Novinka: Gliss Kur Hyaluron Filler

Ať chceme nebo ne, přibývající roky se na naší kráse neúprosně podepisují. Řeč je nejen o nějaké té vrásce a povadlé pleti, ale týká se to i vlasů. Čas sice nezastavíme, ale do jisté míry proti němu můžeme bojovat účinnými kosmetickými produkty. Pokud jde o vlasy, vsaďte na přípravky, jejichž složení odpovídá zvýšeným nárokům stárnoucí vlasové struktury. Nenechte si ujít novinkovou řadu vlasové péče Gliss Kur Hyaluron Filler s obsahem hyaluronového komplexu, jež zajišťuje intenzivní regeneraci, pružnost a větší objem.

S přibývajícími léty vlasy ztrácejí na objemu, hebkosti a plnosti. Řešením je používání vhodné kosmetiky. Podobně jako u pleťové kosmetiky platí i pro vlasy, že optimální výsledky dokáže přinést jen vlasová péče šitá na míru dané vlasové struktuře. Vyzkoušejte nové produktové řady vlasové péče Gliss Kur Hyaluron Filler, která nabízí šampon, balzám, regenerační expres balzám, intenzivní masku a vlasové sérum. Všechny produkty byly vyvinuty tak, aby se svým účinkem vzájemně ideálně doplňovaly.

Gliss Kur

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí našeho těla. Vyskytuje se především v kůži, v očním sklivci, měkkých vazivových tkáních, ale je přítomna v bakteriích. Co je jejím úkolem? V kůži zajišťuje transport živin a látkovou výměnu, díky čemuž jí dodává vlhkost, pevnost a pružnost. Zároveň váže volné radikály a potlačuje působení okolních škodlivých faktorů.  S věkem však její množství klesá, což má za následek tvorbu vrásek a sníženou schopnost hydratace kůže i vlasů. Řešením je jednak používání kosmetických přípravků s obsahem kyseliny hyaluronové.

Portfolio produktové řady Gliss Kur Hyaluron Filler: 

  • Sérum Gliss Kur Hyaluron, 60 ml – 199,90 Kč
  • Šampon Gliss Kur Hyaluron, 250 ml – 84,90 Kč
  • Šampon Gliss Kur Hyaluron, 400 ml – 119,90 Kč
  • Balzám Gliss Kur Hyaluron, 200 ml – 84,90 Kč
  • Regenerační expres balzám Gliss Kur Hyaluron, 200 ml – 119,90 Kč
  • Intenzivní maska Gliss Kur Hyaluron, 200 ml – 124,90 Kč

Přípravky řady Gliss Kur Hyaluron jsou v obchodech k dostání od července 2014.

Reklama