Styl

Dopřejte si pocit výjimečnosti s Gold Gloss Browns!

Exkluzivní hnědé barvy Palette pro pocit luxusu!

Pokud dnes chcete být trendy, měli byste vsadit na přirozenost. To se týká celkové vizáže, a tedy i barvy vlasů. Hitem poslední doby se stala hnědá, a to ve všech svých odstínech. Vyberte si třeba variantu skořice, čokolády, karamelu nebo oříšku. Ať už zvolíte jakoukoli, neměla by v žádném případě působit jednotvárně. Přirozenosti docílíte rozehráním různobarevných odstínů a detailů, mezi které patří i velmi aktuální zlaté odlesky. Ty lze získat jednoduše díky novým barvám na vlasy z řady Palette Deluxe - Gold Gloss Browns od Schwarzkopf. 

Palette Deluxe rozšiřuje řadu o tři nové odstíny Gold Gloss Browns. Je to odpověď na současný trend, ve kterém se opět klade důraz na ženskost a přirozený a osobitý půvab. Lesk, třpyt, sytý tón vlasů a přirozenost, to je dnes důležité! Nové barvy Gold Gloss Browns jako první přinášejí tolik žádané zlaté odlesky, kterými se hnědé odstíny doslova rozzáří a dodají každé ženě pocit výjimečnosti a luxusu.

Tři nové barvy Gold Gloss Browns dodají vlasům, díky pečujícímu krémovému balzámu, úžasně syté hnědé barvy s luxusními odlesky ryzího zlata. Navíc obsahují drahocenné proteiny z kašmíru. Vlasy jsou po obarvení nejen nádherně zářivé, ale i hebké jako nejjemnější kašmír.

Stejně jako další odstíny z řady Palette Deluxe, i nové Gold Gloss Browns se jednoduše nanášejí a dodají vlasům syté barvy na dlouhou dobu. Samozřejmě perfektně kryjí šediny.

Pokud jste se rozhodla zvolit pro nastávající sezonu pro své vlasy módní hnědou barvu, dotáhněte svoji volbu k dokonalosti. Zajistěte svým vlasům i nádherné zlaté odlesky, které podtrhnou vaši krásu a dodají vám pocit výjimečnosti.

Exkluzivní zářivě zlaté barvicí krémy Gold Gloss Browns z řady Palette Deluxe budou k dostání v obchodech za doporučenou cenu 109,90 Kč ve třech hnědých odstínech:
• Zářivě zlatý karamel
• Zářivě zlatá čokoláda
• Zářivě zlatá moka

   
08.06.2007 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Rikina [*]

  Vivian: když já bych byla přirozeně šedivá... hodně. A to se mi zatím nechce, tak jsem nepřirozeně fialová, no. Možná ten zlatý karamel teda zkusím - ačkoli ani to podle názvu nezní zrovna moc přirozeně.

  superkarma: 0 10.06.2007, 10:14:38
 2. avatar
  [3] Vivian [*]

  ano, když přirozenost, tak umělá

  superkarma: 0 08.06.2007, 15:58:48
 3. [2] Rikina [*]

  Zase jsem s fialovou hlavou beznadějně out... ach jo.

  superkarma: 0 08.06.2007, 02:07:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme