Děkujeme čtenářce s nickem Kaylie za další příspěvek na dnešní téma. Nezní příliš optimisticky, ale od toho jsme tady, abychom byli i vrbou a možná trochu ulevili od zklamání, které život občas přináší.

Tak když zhodnotím rok 2010, doufala jsem ve více. Minulý rok ale byl lepší.

Asi vždy instiktivně doufá člověk v to lepší a potěší i to, že se nezměnilo nic k horšímu.

Ale celý rok proběhl normálně, až na to, že jsem nezaměstnaná, o tom nechci psát, těsně před důchodem - to bolí...Zaměstnavatel mi dluží 120 000, které neuvidím, ale má malé děti a já bych soudu platila ještě 5.500, pokud nevyhraji. Ale jo, vyhraji, ale když vše přepsal na rodinu a je bezdomovec? Myslím, že tím to nevyhrál, že na něj nemůže exekutor, neznamená, že neexistuje vyšší moc. Nežalovala jsem ho.

To bylo to horší...Peníze mi pochopitelně chybí, byla jsem vždy soběstačná. Vím, že to není vše, ale to je po vás nesmějí všude chtít.

Pak se stalo něco podivného...mně se to stává, ale tohle?? Ozvala se mi paní z Brna a zda jsem ochotná vyplnit jakýsi dotazník.. Joo.. toho dneska je a přesto jsem do toho šla. Už jsme se znaly.

Výsledek byl ohromující! Nic intimního, přesto, jako by mne znala, řekla, že jsem člověk, který na svou žádost šel pomoci lidem na zemi a poněkud šlápl vedle. Proto jsem trestána. Sedí to k času vánočnímu..

Zůstala jsem PAF!

Vše bylo pravda a já už dokonce uvažovala o odchodu z tohoto světa. Na to ale nemám...mnoha lidem jsem pomohla, dokonce zachránila život, ale své poslání nesplnila.

Mám ještě čas?

Věrná čtenářka

Kaylie

Vy mě děsíte? Proč byste odcházela z tohoto světa, milá Kaylie? Zkuste to vzít jako zkušenost a pokud je to jen trochu možné, radujte se ze života. Přeji vám, aby se příští rok vydařil a vynahradil vám vaše ztráty.

Co vy na to, milé ženy-in? Co byste Kaylie poradily?

Reklama