Společnost Stock Plzeň - Božkov s.r.o., představila nový nápoj Fernet Stock Exclusive, který k dokonalé chuti zrál ve sklepích společnosti Stock v prostředí tolik příznivém zrání prémiového produkt. Tajemství osobité chuti tohoto nápoje se skrývá v dubových sudech, ve kterých Fernet Stock Exclusive zraje!

fernetŘíká se, že nejlepší věci v životě přicházejí pozvolna. Že si dávají načas. Vznik nového nápoje Fernet Stock Exclusive tuto životní pravdu potvrzuje. Nápoj vytříbené osobité chuti spatřil světlo světa po více než deseti letech cesty vedoucí k jasnému cíli, zaoblené chuti a vůni s nádechem dubového dřeva. „Věřím, že si spotřebitelé vychutnají Fernet Stock Exclusive jako prémiový nápoj a ocení jeho harmonicky vyladěnou chuť," říká hlavní blender a manažer výroby ve Stocku, Václav Šitner, který více než dekádu svého života vývoji nového nápoje zasvětil.

Zrání k dokonalosti

Jak sám název napovídá, tvoří základ nového výrobku s lahodou vyváženou chutí tradičně hořký Fernet Stock obsahující 14 bylin z celého světa. Klasický Fernet Stock v podobě Fernetu Stock Exclusive získává zcela nový rozměr. Vzniká v historické palírně Stocku v malé vesničce Prádlo u Nepomuku na Plzeňsku. Právě tady po dobu až tří let uzrává v malých dubových soudcích, ve kterých dříve zrála whisky, které mu propůjčují typickou a nezaměnitelnou zaoblenou chuť. Časová náročnost výroby a tato speciální péče, která je vzniku Fernetu Stock Exclusive věnována, je zároveň faktorem, díky němuž může být nový nápoj produkován pouze v omezeném množství.

Výjimečný pro výjimečné chvíle

Nejen výběr ingrediencí, ale také způsob jejich zpracování a především pak doba a způsob zrání je to, co přispívá k výjimečné hořké chuti přecházející do jemných sladových tónů zakončených nádechem dřeva. Nápoj je předurčen k servírování při výjimečných příležitostech, jejichž atmosféru chtějí spotřebitelé umocnit. Stejně jako zraje Fernet Stock Exclusive, i jeho konzumenti k jeho chuti musí dozrát a vyčkat na ten správný okamžik.

Zachytit výjimečnou příležitost

fernetFernet Stock Exclusive je pití výjimečné kvality pro výjimečné chvíle. Nápoj, ve kterém se snoubí tradice, půvab a harmonie chuti je nejlépe podávat bez ledu při pokojové teplotě, kdy se může plně rozvinout jeho jedinečná vůně. Servírovat nápoj můžeme jako aperitiv, digestiv nebo kdykoliv, kdy se chceme zastavit a vychutnat si neopakovatelné kouzlo daného okamžiku. Fernet Stock Exclusive je k dostání v maloobchodní síti a vybraných barech a restauracích. Doporučená maloobchodní cena láhve o objemu 0,7 l je 299,- Kč a exklusivitu potvrzuje také elegantní dárkové balení.

Reklama