Styl

Dopřejte si pocit svěžesti! Co děláte pro svou svěžest?

Fa NutriSkin poprvé přináší hydratační tělová mléka v lehkých svěžích vůních

fa

Co děláte pro svou svěžest? Jaké přípravky používáte k udržení příjemného pocitu čistoty? Napište nám pod tento článek, jak se udržujete svěží. Zapojte se do testování! 3 z Vás vyhrají balíček s přípravku značky Fa NutriSkin (sprchový gel, deosprej a tělové mléko). Budeme po vás chtít, abyste nám napsaly, jak jste s přípravky Fa NutriSkin spokojeny, a vaše hodnocení. Děkujeme, těšíme se na vaše reakce!

V péči o tělo jsme čím dál náročnější. Tak rády si vychutnáváme chvilky relaxace ve wellness centrech, lázních, saunách nebo masážních salonech. Pleť celého těla však chceme hýčkat každý den. Ať už jde o osvěžující sprchu, uvolňující koupel, pravidelnou hydrataci nebo ochranu proti pocení, chceme svému tělu dopřát intenzivní péči s kvalitními vyživujícími přísadami a ženskými vůněmi. Proto je zde nová unikátní řada oblíbené značky Fa od společnosti Henkel - Fa NutriSkin. Přináší produkty péče o tělo, které kombinují vynikající účinnost a vyživující péči. Fa NutriSkin poprvé uvádí horkou novinku - tělová mléka pro intenzivní hydrataci vaší pokožky!

Deodoranty Fa NutriSkin

Od svých deodorantů očekáváme nejen výjimečnou úroveň ochrany, ale také vyživující péči o jemnou pokožku podpaží. Nejnovější revoluční řada deodorantů Fa NutriSkin tyto požadavky dokonale splňuje. Je totiž první řadou antiperspirantů, jež poskytují 48hodinovou ochranu a zanechávají pokožku neodolatelně jemnou a suchou.

Řada deodorantů Fa NutriSkin pro ženy obsahuje výběr vyživujících vitaminů, jako jsou vitaminy E a F, které pokožku chrání. Vitamin E posiluje obranyschopnost pokožky a vytváří na ní ochrannou vrstvu. Vitamin F pak podporuje přirozenou funkci pokožky. Speciální estery z olivového oleje tuto obranyschopnost podporují a chrání jemnou pokožku v podpaží před poškozením. Další vyživující látky pomáhají zachovat dokonalou rovnováhu pokožky.

Nová řada Fa NutriSkin přináší extra silnou ochranu proti pocení a pocit suchého podpaží, a to až na 48 hodin. Nezanechává na oblečení bílé stopy, a zároveň pečuje o pokožku.

Navíc je tu extra svěží vůně, která zajistí nejen silnou ochranu před pocením a péči, kterou potřebujete, ale zároveň vám dodá jedinečný svěží pocit. Nová řada přichází ve třech různých osvěžujících vůních. Vybírat můžete produkty ve formě deosprejů, roll-onů a deosticků.

Sprchové gely a mýdla Fa NutriSkin

Svoji pokožku chceme hýčkat a vyživovat také během Fasprchování nebo koupání ve vaně plné pěny. Hledáte vysoce kvalitní a šetrná mýdla, sprchové gely a pěny do koupele? Pak sáhněte po novinkách z nové unikátní řady Fa NutriSkin. Jde o první řadu mýdel s jedinečnou kombinací sedmi pečujících a vyživujících látek, které pokožce poskytují dokonalou péči. Součástí receptury jsou mimo jiné také vitaminy a proteiny známé svými ochrannými účinky. Krémově jemné složení a přírodní svěží vůně mýdel Fa NutriSkin hýčkají tělo i smysly. A výsledkem je neodolatelně hebká pleť.

Vitamin B5 obnovuje přirozenou vlhkost pleti a posiluje její obranyschopnost, zejména jedná-li se o pokožku citlivou. Další přísady pokožku zklidňují a udržují buněčné membrány zdravé a pružné. Díky těmto účinkům si pokožka udržuje mladistvý vzhled.

Nová řada Fa NutriSkin je k dostání ve třech různých osvěžujících vůních se třemi odlišnými vlastnostmi: Plody acai pokožce zajišťují hydrataci, bílá broskev o ni intenzivně pečuje a zelený čaj se zpevňujícími účinky jí poskytne lifting. Vybírat můžete produkty ve formě tekutého a tuhého mýdla, pěny do koupele nebo sprchového gelu.

ABSOLUTNÍ NOVINKA - Tělová mléka Fa NutriSkin

Při výběru dokonalého tělového mléka je pro nás důležitá zejména intenzivní hydratační péče. V tomto ohledu nemusíte váhat a můžete se spolehnout na novou řadu tělových mlék Fa NutriSkin. Obsahují jedinečnou kombinaci sedmi vyživujících látek a poskytují pokožce dokonalou péči a hydrataci až na 48 hodin. Inovativní receptura přípravků Fa NutriSkin s krémově lehkým a svěžím složením se rychle vstřebává, aniž by na pokožce zanechávala nepříjemnou mastnou vrstvu. Vaše pleť bude proto na dotek neodolatelně hebká.

Receptura je velice šetrná, jelikož neobsahuje silikony, minerální oleje ani parafín. Tělová mléka Fa NutriSkin byla dermatologicky testována a schválena i pro citlivou pokožku. K sedmi speciálním přísadám patří také glycerin, přírodní hydratační látka, která v pokožce vytváří přirozenou zásobárnu vlhkosti, a D-Panthenol, jenž zvyšuje hydratační kapacitu pleti.

Produktová řada tělových mlék Fa NutriSkin je k dispozici ve třech lehkých a svěžích vůních pro různé typy pokožky:

 • Tělové mléko Fa NutriSkin s mlékem z aloe vera a plody acai - poskytuje normální pokožce 48hodinovou hydratační péči. Mléko z aloe vera má hloubkové vyživující a hydratační účinky a neobvyklá, inspirující vůně plodů acai zahalí vaše tělo a promluví k vašim smyslům.
 • Tělové mléko Fa NutriSkin s bambuckým máslem a bílou broskví - poskytuje 48hodinovou péči pro suchou pleť. Vyživující bambucké máslo pleť zklidňuje a pomáhá obnovovat její přirozenou vlhkost. Lehká, svěží vůně bílé broskve vás povzbudí. Toto tělové mléko nabízí intenzivní péči, která vydrží po celý den.
 • Tělové mléko Fa Nutriskin s kofeinem a zeleným čajem - poskytuje 48hodinovou hydratační péči a zpevňuje pleť, takže se hodí pro všechny typy pokožky. Kofein má vyživující a zklidňující účinky na vaši pleť. Zelený čaj nabízí lehkou a svěží orientální vůni, která osvěží všechny vaše smysly. Tělové mléko poskytuje intenzivní péči, která vydrží po celý den.

FaNová řada tělových mlék Fa NutriSkin a tuhá mýdla se na pultech obchodů objeví v květnu 2011. Deodoranty, sprchové gely, pěny do koupele a tekutá mýdla jsou na trhu k dispozici již od března 2011.

Každá žena chce vypadat skvěle a stejně tak se i cítit. Nyní se můžete začít rozmazlovat díky produktům nové řady Fa NutriSkin.

Portfolio nové řady Fa NutriSkin:

Deospreje Fa NutriSkin

 • Fa NutriSkin Maximum Protect, 150 ml
 • Fa NutriSkin Natural Fresh, 150 ml
 • Fa NutriSkin Invisible Control, 150 ml

Doporučená maloobchodní cena Deosprejů Fa Nutri Skin je 74,90 Kč.

Roll-ony Fa NutriSkin

 • Fa NutriSkin Maximum Protect, 50 ml
 • Fa NutriSkin Natural Fresh, 50 ml
 • Fa NutriSkin Invisible Control, 50 ml

Doporučená maloobchodní cena Roll-onů Fa Nutri Skin je 69,90 Kč.

Deo Sticky Fa NutriSkin

 • Fa NutriSkin Maximum Protect, 50 ml
 • Fa NutriSkin Natural Fresh, 50 ml
 • Fa NutriSkin Invisible Control, 50 ml

Doporučená maloobchodní cena Deo Sticků Fa Nutri Skin je 74,90 Kč.

Sprchové gely Fa NutriSkin

 • Fa NutriSkin Moisturizing/ Acai, 250 ml
 • Fa NutriSkin Intensive Care/ Bílá broskev, 250 ml
 • Fa NutriSkin Natural Fresh/ Zelený čaj, 250 ml

Doporučená maloobchodní cena Sprchových gelů Fa Nutri Skin je 59,90 Kč.

Tekutá mýdla Fa Nutriskin

 • Fa NutriSkin Moisturizing/ Acai, 300 ml
 • Fa NutriSkin Intensive Care/ Bílá broskev, 300 ml
 • Fa NutriSkin Moisturizing/ Acai - náhradní náplň 500 ml
 • Fa NutriSkin Intensive Care/ Bílá broskev - náhradní náplň 500 ml

Doporučená maloobchodní cena Tekutých mýdel Fa Nutri Skin je 54,90 Kč.

Pěna do koupele Fa NutriSkin

 • Fa NutriSkin Moisturizing/ Acai, 500 ml

Doporučená maloobchodní cena Pěny do koupele Fa Nutri Skin je 74,90 Kč.

Tuhá mýdla Fa NutriSkin

 • Fa NutriSkin Moisturizing/ Acai, 100 g
 • Fa NutriSkin Intensive Care/ Bílá broskev, 100 g

Doporučená maloobchodní cena Tuhých mýdel Fa Nutri Skin je 13,90 Kč.

Tělová mléka Fa NutriSkin

 • Fa NutriSkin Moisturizing/ Acai, 250 ml a 400 ml
 • Fa NutriSkin Intensive Care/ Bílá broskev, 250 ml a 400ml
 • Fa NutriSkin Firming/Zelený čaj, 250 ml a 400 ml

Doporučená maloobchodní cena Tělových mlék Fa Nutri Skin s obsahem 250 ml je 89,90 Kč, s obsahem 400 ml 119,90 Kč.

Co děláte pro svou svěžest? Jaké přípravky používáte k udržení příjemného pocitu čistoty? Napište nám pod tento článek, jak se udržujete svěží. Zapojte se do testování! 3 z Vás vyhrají balíček s přípravku značky Fa NutriSkin (sprchový gel, deosprej a tělové mléko). Budeme po vás chtít, abyste nám napsaly, jak jste s přípravky Fa NutriSkin spokojeny, a vaše hodnocení. Děkujeme, těšíme se na vaše reakce!

 

   
01.09.2011 - Krása - autor: Komerční článek

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [174] Hanula [*]

  Sml16Dlouho jsem antiperspiranty a jiné podobné nepoužívala. Nicméně jsem se do toho také dala a v mé kabelce už takový příprave nechybí. Jen zatímpořád hledám ten pravý přípravek.

  superkarma: 0 12.09.2011, 14:07:09
 2. avatar
  [173] Vivian [*]

  Jak se udržuju svěží? V dnešní době to není problém, vždyť svěžest nabízí každá druhá reklama - žvýkačky, aviváž, vložky, deodoranty, šampóny, sprchové gely... Stačí zajít do drogerie a jsem svěží až na kost Sml54  Pro mě osobně je pro svěžest absolutně nezbytný antiperspirant, ten používám několikrát denně a nedovedu si to bez něj už vůbec představit. Suché a voňavé podpaží je základ svěžesti!

  superkarma: 0 12.09.2011, 10:05:36
 3. [172] Anna Janoková [*]

  Anna Janoková — #171 AHa už si spomínam, ked som bola na navsteve kamaratky Katky na slovensku, tak v jej kupelni bola na pracke polozena krabička. Keďze som tam prespala v noci tak mi po sprche ponukla prave telove mliečko Fa Nutrin skin (z tej krabičky) v takom modro_ruzovo bielom obale a musim uznať cítila som sa celkovo prijemne a sviezo. Nakoniec sa chvalila ze to mliečko jej poslala priamo firma Fa a tak jej umoznila testovat novy výrobok Fa. Fa nas vtedy obe prijemne prekvapilo.

  superkarma: 0 08.09.2011, 23:10:05
 4. [171] Anna Janoková [*]

  Denne cvičím 5 Tibeťanov a kozmetiku Fa som doteraz nepoužívala, ale čo nie je môže byť. Anička

