Bulvár

Dostala jsem strach, jestli to zvládnu

Radost a nadšení se mísí se strachem a obavami. I takové pocity provází ženu, když zjistí, že bude matkou. S těmi sými se nám svěřila další čtenáka a my jí děkujeme.

Nejdříve jsem se těhotenství dozvěděla z těhotenského testu. I když jsme miminko plánovali, tak to byl pro mě šok. Poté, co se na testu objevily dvě čárky, jsem vzala těhotenský test a utíkala k příteli. Roztřesenýma rukama jsem mu ukázala test i návod, ale ten nic nechápal. Musela jsem mu říct, že jsem těhotná. Nemohla jsem se z toho vzpamatovat celé odpoledne. Najednou jsem dostala strach, jestli to zvládnu. Zatímco přítel ležel na posteli a usmíval se na strop. Asi tak za tři dny jsem navštívila gynekologa, který mi těhotenství potvrdil. To už jsem byla s těhotenstvím smířená a těšila se na miminko. Syn oslaví v neděli rok a je to opravdu to nejkrásnější, co mě v životě potkalo.

david

Posílám fotku mého syna Davida (nar. 8. 11. 2008) týden po narození.

Columbo

Podobné stavy si prožila nejedna z nás. Zpočátku je vše zalité sluncem, pak nás popadne panika. Ale když poprvé sevřeme v náruči svoje dítě... no řekněte, znáte hezčí pocit? Napište nám o něm. Adresu máme stále stejnou: redakce@zena-in.cz

 

   
03.11.2009 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Tanzi [*]

  nádherné miminko

  superkarma: 0 03.11.2009, 19:28:58
 2. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  Krásný miminečko máš Sml67

  superkarma: 0 03.11.2009, 11:42:00
 3. avatar
  [1] Saarah [*]

  Myslím, že to je normální, že dostaneš strach. Taky jsem jej měla a často jsem pochybovala, jestli to všechno zvládnu a jestli jsem dobrá maminka. Myslím nebo spíš doufám, že by syn řekl, že jsem.

  superkarma: 0 03.11.2009, 10:51:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme