Rodina

Dostala jsem masáž!

Další příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Iveta. Pod stromečkem ji čekala nejen masáž, ale také krásný obrázek - jaký, to se dozvíte v této novince...

Dnes máme v magazínu téma, které se zabývá vánočními dárky. Téma se chýlí ke svému konci. V předposledním čtenářském příspěvku si můžete prohlédnout jeden vlídný obrázek. Poslala ho čtenářka Iveta.


Letošní Jéžišek byl moc štědrý. Dali jsme hodně a snad ještě víc jsme dostali. Největší radost jsem měla, že jsme byli všichni pohromadě, že jsme byli všichni zdraví a byla moc dobrá nálada. Na Štědrý den jsme zpívali, jedli, pili, trošku tancovali a koukali na pohádky. Krásné bylo, když děti rozbalovaly dárky a měly z nich velkou nehranou radost. I my jsme byli překvapeni. Dostali jsme pěkný obrázek. Na kterém je napsáno: „Možná nemáme všechno, ale spolu nám nic nechybí." Je to naprosto úžasné. Děti nám udělaly velkou radost. Hned jsme si to pověsili na zeď. A pak jsem ještě dostala dárek, který jsem si tajně přála už hrozně dlouho a opravdu o tom nikdo nevěděl - masáž lávovými kameny. Už se na ni moc těším.

obrazek

Iveta

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co jste našly pod stromečkem?

Toto je předposlední čtenářský příspěvek, další už dnes neposílejte. Těšte se na vyhlašovací novinku, ve které se dozvíte, kdo získá dárek od redakce: knížku Sherryl Woodsové: Nové začátky z nakladatelství Metafora a čaj PICKWICK: Tropická směs bylin a ovoce.

woodsova

   
27.12.2010 - Rodina - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Suzanne [*]

  Masáž je krásnej dárek a ten obrázek takySml16

  superkarma: 0 27.12.2010, 18:09:07
 2. avatar
  [1] SNÍŽEK [*]

  hodné děti,vybraly hezký obrázek s pravdivým nápisem,je to dojemné.Sml79

  superkarma: 0 27.12.2010, 15:36:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme