Už vás pohltil předvánoční stres? Pociťujete únavu? Pak je ten správný čas na chvíle odpočinku a relaxaci. Ponořit se do teplé vany s vůní mandlí či meruněk a nechat se hýčkat , to je to, co vaše tělo a mysl potřebují. Pro chvíle odpočinku vám chceme doporučit novinky v podobě sprchového gelu a pěny do koupele Fa Jogurt Meruňka a Mandle a nového kuličkového deodorantu Fa Natural & Soft  Růže, který můžete použít pro svou svěžest. Tyto kosmetické výrobky přinášejí jemnou péči a příjemnou svěžest, která vychází z přírody.

Co můžete vyzkoušet?

 Fa Jogurt Meruňka a Mandle – nová varianta v řadě Fa Jogurt
Mnoho žen má suchou pokožku, která vyžaduje intenzivní péči. Těm jsou určeny produkty z řady Fa Jogurt. Tato řada je nyní rozšířena o novou variantu Fa Jogurt Meruňka a Mandle, která nabízí sprchový gel a pěnu do koupele. Tyto produkty díky svému složení pokožku hydratují a navrací jí pohádkovou jemnost a hebkost.

Lehká krémová receptura s jogurtovými proteiny chrání pokožku těla před vysoušením a pečuje o ni při každém sprchování nebo koupeli. Nový sprchový gel a pěna do koupele Fa Jogurt Meruňka a Mandle obsahují výtažky z meruněk a mandlí, které suché pokožce dodávají jasně patrný pocit jemnosti a příjemnou vůni.

• Meruňky jsou velmi dobrým zdrojem vitaminů C, K, B1, beta-karotenu a stopových prvků, jako je železo. V kosmetice se často využívá zvlhčujících účinků, které meruňky na pokožku mají.
• Mandlový olej promašťuje a zjemňuje a je skutečně neocenitelný při péči o suchou a zralou pokožku. Navíc má zpevňující a posilující efekt na pokožku a lehkou jemnou vůni.
• Jogurt byl vždy považován za výživnou potravinu a v Řecku byl také tradičně používán pro dosažení jemné pokožky.
Nové produkty Fa Jogurt Meruňka a Mandle jsou již nyní k dostání v síti prodejen. Sprchový gel za doporučenou cenu 59,90 Kč a pěna do koupele za doporučenou cenu 74,90 Kč.
Fa Natural & Soft Růže roll-on
Oblíbená a úspěšná řada Fa Natural & Soft přináší novinku v podobě nového kuličkového deodorantu ve variantě Růže. Tento antiperspirant nabízí 24hodinovou ochranu před vznikem potu. Navíc jemně voní po růžích, které jsou již po staletí spojovány s ženskou krásou.
• Růžový esenciální olej má dlouhou historii v lidovém léčitelství, především v oblasti péči o pokožku. Je vhodný pro všechny typy pleti, ale cenný je především pro suchou, citlivou nebo zralou pleť. Růže má lehkou, sladkou vůni a v aromaterapii se využívá k navození romantické atmosféry a povzbuzení.
Fa Natural & Soft Růže roll-on je k dostání v síti prodejen za doporučenou cenu 69,90 Kč.

Více o kosmetice Fa najdete na www.svezest-fa.cz
Pokud byste chtěly tyto krásné novinky vyzkoušet, pak se zapojte do našeho soutěžního kvízu a vyhrajte kosmetiku Fa pro vaši relaxaci a svěžest!

 

Reklama