Mám hodně kamarádek, ale jen jedna je ta nej, jmenuje se Michaela a já jí říkám Mišalína. Naše přátelství se datuje od té doby, co nás naše matky ve 3 letech šouply do školky.

Od té chvíle jsme se neopustily, celou školní docházku jsme spolu proseděly v lavici a šly i na stejnou střední školu. Kdybych tady měla popsat, co všechno jsme spolu za ta léta prožily,vydalo by to na knihu..jsme holky praštěné a blbostí jsme se na vyváděly dost ;-)

Ve stejném roce jsme si našly partnery (také kamarády), i ty děti máme stejně staré..to abychom mohly mateřskou dovolenou prožít spolu :-D. Už to spolu táhneme 28let a světe div se..ještě ani jednou se nám nepodařilo se pohádat!

Víme o sobě naprosto všechno..známe všechny naše úlety, sny i tajná přání..Mišalína je bezvadná, té jediné můžu beze studu všechno říct. Vím, že se na ni můžu vždy spolehnout, jako jediná stála při mně v té nejtěžší chvíli mého života a zatím co mne všichni ostatní opustili a odsoudili..ona stála při mém boku a jako lvice mne bránila..Tím,ale nechci říct,že mne nedokáže pořádně seřvat, když si myslí, že je toho třeba..

Až do nedávna jsme od sebe bydlely asi 8min chůze, takže jsem se navštěvovaly téměř denně,ale před 6 měsíci se mi odstěhovala, naštěstí jen o 13km dál, ale na denní návštěvy to není..Za to se nám zvedly účty za telefon, sms si za den pošleme okolo 20. Pokud ovšem nastane u jedné z nás nějaký "problém" jejich počet rapidně stoupá :-))..a o hovorech raději ani nemluvím..to pak jdou účty za tel. do tisíců korun, ale čert to vem, co by jsme pro sebe neudělaly..

Partneři si už za ta léta zvykli, ale často slýcháme otázku - o čem si proboha můžete furt vykládat????  mluvíme o všem možném, jen drby neprobíráme.. prostě si jen píšeme co zrovna děláme,jak nás zlobí děti, jak nás štvou partneři, co vaříme..atd. Také držíme "pátky", to chodíme na kafe a probíráme co jsme za ten týden probrat nestihly :-D:-D

Máme s Mišalínou stejné osudy, stejné myšlenkové pochody, když se jedné z nás něco stane, ta druhá to nějak "vycítí"..jako by jsme byly spolu nějak spojené..

Jsem ráda, že ji mám a nikdy ji nemohu být dost vděčná za to všechno,co pro mne udělala..

MIŠALÍNO...DĚKUJI ZA TO, ŽE JSI...

Dorule

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Z toho vašeho příspěvku je cítit ta vzájemná blízkost! :) Hezké...

 • Máte nejlepší kamarádku?
 • Je to spolužačka z dětství, sousedka, nebo dokonce televize?
 • Nebo jich máte více?
 • Jaká je?Vídáte se často?
 • Kde se scházíte?Jak dlouho se znáte?
 • Zná jí vaše rodina?
 • Proč je to právě ona? Čím si to vysloužila?
 • Ví o vás všechno?
 • Mluvíte o všem?
 • Co byste jí nikdy neodpustila?
 • Ztratila jste někdy tu nejlepší kamarádku?

Pište mi na redakce@zena-in.cz

heslo: kamarádka

Jeden z příspěvků, které budeme během dnešního dne zveřejňovat, bude odměněn. Můžete získat krásnou rtěnku a fialový lak na nehty od Avonu pro sebe nebo pro svou nejlepší kamarádku? Dárečky k Vánocům se vždy hodí, je to tak?

Tak pište! Budu se těšit na vaše příběhy, fotografie, postřehy, radosti či stížnosti. :)

lak a rtěnka

 

Reklama