Letos budeme mít určitě úžasný Silvestr! Rozhodla jsem se, že ho strávíme v posteli a budeme se celý den jenom milovat. A snad konečně otěhotním! Přítel o tom tedy ještě neví, ale doufám, že to pro něj bude příjemné překvapení. Není to lepší než sedět v hospodě a pít?

new year

Už nějakou dobu se s přítelem snažíme o miminko a zatím nám to nevyšlo, i když dva měsíce jsou asi ještě krátká doba. Já ale rozhodně nepřestávám doufat. Když jsem zjistila, že budu mít plodné dny zrovna na Silvestra, hned jsem věděla, jaký náš letošní Silvestr bude. Dneska nevylezeme z postele!

Přečtěte si také:

A tak už čtyři týdny dělám všechno pro to, abych otěhotněla, jím třeba kyselinu listovou a takové ty doplňky stravy, kde je hodně vitamínů a dalších látek, podporujících plodnost. A připravila jsem se na dnešní den - koupila jsem si sexy košilku a nové krajkové prádlo, abych se Míšovi líbila. A taky mám zásobu vitamínových džusů a dobré jídlo, to všechno jsem si udělala včera, když byl Michal v práci. A vůbec, všechno bude prostě dokonalé...

Teď jenom čekám, až se Michal probudí, abych mu mohla oznámit své plány. Chtěl sice jít na oběd někam s kamarády a večer do hospody jako každý rok, ale určitě bude nadšený, až mu řeknu, že letos na Silvestra budeme dělat dítě. Letošek bude zkrátka výjimečný! Už se na to těším.

Nezkoušeli jste to někdy taky, být celý den v posteli a milovat se? Zajímalo by mě, kolikrát milování zvládnu, ale párkrát snad ano. Co bych pro dítě neudělala, že? A vůbec nepochybuju o tom, že Michal s tím mít problémy nebude, chce po mně sex docela často. Tak teď ho bude mít hodně najednou! :-)

A jednou můžeme prvnímu dítěti vyprávět, jak se narodilo... To bude skvělé! Teď jenom musím vymyslet, jak Michala udržím celý den v posteli. Musím použít všechny zbraně.

Držte nám palce, ať dneska počneme!

A hezký nový rok!

Kamila

Další články v magazínu:

Reklama