Zdraví

Dove pro•age – přirozená krása bez hranic


Zajímají vás novinky ze světa kosmetiky Dove?

Dove se rozhodl inspirovat ženy ve zralém věku k příjemné péči o sebe sama a zároveň k aktivnímu přístupu k životu. Uvádí na trh nové produkty pro•age, a rozšiřuje tak stávající řadu. S pro•age ale také souvisí filosofie, která se svou povahou zařadila k myšlenkám Kampaně Za Skutečnou Krásu. Na rozdíl od obvyklých sloganů, které slibují zázračné omládnutí, jsou ty od Dove postavené na zajímavých možnostech, které se před zralou ženou otevírají. Nově vzniklý „Pro•age klub“ bude pro ženy fungovat jako zásobárna typů pro různorodé činnosti a možnosti využití volného času. Dove tak chce upozornit na aktivity, které ženám ve středních letech nabídnou nevšední prožitek bez pocitu, že už na ně nemají věk.

Nové produkty řady pro•age
Produktová řada pro•age, na rozdíl od jiných výrobků pro zralé ženy, tedy nejde proti věku, ale s věkem. Je důležité, aby si ženy uvědomily, co jim jejich věk nabízí. Není třeba se honit za sliby o zázračném omládnutí. Výrobky řady pro•age pečují o pleť adekvátně k potřebám zralé pleti. Její rozšíření o tělový krém, šampon, kondicionér, pěnu do koupele a deodoranty navazuje na výrobky, které jsou na trhu již od září roku 2007. Protože ženská pokožka se postupně s věkem stává tenčí, citlivější a ztrácí svou schopnost obnovovat se, výrobky pro•age jí poskytují náležitou ochrannou péči a potřebnou hydrataci a nezaměřují se na nereálné omlazování. Značka Dove tak i touto řadou navazuje na myšlenku, že skutečná krása nesouvisí s věkem, ale s životním postojem. Všechny výrobky řady Dove pro•age obsahují aktivní složky jako jsou glycerin a olivový olej, které podporují správnou funkci zralé pokožky a vlasů. Zvláčňující přísady, které jsou obsaženy ve všech produktech této řady, napomáhají zjemňovat pleť a zamezují jejímu dalšímu vysušování, které je pro tento věk obvyklé.

Dove pro•age tělový krém je unikátní novinkou pro zralou pokožku, který jí poskytuje dokonalou výživu a hydrataci. Velmi rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Pokožce vrací její přirozenou vláčnost a zanechává ji hebkou na dotyk. Obsahuje téměř čtvrtinu změkčujících látek, které do hloubky pokožku upravují a obohacují.

Věkem se vlasy stávají tenčí a méně bohaté. Dove pro•age šampon jim dodává přesně to, co potřebují – mimořádnou plnost a sílu. Posilující jemný systém mytí vytváří a udržuje objem vlasů od kořínků až po konečky. Účinky šamponu doplňuje Dove pro•age kondicionér, který vlasy chrání před lámáním, napomáhá jejich rozčesávání a připravuje je pro následnou úpravou účesu, díky čemuž jsou vlasy skutečně krásné v jakémkoliv věku.

Pokožka podpaží se v průběhu času mění, což znamená, že se stává zranitelnější a snáze podléhá podráždění. Dove pro•age antiperspirant deo sprej a Dove pro•age antiperspirant deo roll-on poskytují efektivní ochranu před vlhkostí a zápachem a díky výtažkům ze slunečnicových semínek poskytují pokožce mimořádnou péči.

Chvíle oddychu ve vaně zpříjemní Dove pro•age zkrášlující pěna do koupele, která   
svou dokonalou vůní podtrhne zážitek vyživující koupele a zanechá pokožku hebkou a vláčnou.

Díky rozšíření řady Dove pro•age je sada kosmetiky pro pokožku a vlasy kompletní.
A tak je i ženám ve zralém věku nabídnuta péče pro přirozenou krásu, kterou si zaslouží.

Na uvedení novinek se sešly zajímavé ženy, které mají pro kosmetiku Dove pro•age slabost. Jsou s ní spokojeny a ztotožňují se s její filozofií.

