Vánoce i Štědrý den u nás proběhly beze všech nepříjemností. Vše se stihlo, žádný oheň, žádná kost v krku. A ta by byla dosti komplikovaná, protože míváme řízky vepřové.  Tak proč vlastně píšu? 

Zmíním se o dvou dárcích. Manžel, vystudovaný češtinář a filosof, se ujal nákupu činek pro staršího syna. Syn chtěl samozřejmě do každé ruky, takže dvě. Snadné - dvě osy, dvě závaží. Aspoň tak to pochopil můj muž.  Že je třeba dvou závaží na jednu osu mu došlo až po rozbalení dárku pod stromečkem. No dokoupíme.  

c

A druhý dárek, o kterém se zmíním, jsem dostala já. Nutí mě krásně přemýšlet, co všechno si koupím. Jachtu, barák, ZOO, pojedu na cestu kolem světa.....?  Vždyť můžu - kdopak z vás taky dostal zlatou cihlu?   Všem spokojený, ve zdraví prožitý nový rok přeje        enka1

l

Enko, mám podezření, že ta cihla obsahuje čokoládu! Já jsem zase dostala drahou knihu, kterou už mám několik let v knihovně. Ach, ti muži.

A co vy, milé dnešní čtenářky? Jaké byly letošní Vánoce? Co vám nadělil Ježíšek? Byly jste na nějakém zajímavém výletě či procházce? V divadle, v kině, na výstavě? Čím jste se přejedly? Jak dopadly návštěvy příbuzných? Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama