Tajemství barvy IGORA Color10 spočívá v její revoluční technologii: odborníci na oblast výzkumu ze Schwarzkopf Professional vyvinuli speciální přenosný systém, který přenáší barevné pigmenty do vlasu výrazně rychleji.

IGORA Color10Času nemá nazbyt nikdo z nás. Život a svět kolem nás se zrychluje, takže bereme jako samozřejmost řadu věcí, které nám život ulehčují, jsou rychlé a efektivní. Nakupujeme pohodlně online, letenky si rezervujeme přes mobilní telefon a impulzivně se rozhodujeme navštívit kadeřnický salon, když jsme zrovna v centru města. Jenže kdo má v takovém případě čas sedět v salonu hodiny a čekat, až začne působit barva? Řešením je nová IGORA Color10 od Schwarzkopf Professional, první profesionální permanentní barva s dobou působení pouhých 10 minut. Je perfektním řešením pro ty, kteří chtějí rychlou barvicí službu.

Barva IGORA Color10 vám dokáže výrazně ulehčit život. Doslova se vám přizpůsobí. Potřebujete oživit barvu vašich vlasů během přestávky na oběd? Nebo počítáte pouze s úpravou střihu a rozhodnete se najednou, že chcete zároveň nový odstín vlasů? Nebo jste snad přišla do salonu pozdě a běžné barvení byste nestihla? To všechno jsou situace, které čas od času zažije snad každá z nás. A přesně v takových chvílích teď může váš kadeřník sáhnout po jednoduchém řešení a použít barvu IGORA Color10.

Stihnete víc než jen barvení

Čas, který ušetříte při barvení vlasů, nemusíte nutně věnovat práci a plnění dalších povinností. Co si dopřát třeba ruční masáž hlavy nebo barvení řas a obočí? Užijte si čas, který máte jen sama pro sebe, a návštěva salonu pro vás bude doslova zážitkem.

IGORA Color10Tajemství barvy IGORA Color10 spočívá v její revoluční technologii: odborníci na oblast výzkumu ze Schwarzkopf Professional vyvinuli speciální přenosný systém, který přenáší barevné pigmenty do vlasu výrazně rychleji. Vysoce účinné barevné pigmenty a aminokyseliny společně tvoří tzv. aminokyselinový nosič. Chemická struktura aminokyselin je podobná struktuře vlasu, to jim umožňuje snadno proniknout do vlasového vlákna a přenést barevný pigment. Zároveň jsou dobře známé pro svoje stabilizační a posilující účinky na proteinové struktuře vlasu, jejichž zásluhou jsou vlasy poddajné a plné lesku.

Barva IGORA Color10 přináší nádherné barevné výsledky, perfektní krytí bílých vlasů a péči - to vše za pouhých 10 minut působení. Nabízí paletu dvaceti odstínů od přírodních tónů po nové módní pískově béžové, intenzivní zlaté a svůdné kaštanově hnědé odstíny. Nechybí ani 6 zesvětlovacích odstínů pro studené, neutrální a teplé blond tóny.

Stávající sortiment barvy IGORA Color10 se v říjnu 2011 rozroste o osm nových módních odstínů, ze kterých si vyberou i Vaši náročnější zákazníci. K dostání v salonech Schwarzkopf Professional.

Reklama