taftLetos je svět módy a krásy plný akcentů třpytu a zářivých, futuristických odlesků. Najdeme je snad ve všech aktuálních kolekcích světových módních domů. Jako by lesku nikdy nebylo dost. V souladu s tímto trendem samozřejmě musí zářit i náš nejkrásnější módní doplněk – vlasy. Proto na scénu přichází řada Taft Shine od Schwarzkopf s novým, vysoce účinným složením a efektem laminace, který účesu dodá přepychově zářivý vzhled a zafixuje ho až na 24 hodin.

Nová řada Taft Shine s efektem laminace poskytuje ve srovnání s neošetřenými vlasy až o 50% více lesku. Receptura laku na vlasy a pěnového tužidla obsahuje polymery, které vašim vlasům zajistí neodolatelný lesk.

Horkou novinkou v tomto portfoliu je 7-Day Shine Booster. Tento produkt, který snese až trojí mytí vlasů a vydrží až sedm dnů, se používá stejně snadno jako šampon a navíc je balený v praktickém sáčku. Taft 7-Day Shine Booster obalí každý jednotlivý vlas a pomocí speciálního efektu laminace mu zajistí dokonalý lesk. „Co se týče dokonalého lesku vlasů, funguje Shine Booster naprosto zázračně,“ potvrzuje top modelka Heidi Klum a dodává: „I na kratší cesty s malým zavazadlem si do toaletní taštičky vždy můžete jeden sáček přibalit.“

Portfolio řady Taft Shine:

sh

  • Lak na vlasy Taft Shine mega silně tužící 250 ml – DMOC 97,70 Kč
  • Lak na vlasy Taft Shine ultra silně tužící 250 ml – DMOC 97,70 Kč
  • Pěnové tužidlo Taft Shine 200 ml – DMOC 97,70 Kč
  • Taft Shine 7-day Shine Booster 25 ml – DMOC 49,90 Kč

Nová řada výrobků Taft Shine se na pultech obchodů objevila v září 2013.

Reklama