  1. na komentář reaguje Anna Janoková — #172
  superkarma: 0 08.09.2011, 22:55:51
 5. [170] helpynka [*]

  V prvom rade sa starám o svoju pleť,používam osviežujúci sprchový gél a studenšiu vodu :) A samozrejme,antiperspirant a príjemný krém. No a skúsiť aj niečo nové by nebolo na škodu

  superkarma: 0 08.09.2011, 21:20:25
 6. [169] magdalena.17 [*]

  Krásný den ,     Být svěží je moc důležité , a proto jím spoustu zeleniny, a používám kosmetiku k tomuto určenou a FA je opravdu jedna z nejlepších kterou používám od doby co jsem ji před mnoha lety objevila a od té doby na ni nedám dopustit . Pamatuji ještě dobu , kdy jsme z kamárádkami na sebe volaly přes plot že v drogerii dostali Fáčka -- spreje s úžasnou vůní . Od té doby co je Fa to miluju. Sml30Sml30Sml67

  superkarma: 0 08.09.2011, 20:05:07
 7. [168] SwitCHenkA [*]

  Nejvíce svěžese citím ihned po koupeli, zvláště když použiji sprchový gel s vůní citrusů. Ráno si dám osvěžující deodorant. Přes den se osvěžuji lehkými tělovými spreji, které přímo miluji :-)

  superkarma: 0 08.09.2011, 20:02:24
 8. [167] vlasy [*]

  Miluji večerní koupel.. napustím vanu plnou horké vody.. ráchám se klidně hodinu.. začala jsem nyní používat sprchový gel Fa Nutriskin a mohu říct, že mě velmi mile překvapil. Pokožka je hebká, jemná na dotek,, provoněná,, cítím se svěží a čistá. Používám také tělová mléka,, odličovaní je každodenní rituál. Snažím se si svou pokožku hýčkat,, a proto si vybírám,, jen to dobré...Sml16

  superkarma: 0 08.09.2011, 19:56:54
 9. [166] ježeček [*]

  určitě hygiena, pak sáhnu po tuhém Deo

  superkarma: 0 08.09.2011, 19:44:22
 10. [165] adka1 [*]

  Preto,aby som sa citila sviezo je pre mna dolezita kazdodenna hygiena-rano umytie pleti,pouzitie pletovej vody,denneho kremu,vhodneho antiperspirantu,vecer sprcha s pouzitim dobreho sprchovacieho gelu,tel.mlieka.A samozrejme dokladne odlicenie pleti a pouzitie nocneho kremu.

  superkarma: 0 08.09.2011, 16:39:40
 11. [164] Mandy [*]

  Pro udržení mladistvého vzhledu a dokonalé čistoty je pro mne nesmírně důležitá pravidelná hygiena a dostečný pitný režim. Hygiena pro mne znamená dát si sprchu 2x denně - ráno a večer. Používám kvalitní kosmetiku - sprchový gel, šampón, kondicionér, gel na intimní hygienu, gel na holení. Po té je pro mne nezbytností použít tělové mléko, deodorant, a parfém. V létě nějaký lehký, v zimě trošku dráždivější. Na pleť použiji ráno denní krém, večer noční. Složení dle ročního období. Před spaním samozřejmě svou pleť dokonale vyčistím od make-upu pleťovým mlékem a vodou. Vypadat svěžě a čerstvě pro mne znamená především rozdávat kolem sebe zářivý úsměv a dobrou náladu.Sml59

  superkarma: 0 08.09.2011, 16:17:59
 12. [163] miška03 [*]

  Nejlepší je skočit do bazénu nebo studená sprcha. A když tohle nemám poruce, tak určitě sáhnu po deodorantu -  toto léto u mě vítězí deosprej FA Active Pearls aqua spirit Sml16

  superkarma: 0 08.09.2011, 15:13:06
 13. [162] ROSALINDAAA [*]

  Pro svou svezest pouzivam tuhe deodoranty a vlhcene ubrousky v pripade ze nemam po ruce sprchu

  superkarma: 0 08.09.2011, 14:09:59
 14. [161] Witkovska [*]

  Já se rozhodně neobejdu bez sprchy, tělového mléka po sprše, deodorantu - kuličky a parfému.

  superkarma: 0 08.09.2011, 07:29:28
 15. [160] Mary11 [*]

  Přípravky značky Fa také patří mezi mnou používané ... Základem svěžesti pro parný den je ranní sprcha, pochopitelně čisté oblečení a kapka parfému. V kabelce tuhý deodorant a mokré ubrousky a pak už mi pomůže jen svěží větřík.

  superkarma: 0 07.09.2011, 22:39:50
 16. [159] michelle2001 [*]

  pri živote ma drží sviežosť od FA...Sml79

  superkarma: 0 07.09.2011, 21:53:21
 17. [158] DCOlga [*]

  Na prvním místě je hygiena - pravidelná sprcha s použitím kvalitního sprchového gelu newbo šamponu s příjemnou vůní, preferuji Dove a večer Palmolive antistres, potom deodorant -  kuličku mám stále v kabelce a používám ho několikrát denně a parfém.

  superkarma: 0 07.09.2011, 21:16:49
 18. [157] Alimraj1 [*]

  Deodoranty, spreje, parfémy, hygiena :-)

  superkarma: 0 07.09.2011, 19:23:35
 19. [156] ajulienka81 [*]

  Samozrejme je na udržanie sviežosti najlepšia sprcha, ale človek sa nemôže sprchovať každú chvílu...takže  používam pravidelne sprejové deodoranty, pretože tuhé a guličky mi nevyhovujú.

  superkarma: 0 07.09.2011, 18:57:44
 20. [155] indrja [*]

  Používám pravidelně deodoranty ve spreji. Mám ráda takové, které lze kombinovat se sprchovým gelem stejné značky a vůně, případně s tělovým mlékem a toaletní vodou. Značky střídám - Fa, Avon, Nivea, Balea, Adidas

  superkarma: 0 07.09.2011, 18:46:30
 21. [154] petroceli [*]

  Pro svoji svěžest a dobrý pocit používám kvalitní deodorant, který vydrží 24 hodin - a skutečně vydrží, dodržuji zázady hygieny - to je snad jasné :-) a v neposlední řadě se dostatečně hydratuji i "ze vnitř" - což je velice důležité pro celkové fungování organismu!

  superkarma: 0 07.09.2011, 15:20:36
 22. [153] mondyes [*]

  Dobrý den, pro svou svěžest používám deodorant Rexona, ale dlouho svěží nezůstanu. Chtěla bych zkusit Fa NutriSkin zda opravdu funguje. S pozdravem Monika

  superkarma: 0 07.09.2011, 14:25:49
 23. [152] bohuša [*]

  Nejlepší pro pocit svěžesti je chladnou sprchu dát si z radosti,a když vám ve sprše  něžné ruce partnera pokožku něžně masírují,tak to pak je ta svěžest tuplovaná-proměněná ve svěžest s velkým S...Sml16

  superkarma: 0 07.09.2011, 13:14:06
 24. [151] knihovna [*]

  Ke svěžesti mi pomáhá sprcha se sprchovým gelem Palmolive nebo tuhým mýdlem s Tea tree olejem. Pod paží si máznu tuhý deodorant značky Rexona nebo Nivea. Taky ve vedru pomáhá vodní rozprašovač na obličej zn. Vichy. A hlavně hodně pít vodu! Sml16

  superkarma: 0 07.09.2011, 10:18:24

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [150] Marč2 [*]

  Používám hodně značku Dove, ale občas zkusím i nějakou jinou značku. Sprcháče , tuhý deodorant. Kuličkové nemám ráda.

  superkarma: 0 07.09.2011, 09:47:25
 2. [149] E.Vrozina [*]

  nejlepší je se osprchovat

  superkarma: 0 07.09.2011, 08:16:46
 3. [148] M.Havlasek [*]

  přítelkyně fa používá, především sprchové gely, já se ve svěžesti udržuji především sprchováním s voňavým sprchovým gelem a tuhým deodorantem

  superkarma: 0 07.09.2011, 08:08:17
 4. [147] M.Vrozinova [*]

  koupila jsem si z nové řady Fa sprchový gel s vůní bílé broskve a je přímo úžasná, nádherně voní a celou mě hned osvěží

  superkarma: 0 07.09.2011, 08:00:14
 5. [146] michala1989 [*]

  používám deosticky, sprchové gely a tělové mléko od značky FA a jsem spokojena jak výkonem tak i příznivou cenou.

  superkarma: 0 07.09.2011, 00:04:10
 6. [145] c.eca [*]

  Já používám deodoranty a sprchové gely a šampony nivea a jsou super,fa jsem ještě nezkoušel.

  superkarma: 0 06.09.2011, 23:47:08
 7. [144] balunka1 [*]

  Já používám přípravky jiné firmy a jsou levné a přitom velmi kvalitní.Ale zkusit Fa by za to stálo.

  superkarma: 0 06.09.2011, 19:25:41
 8. avatar
  [143] Matoušková [*]

  Používám sprchové gely, často se sprchuji, měním často oblečení, používám tělové deodoranty, vlhčené ubrousky. Na zvláčnění pokožky používám tělové mléko.

  superkarma: 0 06.09.2011, 17:53:51
 9. avatar
  [142] florbal [*]

  Tak mě se to už,jak bych to řekla,netýká.V 70letech dám na sprchu vždy a všude,za jakých koliv možnostech,ale dcery mají na svých stolečkách FA stále a pořád.Takže jsou asi spokojené a holky mi příjemně voní.Sml59Sml67

  superkarma: 0 06.09.2011, 16:22:40
 10. avatar
  [141] dany_divka [*]

  1. pro svou svěžest - mladší partner, který mě neustále utrvrzuje v tom, že jsem jeho krásná víla, i když jsem v 6. měsíci těhotenství a připadám si jako tlustá velryba, která trpí nadýmáním

  2. přípravek pro příjemný pocit čistoty - slipové vložky, deodorant (depilované podpaží je samozřejmostí), vždy po ruce silný parfém kvůli již zmiňovaným střevním potížím

  superkarma: 0 06.09.2011, 13:13:23
 11. [140] sportinka1 [*]

  pre to , aby som bola svieža , potrebujem dostatok spánku , vody a úsmevu na perách...Sml16

  superkarma: 0 06.09.2011, 12:22:11
 12. [139] hesla [*]

  odpočívám, směji se, piji, jím, sportuji. A co ještě? Hydratační krémy a dobrou náladu.

  superkarma: 0 06.09.2011, 11:56:35
 13. avatar
  [138] Ni-ka [*]

  Co dělám pro svou svěžest????Sprchuji se:)))To je základ, používám deodranty - jak už ve spreji, tak tuhé, v kabelce nosím vlhčené ubrousky a někdy na ruce používám antibakteriální krém, který moc hezky voní a na rukou mi připadne, že je takový větrový.Mám moc ráda svěží sprchové gely, i šampony, v zimě si můžu dovolit i težší vůně.Jinak se čistě oblékám, to je základ svěžesti a ne chodit jako šmudla,ale na sobě mít litr parfému.V létě jsem ráda používala vodu v rozprašovači, jinak používám krémy tělová mléka, to vše jen když mám čas,takže večer honem,honem:)))

  superkarma: 0 06.09.2011, 10:51:57
 14. [137] Přísavka [*]

  Hydratuji se a vyživuji vně i uvnitř. Dostatek vypitých tekunin  a nátěr pokožky. Samozřejmě je období ovoce a zeleniny - konuzumuji vše čerstvé a dostupné.

  superkarma: 0 06.09.2011, 10:20:26
 15. [136] dadabeck [*]

  Vďaka prípravkom Fa NutriSkin si nemusím hovoriť, že život je to čo máme, ale to o chceme. Záleží na každom z nás pre akú kozmetiku sa rozhodne. Mojou jednoznačnou voľbou sa stali prípravky Fa NutriSkin, ktoré sa stali neodmysliteľnou súčasťou v mojej rodine a kupujem ich aj ako darček pre moje kamarátky. Šírim osvetu a odporúčam ich mojim priateľom, pretože po ich použití moja pokožka ostávala dlho vláčna, hebká a pekne voňavá. S Fa NutriSkin budem stále vpredu a nemusí to byť len v stredu!

  superkarma: 0 06.09.2011, 10:10:30
 16. [135] 1irena [*]

