blond

Téměř 30 procent žen se pyšní blonďatou hřívou. Někdy ale není úplně jednoduché najít ten správný a dokonalý odstín. A když se vám to pak podaří, je to jako kdybyste narazila na zlato. Řešením jsou barvy BLONDME od Schwarzkopf Professional, se kterými nikdy nešlápnete vedle. Ucelená řada péče o blond vlasy BLONDME nabízí výrobky pro blonďaté vlasy určené k zesvětlování, barvení, péči a styling, s nimiž se splní všechny vaše blonďaté sny. Nádherně zlatavých a neuvěřitelně krémových a bezchybných barev si tak můžete užívat neustále.

Barvy BLONDME
BLONDME nabízí jiskřivou paletu překrásných, přirozených blond odstínů s inteligentními polymery, které uzamykají pigmenty a zajišťují dlouhotrvající zářivou barvu. Vybrat si můžete z odstínů: Ledová, Písková, Ocelově modrá, Karamelová, Jahodová a Lila. Všechny úžasné odstíny může navíc váš kadeřník bez obav vzájemně míchat, takže váš osobitý blond vzhled bude prostě bez chybičky!

Všechny blond vlasy potřebují citlivou, láskyplnou péči, kterou vám spolehlivě dopřeje právě řada BLONDME. Profesionální pečující a stylingové přípravky obsahují ve své receptuře speciální složku Keralumière Infusion pro hloubkovou péči a oslňující lesk. Vyživující mikročástice vyplní váš vlas, aby byl silnější a zdravější zatímco detoxikační čistící složky z vlasu odstraní nečistoty způsobené životním prostředím.

Řady přípravků péče o vlasy BLONDME

  • Řada Blond Brilliance pro barvené a zesvětlené blond vlasy, která zahrnuje dva druhy Zářivých šamponů pro teplou karamelovou a ledově chladnou blond, obohacující Zářivý kondicionér pro blond barvu pro oba barevné směry a Zářivou intenzivní kúru pro blond barvu. Bohaté, intenzivní receptury poskytují hloubkovou čistící péči bez zatěžování dokonce i těch nejjemnějších typů blond vlasů.
  • Řada Illumi Lights pro melírované blond vlasy, která obsahuje Lehký rozjasňující šampon, Lehký rozjasňující kondicionér ve spreji - neoplachovací a Lehkou rozjasňující pěnovou kúru s gelovo-pěnovou konzistencí. Tyto přípravky byly navrženy tak, aby pokryly speciální potřeby a úrovně poréznosti melírovaných vlasů různých odstínů.
  • Řada All Blondes pro všechny blond tóny nabízí luxusní Oživující pěnovou kúru.

Řada pro styling BLONDME

Stejně jedinečná je i nová řada BLONDME stylingových přípravků, která nabízí skutečná řešení pro potřeby blond vlasů díky recepturám pro lesk, objem a fixaci, které dodají blond vlasům nádherný vzhled. Se stylingovou řadou BLONDME si můžete se svými hrát a tvořit.

  • Zářivý sprej pro lesk vlasů - dodá vícerozměrný lesk každému pramenu vlasů.
  • Krém pro zázračný objem - nadzvedává vlasy od konečků pro velkolepý styl a objem.
  • Zářivý vlasový sprej - pro dokonalou, flexibilní a přirozenou fixaci.

BLONDME je první a jediná kompletní barvicí, pečující a stylingová řada na trhu nabízející blond vlasům skutečná řešení pro dlouhotrvající zářivou blond barvu. Takže stačí říct BLONDME a získáte nádherný blond vzhled a vaše vlasy zůstanou v perfektní kondici.

Reklama