.

Douwe Egberts a Pickwick – kouzelná vánoční nadílka

Dárky

Douwe Egberts a Pickwick – kouzelná vánoční nadílka

Druhá adventní neděle je za námi a na scénu nastupuje předvánoční horečka. Ale na samém konci předvánočního úklidu, pečení cukroví, vybírání stromečku a nákupu dárků nás čeká sladká odměna - den, kdy jsou si snad všichni blíž a atmosféra je naplněná láskou, klidem a pohodou - zkrátka duchem Vánoc.

DE

DEZnačky Douwe Egberts a Pickwick přinášejí skvělé tipy na vánoční dárky, protože bez skvělé kávy a čaje se neobejde žádné vánoční setkání s rodinou či přáteli.

Nechte se inspirovat kávou Douwe Egberts Excella či Espresso a dopřejte skvělou chuť kávy sobě i svým blízkým. Chvíli, na které vám záleží, si můžete vychutnat s prémiovou kávou Excella, vyrobenou 100% z odrůdy Arabica. Váš espresso kávovar jistě ocení také luxusní kávu Douwe Egberts Espresso, která je složená výhradně z vybraných zrnek odrůdy Arabica.

Milovníkům čaje a originálního designu jsou určeny dárkové kazety čajů Pickwick. Konvička či hrníček na čaj potěší každého, navíc si na vás obdarovaný nad šálkem lahodného čaje pokaždé vzpomene.pickwick

pickwickPickwick nabízí nejširší a nejnápaditější kolekci dárkových čajových kazet, které obsahují oblíbené příchutě, čaje oceněné Volbou spotřebitele a také letošní novinky. Můžete si vybrat z oblíbených ovocných kolekcí s hrníčkem nebo konvičkou v novém designu. Hrníčky jsou větší než dříve, abyste si z nich mohli vychutnat o pár doušků lahodného čaje více. Letos jsou na trh nově uvedeny kazety s šálkem nebo konvičkou ve tvaru maliny. Kazeta zelených čajů s velkým skleněným hrnkem potěší milovníky zdravého životního stylu. Jasným hitem letošních Vánoc pak je kazeta s malovacím hrnečkem. Děti jistě ocení možnost vyrobit si vlastní originální dárek, a proto dárková kazeta Pickwick obsahuje nejen tři druhy oblíbeného ovocného čaje Pickwick Kouzlo Ovoce, ale také hrníček a štětec se žlutou, červenou, modrou a zelenou akrylovou barvičkou. Dopřejte jim možnost vykouzlit krásný dárek k Vánocům! Navíc na stránkách www.pickwick.cz probíhá soutěž o nejkrásnější malovaný hrneček. Autor vítězného hrnečku získá celoroční zásobu čaje Pickwick.

pickwick

A ještě jeden nápad: Znáte ty trapné situace, kdy se do dveří hrne návštěva, s níž jste nepočítali, a samozřejmě nese dárek. Pro takové příležitosti je káva Douwe Egberts i čaj Pickwick ideálním řešením, stačí je hezky zabalit. A i kdyby náhodou žádná „přepadovka“ nedorazila, čaj a káva se doma nikdy neztratí.

Více informací na www.pickwick.cz a www.douwe-egberts.cz.

   
12.12.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme