Až do teď jsem si to nechtěla přiznat, ale..i já jsem úchyl, tedy spíš úchylačka..

Už tady někdo psal o úchylce na mužské ruce, tak touto úchylkou trpím také. I já koukám chlapům na ruce a když se mi nelíbí, nesmí na mne ani sáhnout natož něco jiného.

Tato moje úchylka nespočívá na vyhraněném typu rukou, nejsem náročná a stačí mi málo, nezáleží na tom, zda jsou prsty tlusté, dlouhé nebo tenké, jen musí být čisté a musí se mi  prostě líbit.

Další a daleko vážnější mojí úchylkou jsou vlasy, respektive zvláštní úprava vlasů - dredy. Zaměřuji se výhradně na mužské pohlaví, ženy mne opravdu nevzrušují!

Obrážím různé kluby, podniky a akce, kde se tito mladíci vyskytují, nenápadně se k nim přitočím a ještě nenápadněji na jejich vlasy sahám. Pokud mne nějaký dred opravdu zaujme, dokážu dlouhé hodiny fascinovaně zírat na objekt svého zájmu, chodím za ním (samozřejmě opět velmi nenápadně) jako pejsek a volám kamarádce a hlásím co jsem objevila.

O tom, že jsem nenápadná, jsem hluboce přesvědčená, neboť se mi ještě nestalo, že by přede mnou "dreďáci" hrůzou a se slovy: bacha už je tu zas! prchali.

Naopak, myslím, že za ty roky mám svoji techniku pořádně vymakanou. Bohužel, touto mojí úchylkou trpí asi nejvíce můj synovec. Sám totiž patří k "dreďákům" a tak při každé návštěvě musí snášet moje opatlávání.

Uznávám, užívám si to, páč se nemusím schovávat a můžu bezostyšně sahat. Mezi mými kamarády jsem svojí uchváceností pro dredy známa a tak mi jeden z čisté lásky svoje ostříhané dredy věnoval. Mám je doma uloženy v igelitovém sáčku.

Asi se ptáte, jestli i já se dredy pyšním..proboha NE!!!! nemíním si přece ničit svoje krásné a s velkou péčí a láskou pěstované černé vlasy...


No, tak Ty jsi fakt gurmán! :-)) V mém případě, kdyby mě chtěl někdo hodně daleko odehnat a neměl u sebe právě zalígrovaný výtah, nebo hustou tmu, udělal by to spolehlivě dredem. Asi bych i křičela :)) Míša

A na co jste "ujetí" vy? Dnes si povídáme o úchylkách a úchylech. Od těch roztomilých, co se třikrát přesvědčují, že vypli sporák, až po ty nejbizarnější. Pište mi, jestli jste se s nějakým úchylákem setkali a co jste dělali na redakce@zena-in.cz.

Hrajeme o značkovou voňavou aviváž.

Reklama