Bulvár

Dovolená je i škola

Okřídlené „škola hrou“ získává v příspěvku čtenářky Krokodýlice k dnešnímu tématu: Rarity z cest, docela nový rozměr. Co že se to nenásilnou formou naučil syn naší čtenářky o dovolené, to si můžete přečíst v této novince. Je to dobrá trofej!

Téma dne: Rarity z cest.

V následujícím příspěvku čtenářky Krokodýlice se nejedná tak úplně o raritu, jako spíš o trofej...


Dobrý den!

Z letošní dovolené jsme si přivezli něco obzvlášť cenného. Je to záležitost trvalé hodnoty, která nic nestála a kterou nám snad nikdo neukradne. Za raritu se to asi považovat nedá a důkaz na fotografii také poslat nemohu. Vzhledem ke včerejšímu počasí ho nebylo možné pořídit. Nemám totiž voděodolný fotoaparát. A i když je Vaše výhra moc lákavá, ten foťák byl dražší a bála jsem se ho kvůli ní riskovat.

Na dovolené jsme byli v maďarských termálních lázních v Bűku. V lázních je část léčebná (bazény s teplou sirnou pramenitou vodou) i „řádící“ (různě hluboké čvachtací a plavací bazény a tobogány).

První den našeho pobytu jsme do areálu zapomněli vzít nafukovací rukávky nejmladšího syna. Plavat ještě neuměl, ale čvachtat se s mrňousky ve vodě po kolena se mu zdálo ponižující. Blbnul by tedy společně s námi s podporou rukávků. Najednou před námi bylo celé odpoledne ve vodě s jedním nešťastným neplavcem.... A to jsme nemohli dopustit! Jednodušší by jistě bylo dojít k nejbližšímu krámku a koupit další rukávky, ale nejen spořivost nás přiměla k druhé variantě. Vyhecovali jsme synka k prvním plaveckým pokusům a k večeru už zvládl dvacet temp. Druhý den už si rukávky nevzal schválně a v poledne už žadonil o šnorchl a brýle do vody. Slíbili jsme je, pokud bude nejdřív plavat pod vodou bez nich...

Vraceli jsme se z dovolené, synek si vezl šnorchl s brýlemi a my jsme si přivezli plavce. Až vyjede poprvé příští rok se školou na plavání, určitě nebude začínat v poslední skupině..

Hezký den a ať Vám ty trofeje z dovolené dělají takovou radost jako nám ta naše,
Krokodýlice

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma: Rarity z cest

 • Vyfotila jste při svých toulkách něco zajímavého a nevšedního?
 • Dovezla jste si zajímavý úlovek?

Jestliže vaše odpověď na jednu z těchto otázek zní ano, zašlete svůj snímek (prosím, pouze jeden) jako příspěvek k našemu tématu! Přidejte k němu krátký popis, o co se jedná, anebo svůj vtipný komentář. Pokud jde o raritní zážitek, napište ho formou příběhu, který bude dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Za takto zpracovaný příspěvek čeká jednu z vás odměna, totiž zábavná hra: Česko - otázky a odpovědi, kterou vydala firma Albi.

Své příspěvky posílejte do 6. září 2011 15.00 hodin na redakční e-mailovou adresu...

Česko

   
06.09.2011 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [3] monkee [*]

  Měli jsem podobného "neplaváčka",

  voda ho hodně bavila.

  Na Malorce a potom v Řecku to byla hračka,

  v plaváčka jsem ho změnila.

  Ještě bych někde našla fotku žabáka pod hladinou.Sml16

  superkarma: 0 06.09.2011, 14:38:58
 2. avatar
  [2] enka1 [*]

  Sml16Tak to je skvělý "úlovek"Sml59

  superkarma: 0 06.09.2011, 12:42:06
 3. avatar
  [1] selinka [*]

  Šikovný syneček Sml59za mnou se takhle pustil syn do velkého bazénu, naštěstí s rukávky, přeplaval ho se mnou celý.Myslím, že začnem taky trénovat bez.

  superkarma: 0 06.09.2011, 11:41:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme