syoss

NOVINKA - Suché šampony Syoss

Mastné a zplihlé vlasy vám na dobrém pocitu ani na kráse nepřidají. Jenže i když o sebe pravidelně pečujete, někdy se můžete dostat do situace, kdy zkrátka nemáte možnost si vlasy umýt. Důvody jsou různé. Možná hodně cestujete a sprchu nemáte stále po ruce. Nebo neteče teplá voda a ve studené se vám vlasy mýt nechce? Velmi prozaickým a častým důvodem je pak nedostatek času. Ať už je příčinou vaší svízelné situace cokoli, nyní máte po ruce jed-noduché a účinné řešení v podobě novinky Syoss suché šampony.

Exkluzivní řada výrobků značky Syoss se rozšiřuje o nové suché šampony Syoss, které vašim vlasům nabídnou den svěžesti a krásy navíc. Pročistí a osvěží vaše vlasy kdykoli to po-třebujete, dokonce i když žádná sprcha nebo koupelna není v dosahu. A to vše za přijatelnou cenu. Následujte trend v péči o vlasy, který se šíří ze Spojených států do Evropy.

Suché šampony jsou určeny pro mastící se vlasy, jež trápí muže i ženy. Díky svému účinnému a inovativnímu složení vstřebávají přebytečnou mastnotu a nečistoty, které účesu berou krásu. Jsou skvělou alternativou pro situace, v nichž nemáte možnost si vlasy rychle umýt. Oceníte je i ve chvílích, kdy chcete unaveným vlasům rychle dodat objem, trochu je oživit nebo chcete-li o den prodloužit životnost svého účesu. Nové suché šampony Syoss ne-nahrazují v péči o vlasy obvyklé tekuté šampony, ale své místo ve vaší kosmetické výbavě si jistě najdou.

Nové suché šampony Syoss jsou k dostání v praktické 200 ml lahvičce, která se snadno ve-jde do kabelky. Nádobku pak stačí jednoduše protřepat a obsah aplikovat na vlasy. Přebytky šamponu vyčešete a vlasy upravíte obvyklým způsobem. Váš pečlivě vytvořený účes si tak udrží krásný a svěží vzhled ještě dalších 24 hodin.

Portfolio suchých šamponů Syoss je k dispozici v obchodech od září 2011 v těchto variantách:

  • Suchý šampon pro objem, 200ml - DMOC 129,90 Kč
  • Suchý šampon pro mastící se vlasy, 200ml - DMOC 129,90 Kč

syosssyoss

Reklama