O své nadílce vypráví čtenářka Kytinkak. Dostala nejen dárky, které si objednala u Ježíška, ale i dárky od synů a od kamarádek zde v magazínu ŽENA-IN.cz...

Podívejte se, jak proběhly Vánoce u čtenářky Kytinkak (poslala i několik fotek)...


Přeji krásné čtvrteční poledne všem ženin-kám i tobě Jakube.

vanoce

vanoce

U nás byl letos Ježíšek na etapy. První proběhla tradičně 24. a druhá až 26., kdy jsme měli Ježíšek s vnučkou. Já mám ráda dárky, které si sama objednám a vím, že mi udělají radost a potom mi nikde neleží. Letos to bylo pyžamo, externí disk k noťasu, boty, parfém, povlečení, nový kráječ na chleba a Fondue od synů. Dokonce jsem dostala dárečky od mých úžasných kamarádek, co jsem poznala tady na ženě-in. Leničky a Věrušky. (Děkuji děvčata ještě jednou). Což má pro mě ohromnou cenu. Samozřejmě mi udělá radost všechno. Já nevidím Vánoce v drahých darech, ale o tom, že se sejdeme všichni pohromadě. Letos to bylo s mladším synem, jeho příte lkyní a měli jsme tu obě babičky. Starší syn s námi slavil až toho 26. Což nám udělalo radost, protože jsme se mohli potěšit z radosti naší vnučky. Ona snad měla radost, že může nedočkavostí trhat ty papíry. Až potom vlastně začala vnímat, co dostala. Myslím, že letos byl Ježíšek hodný. A to je to, co udělá radost nám všem.

vanoce

Kytinkak

Pozn. red.: Příspěvek neprošel redakční jazykovou korekturou.

Denní soutěž 27.12.2012

  • Souřadnice: 6 – 8 – 1 – 31

Co se souřadnicemi dělat se dozvíte dnes v 15.00 hodin.

Téma dne 27. 12. 2012: Jak jste prožily Vánoce?

  • Stalo se u vás o Štědrém dnu něco neočekávaného?
  • Měly jste bohatého Ježíška?
  • Z jakého dárku jste měly největší radost?
  • Máte nějaké vydařené fotky z letošních Vánoc?

Své odpovědi na tyto otázky posílejte ideálně formou příběhů na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději do 27. 12. 2012 a 15.00 hodin. Můžete přihodit i rozumné množství fotek stromečku, štědrovečerní tabule a tak... Jako dárek pro jednu z přispěvatelek tu mám tři Vánoční čaje a jeden Diář na rok 2013, to vše od firmy Albi.

čaje a diář

 

Reklama