budov postavených ve 30. letech minulého století – procházku a návštěvu místní restaurace si nemůžete nechat ujít!

Florida je možná pro vás neobjevený svět, který se vám díky nabídkám cestovní kanceláře Fischer otvírá. Pokud máte chuť, inspirujte se a vyražte na bílé pláže!

Jaké hotely vám chceme doporučit?

  • Dorchester Hotel & Suites Of Dorchester 

FloridaHotel leží v části Art Deco nedaleko krásné písečné pláže. V okolí na Lincoln Road jsou obchody, restaurace a bary. 

http://www.fischer.cz/usa/florida/miami/dorchester-hotel-a-suites-of-dorchester

  • FloridaB Ocean Fort Lauderdale 

Hotel se nachází v severní části Fort Lauderdale. Písečná pláž je přes ulici. V okolí hotelu se nacházejí obchody, restaurace a bary

http://www.fischer.cz/usa/florida/miami/b-ocean-fort-lauderdale

  • Away Inn 

FloridaHotel se nachází v dostupné vzdálenosti od centra Fort Lauderdale, cca 2 minuty od pláže, obchodů a restaurací. 

http://www.fischer.cz/usa/florida/miami/away-inn

  • FloridaHilton Fort Lauderdale Marina

Hotel se nachází v dostupné vzdálenosti od centra Fort Lauderdale a cca 4 km od pláže.

http://www.fischer.cz/usa/florida/miami/hilton-fort-lauderdale-marina

  • FloridaThe Westin Diplomat Resort & Spa 

Hotel se nachází poblíž přístavu v dostupné vzdálenosti golfových hřišť umístěných v Hollywoodu a Hallandale.

http://www.fischer.cz/usa/florida/miami/the-westin-diplomat-resort-a-spa

Celkovou nabídku najdete na http://www.fischer.cz/usa/florida/miami

Reklama