Novinky

Doušek kávy s osobností? Za sebe říkám NE

Dobrý den Ohnivko, ano, známé osobnosti to nemají díky tuzemskému bulváru lehké. Někdo je ale sám pouští do svého života dobrovolně, někdo se naopak marně brání, aby se o něm psalo. Nemají to ty naše celebrity lehké:) Krásný den:)


 

Jestli bych šla se známou osobností na kávu? Ne že bych se styděla, ne že bych neměla dar výmluvnosti...pro mne je to o něčem jiném. Tlak médií a honba za senzacemi, články v bulvárních plátcích, to spíš vyvolá ve známé „inteligentní osobnosti“ touhu být oproštěn od jakéhokoli kontaktu s veřejností a mít trochu soukromí. Je to můj pocit a zkušenost po pracovní stránce. Proto asi doušek kávy s osobností-říkám za sebe-NE.

Ať člověk chce či nechce, zapne počítač, otevře časopis a hned vidí titulek-ta má nová silikonová ňadra...ó ten rozparek a kam až to vidíme....víme jaké má kalhotky....s tím se rozešel/a a má nového partnera. Někdy je to už opravdu na hlavu, tedy ještě sledovat? Ani náhodou.

Pro mne jsou celebrity a umělci lidé jako paní Hlaváčová, Vránová, pan Munzar, Preiss, Kostka-lidé kteří mají kultivovaný projev, lidé kteří neplní stránky bulváru. Proto nazývat osoby které pózují v lechtivých časopisech, zlatokopky, a ten kdo podlehl démonu alkoholu CELEBRITAMI?

Měla jsem možnost si popovídat se dvěma herci. Jeden hrál hodně v mladším věku, dnes převážně dabuje a jeho charismatický hlas mne vždy uchvátí. Druhý hraje v seriálu Ulice celá léta. A tak jako tyto osobnosti na mne působí na stříbrném plátně.....tak bohužel i v reálném životě. Jeden je přirozený a druhý se zvednutým nosem.

Ohnivka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

  • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
  • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
  • Která celebrita je vám sympatická?
  • A která celebrita vám leze na nervy?
  • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
  • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
  • Co si myslíte o našich umělcích?
  • Zdál se vám o někom slavném sen?
  • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

   
19.03.2014 - Redakční novinky - autor: Lucie Ulmanová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme