Dítě by mělo mít možnost si samo vybrat, který kroužek chce navštěvovat. Nabídka na trhu je široká a teď přichází zcela nový způsob platby, díky které rodiče ušetří až třetinu nákladů.

Kroužky mohou navštěvovat různě zdatné a staré děti. Ve sportovních kroužcích se lektoři snaží děti věkově co nejvíce přiblížit k sobě a při zápasech rozdělit týmy tak, aby fyzicky odpovídaly. U některých výuk, např. hry na housle, je vhodnější individuální hodina.

Ticket Junior®

Děti v Česku si nemohou stěžovat na to, že by neměli na výběr, jak zajímavě trávit svůj volný čas. Jen každé páté dítě ve svém volném čase totiž nenavštěvuje žádný kroužek či jinou placenou mimoškolní aktivitu. Rodiče by jim přesto rádi otevřeli i další možnosti, ale často jim na náročnější aktivity nebo více kroužků chybějí peníze. Vyplývá to z průzkumu Datacollect pro společnost Edenred.

Ticket Junior®

Ceny jednotlivých kroužků jsou různé a odvíjí se také od náročnosti výuky. Pokud si nejste jistí, že se váš potomek pro daný kroužek nadchne a nechcete přijít o své peníze, zkuste nejprve navštívit první zkušební hodinu, aby dítě poznalo, jestli je to pro něj to pravé.

Ticket Junior®

Ticket Junior® zpřístupní dětem kroužky, tábory i lyžáky

Mnoho rodičů uvádí, že by děti rádi dali i do finančně náročnějších kroužků, ale už si to nemohou dovolit. Pro tyto rodiče, ale i pro ty, kteří děti do kroužků neposílají kvůli nedostatku prostředků vůbec, je tu nové řešení, které jim zajistí při platbách za mimoškolní aktivity výraznou slevu. Benefit Ticket Junior nabízí úsporu za platby volnočasových aktivit a předškolní péče ve výši 31 procent.

Prostřednictvím Ticket Junior® lze platit veškeré volnočasové aktivity dětí, tedy kroužky v rámci školy, Základní umělecké školy, sportovní kluby, skaut a další aktivity včetně letních nebo zimních dětských táborů. Dále pak předškolní zařízení pro děti jako školky, jesle a dětské skupiny.

Ticket junior

A jak je to možné? Ticket Junior® je založený na elektronickém propojení zaměstnavatelů, organizací zajišťujících dětské aktivity a rodičů. Obsluha je podobná internetovému bankovnictví. Přístup do této platformy Vám umožní Váš zaměstnavatel, pokud se rozhodne Vám tento benefit poskytnout. Pozitivní je, že čím dál více firem si uvědomuje, že práce a péče o děti patří k sobě a počet firem nabízejících tento benefit roste. Nebojte se o něj prosadit v práci i vy. Více informací jak na to, najdete na www.praceadite.cz.    
Reklama