Ahoj Radime,

Co se týče mě a erotických pomůcek, není to tak dávno, co jsem si říkala "proboha na co by mi byly, mám přece přítele a vedu s ním plnohodnotný sexuální život". Pak ale jednou přišla oslava mých narozenin a dárek od jedné kamarádky, které smysl pro humor opravdu nechybí. No ano, dostala jsem ho:-).

Ale žádný neosobní kov, ale krásného růžového mazlíčka a velikost... no radost pohledět. Trošku jsem měla strach, co na to přítel, ale tomu odvaha pro experimenty nikdy nechyběla. Tak se "Bobík", jak mu říkáme, stal naším velkým přítelem, používáme ho často a i přes moje původní mírné rozpaky.

Musím ale přiznat, že jednou nám posloužil pouze jako stojánek na tanga, nějak jsme na něj v návalu vášně zapomněli. Bobík to umí fakt skvěle a to jak orálně, tak análně. Přítele, chtěla jsem jej také potěšit a nedávno mu zakoupila masážní pusinku.

A co pilulka, dá se nazvat také pomůckou? Nedávno jsem se totiž dočetla, že byla vyvinuta pilulka, po které se změní chuť spermatu a chutná např. jako jablečný džus. Koukám, co všechno jde vymyslet, ale za zkoušku by to stálo.Uvidíme, snad bude k sehnání i u nás.

Přeji Vám všem pěkný, lehce erotický večer...
Luccy


Tedy Luccy! Proč jen lehce? Já se tu celou dobu snažím, aby bylo žhavo a vy mi pak napíšete, že jen lehce. To je ale bída!:-)

Já si vzpomínám, že jedna slečna si ten svůj koupila sama. A byl sakra velkej. Vždycky trvalo čtvrt hodiny, než se nám ho podařilo umístit celého. Ale sranda to tedy byla, ne že ne.:-) A co vy? Napíšete mi na redakce@zena-in.cz?

Reklama