Jaké dárky našla pod stromečkem čtenářka OlgaMarie? Vyfotila je a poslala do redakce magazínu Žena-in.cz, kde dnes panuje téma: Co vám nadělil Ježíšek. Pochlubte se také!

Další dárky dorazily do redakční pošty od čtenářky OlgyMarie. Téma dne zní: Co vám nadělil Ježíšek?


Dobrý den,

mám se pochlubit nebo si sentimentálně zamáčknout slzu dojetí? Nejlepší bude se zasmát!

Na Štědrý den jsem dopoledne dostala slušnou kládu na našich závodech zvaných Botokros. (Viz můj příspěvek z 23.12. Chodím si zaběhat.) Ale čert vem kládu, vždyť jsem vyhrála sama nad sebou už tím, že jsem se vykopala z domu a dokonce se na sněhu převlékla do běžeckého oblečení.

om

om

Dárek pod pomyslným stromečkem? Dostala jsem po 50 letech svoji vlastní panenku. Pravou Barbie a je jen moje! Jako malé jsme měly doma dohromady jednu starou gumovou panenku a tu nám táta hodil do plotny, když jsme se o ni jednou tahaly. Později jsem dostala pannu přímo mrkací, protože jsem utrpěla těžký úraz a dlouho jsem ležela v nemocnici v Hradci Králové. Barbínu po dceři sice mám v krabici s hračkami po dětech, ale ta je po dceři a nemá střevíčky, ty si dcera schovala někam na památku. Už se těším, jak na tuhle novou budu šít, plést, háčkovat oblečky a až přijedou vnučky na jarní prázdniny, budeme si hrát. Jen si nejsem jistá, zda nedají přednost hře scrabble, kterou jsme si konečně vzájemně dali letos s manželem.

om

Mějte se a smějte se:
OlgaMarie

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co jste našly pod stromečkem?

Pochlubte se svými dárky!
Napište, jaký jste měly letos Štědrý den!

Vyfoťte a pošlete mi k dnešnímu tématu dárky, které jste letos našly pod stromečkem, milé čtenářky. A napište k nim i krátký text (dlouhý alespoň jako tento odstavec) o tom, jak u vás letos proběhl Štědrý den. Za svůj příspěvek k dnešnímu „chlubícímu se" tématu můžete získat dárek od redakce: knížku Sherryl Woodsové: Nové začátky z nakladatelství Metafora a čaj PICKWICK: Tropická směs bylin a ovoce. Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže).

woodsova

Reklama