Kosmetické balíčky jsou hitem Vánoc. Je jich nepřeberné množství. Dostáváte je rádi? Zajímá nás, jaké.. Udělali jsme si v redakci malou anketu a zjistili jsme, že je dostáváme rády všechny. Jak jste na tom vy? Napište nám o tom!

foto

Naše vánoce a dárky v podobě kosmetických balíčků

Věra F.
Kosmetické balíčky jako dárek mám ráda. Ať to je vlasová péče, nebo tělová péče. Radost mám ze všech. Jediné, co nesnesu, je překvapení v podobě parfému. Jsem „konzerva“ :-) a používám své tři oblíbené vůně.

Klára W.
Mně kosmetický balíček potěší určitě víc než oblečení, které mi nesedí, nebo nějaké šperky, které se mi nelíbí... u mnoha věcí je těžké vybrat ten pravý kousek, protože stačí malý detail, a už to není ono.
S kosmetickým balíčkem se v podstatě nemůžete splést, zvlášť pokud se jedná třeba o sprchové gely, tělová mléka nebo krémy na ruce. Moji blízcí znají mé oblíbené značky, tak nemůžou sáhnout vedle.
I díky své práci jsem měla možnost vyzkoušet různé kosmetické značky a vím, že kvalita není vždycky o ceně. Pokud ale já někomu vybírám dárek v podobě kosmetického balíčku, snažím se pořídit dotyčnému něco, o čem vím, že si to sám třeba nemůže dovolit, anebo by si to prostě nekoupil, protože je to přece „drahé“. Když ale takovou věc dostane jako dárek, je úspěch zaručený.

Klára K.
Tyto balíčky dostávám ráda, dodneška strašně ráda vzpomínám, jak jsem mamince kupovala levné vůně, na které jsem měla pár korun. Nejčastěji to byly „živé květy“, a protože jsme bydleli hned vedle drogerie, chodila jsem tam stále něco očichávat a snila jsem o tom, jak jednou budu dospělá a budu se také vonět. Tyto dárky mi tedy dělají radost stále, oceňuji dnešní krásné balení - hezké taštičky, které pak můžu používat na další věci. Kvalitní šampony a péče o vlasy jsou dárkem, který se hodí vždy, a jsem za něj ráda. Třeba od značky Gliss Kur. Také ráda takové dárky rozdávám. U vůně se ale raději zeptám na vkus toho, komu ji chci věnovat.

Dana S.
Kosmetiky není nikdy dost a myslím, že každou ženu potěší. Když moje dcery nevěděly, co mi dát k Vánocům, klidně jsem jim o nějaký luxusnější krém řekla. Ale nepohrdla bych ani tělovou nebo vlasovou kosmetikou.

Zuzana S.
Kosmetický balíček by mě potěšil, kdyby byl složen z péče o obličej a o tělo, také s péčí o vlasy. Mám krátké vlasy a používám dost stylingových přípravků. Poslední dobou se mi moc líbí, jak jsou balíčky v taškách, ty mi přijdou velmi praktické. Třeba teď ty taštičky od Taftu jsou moc pěkné. Nepoužívám žádnou kosmetiku do koupele, takže balíček z této řady by mě určitě nepotěšil.

balíčky

Jaké dárky bychom vám chtěli doporučit?

Dnešní den startujeme seriál článků - tipy na vánoční dárkové balíčky s kosmetikou Schwarzkopf. Jsou to balíčky, které vás mohou inspirovat. Určitě potěší každou obdarovanou ženu stejně tak jako nás v redakci!

Reklama