Milá redakce!

I já měla menší či větší trapasy s láskou, ale tak jako své osobní, velmi rychle je zapomínám. Díky Bohu! :o))  

Na jedné akci, na které jsem byla se svojí nejlepší kamarádkou, se zábava rozjela, a my se rozhodly po zavíračce změnit místo. Vyrazily jsme na další diskotéku. Byla nad ránem téměř prázdná, ale to nám nevadilo. Posíleny alkoholem a nabity začátkem víkendu, jsme to roztančily na parketu. Když jsme řádily, všimla jsem si DJ, který po mně pokukoval a představte si: ON MI ZPÍVAL!! Byla jsem nadšená.

V té době jsem  byla dlouhou dobu bez partnera, a tudíž mi vždy neomylně zkazily náladu ploužáky. Přesto, i když jsem hodně stydlivá, (fakt!) jsem se rozhodla jít pro onoho DJ, aby mi jeden ploužák věnoval. Nabitá sebevědomím, vždyť mi přece zpíval, jsem se přiblížila ke skupince lidí, s nimiž seděl. Odpovědí na mou žádost bylo jen: "V práci netancuji! Příště."

Asi jsem malinko nechápala, a tak jsem jen odpověděla: "Když ne teď, tak nikdy, přece se nebudu doprošovat, ne?" Chtěla jsem tancovat, ne ho sbalit! Každopádně tahle věta prý údajně způsobila, že zbytek diskotéky prostál u vchodových dveří a hypnotizoval mě. Ale to už jsem se bavila já na jeho účet, když jsem s kamarádkou rozebírala to, že neví, co chce, a musí to být trouba!

Uviděli jsme se další týden, na jiné diskotéce, a já ho tentokrát zasklila. Znáte heslo po 7. pivu je každá krásná? Tak to platí i o mužích po drincích. Měl nový sestřih, a já ho skoro nepoznala.

Další měsíc jsem hodně pracovala, našla jsem si ještě další zaměstnání ke škole, a tak na diskotéky nebyla myšlenka. A on prý celý měsíc jezdil po městě a hledal mě.

Pak jsme se opět viděli a po naléhaní jsem mu dala své telefonní číslo. Říkala jsem si, když tak mu to nevezmu, no ne? Vzala jsem to další den a x dalších dní. Tou dobou jsem byla hodně nemocná a dotyčný si se mnou hodiny a hodiny povídal, a já zjistila, jak příjemný má hlas a jak je mi při telefonátech dobře.

Po téhle vytrvalosti jsem mu musela dát aspoň šanci, ne?

Je mým partnerem už téměř čtyři roky, a i když jako každý chlap je občas na zabití, jsem ráda, že jsem se tenkrát nechala zlomit…

Minerva


Jo, jo, někdy si člověk holt musí počkat. Díky, Minervo, za příběh.

redakce@zena-in.cz

Reklama