Něžné pohlazení jemné jako dotek motýlích křídel. Stejný pocit budete mít při nanášení nových přípravků z řady Avon Color. Nová řasenka i oční stíny jsou založeny na pěnové bázi, krásně přilnou a nezatěžují řasy ani víčka.

Řasenka pro maximální objem řas, Avon Color, Avon

Řasenka je zcela výjimečná svou pěnovou konzistencí, která řasy nezatěžuje a proto jim poskytuje pocit lehkosti až do pozdních nočních hodin. Tři odstíny: černá, černo-hnědá a tmavě modrá dodávají řasám intenzivní a hlubokou barvu. Doposud běžně využívané pigmenty v řasenkách na našem trhu nedokáží dodat dostatečnou hloubku barvy. Naše novinka je opravdu unikátním produktem na kosmetickém trhu, využívá další z patentovaných technologií Aero–sphere Technology, která pokryje řasy ultra-lehkým filmem syté barvy.

     Pěnová konzistence umožňuje pokrýt každou jednotlivou řasu zvlášť, dodává jí délku i objem, hloubku barvy a neuvěřitelně komfortní pocit nanášení i nošení. Díky uvedené řasence budou vaše řasy vypadat stejně úchvatně jako řasy slavných filmových hvězd.

Stálá cena: 199,- Kč

 

Pěnové oční stíny, Avon Color, Avon

     Jemné jako vánek jsou nové pěnové oční stíny. Čtyři nové barvy v malých kulatých krabičkách vám dodají úžasný pocit lehkosti. Pěnové stíny nezatěžují víčka, lehce se roztírají a při kontaktu s jemnou pokožkou okamžitě utvářejí pudrový nádech. K dispozici jsou trendy odstíny: Velvet Taupe (fialková), Soft Mauve (vínovo-růžová). V nabídce jsou také příjemné tóny přírody Pacific Pearl (jemná tělová barva) a Silken Sand (písková barva).

Stálá cena: 249,- Kč

 

Vyživující kúra na nehty v tužce se zeleným čajem, Avon Color, Avon
Velmi zajímavá novinka, která dodá nehtům a nehtové kůžičce zdravý vzhled. Udržuje nehty v dokonalé kondici již po dvou týdnech pravidelného používání. Výtažek ze zeleného čaje nehty důkladně vyživí, osvěží a ošetří. Zklidňující vlastnosti, antioxidační účinek a notnou dávku hydratace dokáže tato novinka jednoduchým způsobem vpravit do nehtů a jejich bezprostředního okolí. Tužka pijavica se snadno používá a navíc ji můžete mít neustále u sebe. Vyživující kúra se snadno aplikuje díky svému tužkovému tvaru, kterým jednoduše a příjemně nanesete účinné látky na své nehty.

   Použití:

Nanášíme na odlakované a očištěné nehty a jejich bezprostřední okolí minimálně 2 – 3x týdně. Přípravek vpravíme důkladně do povrchu nehtu i pokožky a necháme zaschnout. Ideální doba pijavica aplikace – před spaním, aby výživné látky mohly působit v průběhu celé noci.

Stálá cena: 229,- Kč

 

Více informací na infolince 257 089 189 nebo navštivte www.avoncosmetics.cz

 

 

Soutěžíme o 10 řasenek pro maximální objem řas! Chcete řasenku vyhrát? Odpovězte správně na soutěžní otázku!

Reklama