Milá redakce,

dnešní téma se mě hodně dotýká. A to díky silným zážitkům s ženami, které provozují výklad karet, předávání energie, čtení z ruky, numerologii, určování minulých životů..
Vždycky mě jakési tajemno zajímalo a oslovovalo a už jako malá jsem chtěla být něčím víc, než jen obyčejnou holčičkou s aktovkou na zádech. Proto posílám svůj částečný příběh a třaba pomůže těm, kteří se chystají navštívit někoho, kdo praktikuje tajemné "umění".

O věci mezi nebem a zemí jsem se blíže začala zajímat až po mém příchodu do Prahy před pěti lety.
Moje telepatie byla čím dál jasnější a pociťování energií silnější. No jo :) Praha prý Lvům prospívá.
Navštěvovala jsem čítárnu Equilibrium, díky které jsem potkala anděla (alespon tomu věřím, protože žádný člověk by mi nedokázal tak vylepšit náladu z bodu mrazu na jásající srdce) a každý čtvrt rok jsem prochodila MINERVU, což je setkání veřejnosti s lidmi, kteří praktikují právě výklady karet, kreslení andělů a čaker, čtení z ruky apod.
Při první návštěvě jsem pocítila silnou energii. Chtěla jsem vyzkoušet všechno, chtěla jsem zjistit, jestli také mezi ně patřím a co je ve mě skryto.. Začala jsem pozvolna - nechala jsem si zjistit přítomnost andělů, minulé životy, postavení planet při mém narození, numerologickou mřížku jejíž hlavní číslo překvapilo i paní chiromantičku, která řekla, že o tom ví, jen v mřízce pana astrologa Messanyho..

V té době jsem začala řešit velmi osobní problémy. Zamilovala jsem se do ženatého kolegy, o kterém se povídalo, že mu to doma neklape. Začali jsme se spolu vídat, po pár měsících to stejně nevypadalo, že by byl ochoten něco řešit. Pomalu toho bylo na mě  moc, přestávala jsem zvládat náročný vztah i zaměstnání.
Nechtěla jsem přijít ani o jedno a tak jsem přemýšlela, co dělat.
V té době mi moje matka doporučila kartářku. Dvakrát nám setkání nevyšlo, až na potřetí. Nechtěla jsem to brát jako špatné znamení. Vždyt se říká: do třetice všecho dobrého.
Kartářka byla mladá žena, bydlící se svým malým dítětem a manželem v malém bytečku. Nepůsobilo na mě dobře její spěchání, ať rychleji míchám karty a honem honem. Byla jsem nervozní a nechápala jsem to, vždyt jsem si přišla vyslechnout budoucnost a ona je tak neosobní.
Pár věcí z mé minulosti a přítomnosti se jí podařilo trefit. Problém nastal, když zjistila, že můj přítel je ženatý.
Nechala mě míchat karty nadvakrát a nakonec řekla, že já se s ním rozejdu, ne proto, že on se nikdy nerozvede, ale proto, že najdu jiného hodného muže. A dodala, že nechápe, proč my mladé holky taháme ženáče...
Můžu vám říct, že jsem půl roku z tohoto byla uplně vyřízená. Probrečela jsem spoustu osamělých nocí a i když jsem byla s přítelem, pořád mi ta její věta bzučela v hlavě. Dokonce jsem si s ním už chtěla promluvit o rozchodu. Bylo to šílené období, ale já jsem se s ním nechtěla rozejít a doufala jsem v to, že kartářka neměla pravdu.
Pak přišla jarní Minerva. Šla jsem za milou paní, která vykládala minulé životy. Chtěla jsem i vědět, co bude s mým nevydařeným zaměstnáním. Paní šáhla po balíčku karet a já automaticky zkřížila ruce a vyhrkla: Ne, karty ne. Paní byla udivená, podívala se na mě a zeptala se, co se stalo.
Vylíčila jsem jí situaci u kartářky bez toho, aniž bych byla konkrétní. Paní vzala moje ruce do svých a řekla: Uvolněte se a na nic nemyslete, já to zlo a trápení, které ve vás ona způsobila dostanu ven.
Bylo to neuvěřitelné, uplně jsem se uvolnila, nohy jsem měla jako z ledu, zato ruce jeden oheň, točila se mi hlava a já jsem brečela a brečela a cítila, jak všechno trápení jde pryč. Můj tehdejší kamarád stál kousek od nás a pak mi říkal, že se mu uplně podlamovala koleba slabostí.
Paní mi pak poradila, abych si stále stála za svým přáním a neposlouchala zlé a špatné rady, které se mi nelíbí.
Že jsem dost silná na to, abych já sama pomáhala jiným lidem.

A víte, jak to dopadlo? Do tří měsíců se přítel rozvedl a začali jsme spolu bydlet. Teď, po dvou letech jsme svoji a jsme šťastní. A já už nikdy nebudu věřit někomu, kdo mi předloží něco, čemu bude říkat moje budoucnost.

Stále, teď už opatrněji, objevuji, co je mezi nebem a podzemím. Protože jsem zvědavá a chci dostat ze sebe, to co tam snad je a pomoci mé mamince, u které klasická medicína selhává.

Přeji všem krásné dny a věřte svým snům.
Lenika

Milá Leniko, příběh je opravdu velice hezký. Nádherně jste popsala, jak z vás odcházelo trápení a zlo. Věřím, že jsou lidé, kteří dokáží pomoci a jejich posláním je pomáhat lidem. Přeji vám, ať mamince pomůžete a vše překonáte.

Krásný den a hodně pozitivní energie do budoucnosti přeje

 

redakce@zena-in.cz 

 

 Dnešní téma je: TAJEMNO

Věříte na duchy?

Věříte na horoskopy?

Špatně spíte, když je úplněk?

Byla jste u kartářky?

Věštila vám vědma z křišťálové koule?


Reklama