   
13.02.2008 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [17] FAXÍK [*]

  dove krásně voní Sml67

  superkarma: 0 19.07.2009, 09:43:22
 2. avatar
  [16] Meander [*]

  lojzik: Každý se holt s něčím ztotožňuje. Já volím tu dokonalou krásu modelek ostatních značek.

  superkarma: 0 14.02.2008, 14:44:11
 3. [15] lojzik [*]

  já osobně dove mám moc ráda, nejvíc fresh řadu - příjemně mi voní. pro age jsem koupila mámě a ta je s ní naprosto spokojená. reklama se mi líbí - hlavně to, že to jsou skutečné ženské, které mají taky špeky a né žádné vyzáblé modelky.

  superkarma: 0 14.02.2008, 12:47:19
 4. avatar
  [14] Aloren [*]

  Dove kosmetiku používám, dostala jsem ji a jsem s ní spokojená...A reklama...? Pro někoho možná děsná, ale mě se zase zdá sympatická, konečně se někdo nebojí ukázat starší ženy, používající kosmetické přípravky...Všechny jednou zestárneme, ale líbit se samy sobě, či jiným, je důležité v každém věku...!!!

  superkarma: 0 13.02.2008, 14:14:11
 5. avatar
  [12] Meander [*]

  Monina: Mno, mně přijde, že ty Dove modelky se slejvaj mnohem víc. Doopravdy.

  superkarma: 0 13.02.2008, 11:45:42
 6. avatar
  [10] Meander [*]

  Manx: A ještě jim naroste podivné balněné prádlo. Asi že se dá vyvářet, tak na něm nezůstanou oranžové fleky.

  superkarma: 0 13.02.2008, 11:26:55
 7. avatar
  [8] RenataP [*]

  wich: no jo, to je pravda, ona je Jiřina JIrásková tím vzácným typem, který umí sehrát nalíčenou první dámu a stejně potom nenalíčenou uklízečku a vše opravdově a se srdcem.
  A v běžném životě každý den nesedím u vizážistky, proto se mi líbí na Dove kampani to vkusné ukazování reality.
  tyrkys: já ti nevím, snad proto, že vymizení vrásek díky krému moc nevěřím, tak možná i ano

  superkarma: 0 13.02.2008, 10:32:38
 8. avatar
  [7] wich [*]

  RenataP: Pokaždé, když je ten prostřih reklamy, říkám si, jak tam vypadá Jiřina Jirásková šmrncovně. Líbí se mi tam. Je sympatické, že se vizážisti věnují i dámám v letech a umí to .

  superkarma: 0 13.02.2008, 10:18:22
 9. avatar
  [6] wich [*]

  tyrkys:

  superkarma: 0 13.02.2008, 10:17:00
 10. avatar
  [5] Žábina [*]

  violka: jak divnou? taky jsem si ho chtěla koupit a teď jsi mě zvyklala

  superkarma: 0 13.02.2008, 10:09:37
 11. avatar
  [4] tyrkys [*]

  RenataP: no, asi bych si nekoupila krém proti vráskám na základě reklamy s vrásčitou babou .

  superkarma: 0 13.02.2008, 09:53:45
 12. avatar
  [3] violka [*]

  Mně je zase Dove sympatický. Zakoupila jsem si krém na ruce z této nové řady - měl by předcházet vzniku pigmentových skvrn, což mě zaujalo. Namazala jsem si ruce jednou a víc do toho nejdu. Krém má divnou a silnou vůni. Jestli všechny výrobky z této řady voní stejně, pak je pro mě ta řada pasé.

  superkarma: 0 13.02.2008, 09:42:06
 13. [2] Pavla_b [*]

  RenataP: přesně tak, jejich reklama se staršími dámami je super

  superkarma: 0 13.02.2008, 09:37:51
 14. avatar
  [1] RenataP [*]

  Dove nějak nemusím, ale líbí se jich jejich kampaň za skutečnou krásu, tedy ne nějaký vychrtliny namalovaný. Příjemně mě šokovala reklama na "starší dámy" s povadlou pokožkou, přesto však krásné a usměvavé. Hezky a vkusně podaná realita - jen tak dál!!! Pořád lepší, než vyretušovaná Jiřina Jirásková v prostřihu reklamy na Nově nebo jiný rádoby krásný v PC odvrásčený hérečky na krémech...

  superkarma: 0 13.02.2008, 08:12:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme