Kompletní řada rozmazlující péče o pokožku pro chvíle harmonie a pohody

Marionnaud.

Okamžiky relaxace, ponoření do světa příjemné péče, hýčkání, příslib výjimečných účinků a celkové harmonie. Právě propojení účinků kosmetiky a relaxace spa rituálů při aplikaci pleťové péče nabízí nová řada přípravků pleťové kosmetiky Qiriness, která je nově k dostání v síti parfumerií Marionnaud. Tato výjimečná řada čerpá ze starobylých tradičních rituálů péče o krásu a je první řadou spa kosmetiky určené pro péči o obličej i v soukromí domova. Qiriness zahrnuje 25 přípravků péče o pokožku ve třech základních řadách - Initiation - čištění a tonizace, Essential Cares - denní a noční péče a Ritual Cares - hloubková spa péče o pokožku. Žádný z přípravků řady Qiriness neobsahuje parabeny. Proměňte svou každodenní péči o pleť v okamžiky relaxace a harmonie.

V dnešní poněkud hektické době jsou okamžiky uvolnění a vychutnávání péče poměrně vzácné. Speciálně vyvinutá řada Qiriness dokáže ve svých přípravcích propojit účinky kosmetiky s výjimečnou aplikací, díky které hýčkáme nejen pokožku, ale i naše smysly. Řada Qiriness přináší rituální péči o pleť skládající ze tří základních řad, ve kterých si každá žena vybere přípravek dle svých představ a potřeb.

Marionnaud.

Komplex EOS

Tento komplex obsažený ve většině přípravků Qiriness je exkluzivní kombinací pěti aktivních ingrediencí, které mají na pleť stimulující a zároveň uvolňující účinky. Tento jedinečný komplex zvyšuje účinnost látkové výměny v pokožce. Energie (energy), okysličení (oxygen) a zklidnění (serenity) - právě toto jsou klíčové předpoklady zdravé a vitální pokožky. Jen uvolněná a zklidněná pokožka je totiž schopna maximálně vstřebat účinky pečujících kosmetických přípravků Qiriness.

Marionnaud.

Reklama