  1irena — #134 oprava na mém příspěvku......velice ráda používám sprchové gely, a to nejméně 2x denně,protože se hned cítím lépe,po koupeli použiji pleťové mléko s bambuckým máslem---to mám vyzkoušené již,když byla moje dcera malá,měla atopický ekzém.I já mám problematickou pleť a Vaše kosmetika mi dělá velice dobře a cítím se celý den spokojená a čistá,zkrátka skvěle.Sml59Docela ráda bych se zúčastnila testování nové řady Vašich nových výrobků.Používala jsem kosmetiku DOVE nebo Nivea,ale již asi měsíc zkouším kosmetiku Vaší řady Fa nutriSkinSml22 a jsem s ní velice spokojená a zatím bez problémů.Sml67

  superkarma: 0 06.09.2011, 10:05:49
 17. [134] 1irena [*]

  Dobrý denSml15,velice jsem používám sprchový gel,sprchu nejméně 2x denně,protože se hned cítím lépe a na závěr použiji tělové mléko s bambuckým máslem,protože ,ho mám již vyzkoušené a pomáhá mi na moji vysušenou pokožku.Mám problematickou a na některé výrobky alergickou odezvu,proto jsem velice ráda,když se objeví  nový,dobrý a vyzkoušený výrobek,který potřebujeme  ke své hygieně,abychom se cítili po celý de svěžeSml59

  1. na komentář reaguje 1irena — #135
  superkarma: 0 06.09.2011, 09:42:27
 18. [133] Beáta [*]

  Svěží se udržuji sprchováním, dostatečným pitným režimem, tak 3 l denně . A snažím se o velký přísun ovoce. Jinka používám deodoranty od Fa White tea

  superkarma: -1 06.09.2011, 09:28:31
 19. [132] Lilíšek [*]

  Dobrý den Sml16 shodnu se s ostatními, nejlepší je vlažná sprcha, dbát na celkovou hygienu, ale jinak u mě kvůli příjemnému pocitu a vůni zvítězila po řadě zkoušení právě Fa, zejména deo a sprcháče, kvalitní a dostupné cenově Sml16

  superkarma: 0 06.09.2011, 08:26:44
 20. [131] Hejducka [*]

  Pro stálou svěžest zkouším různé přípravky i od Fa.Bambucké máslo s bílou broskví nemá chybu.Ráda vyzkouším i další přípravky.A jinak studená voda a osvěžující zelený nebo bílý čaj dělají také svoje.Sml59Sml22

  superkarma: 0 05.09.2011, 19:08:07
 21. [130] Verča27 [*]

  Abych byla svěží, tak si hned ráno udělám kávu a po obědě ještě jednu. Občas i zelený čaj - ten je taky osvěžující, i když mi tolik nechutná. Broskev si dopřeju občas v podobě domácí pleťové masky, většinou ji ale užívám vnitřně. Aloe mám v květináči, ale je mi ji líto oškubat, takže o jejich osvěžujících účincích mohu jen uvažovat. věřím, že v podobě pleťových mlék mohou být všechny tyto poživatiny také velmi prospěšné pro pleť.

  K udržení pocitu čistoty používám běžných prostředků - sprchový gel, šampón, mýdlo, deodorant, parfém, prací prášek na oblečení a mýdlo mezi prádlo ve skříni. A pak s sebou nosím v kosmetické taštičce mýdlové plátky a malý parfémek - jako první pomoc.

  superkarma: 0 05.09.2011, 17:28:31
 22. [129] Monika H [*]

  Pro svěžest je pro mě nejlepší sprchový gel s nějakou květinovou vůní, která je pro mě příjemná, k tomu samozřejmě tělové mléko a nějaký lehký deodorant.

  superkarma: 0 05.09.2011, 16:55:42
 23. [128] pinokio [*]

  V těchto vedrech se sanžím sprchovat aspoň 2krát denně.

  Zvykla jsem si používat váš sprchový gel Fa Acai,protože mám suchou pleť a pokud použiju tento gel,nemám po sprše vysušenou pleť.

  Také mám ráda váš roll-on Natural Fresh,protože se s ním potím mnohem méně než s jiným roll-onem.

  Zatím jsem nevyzkoušela žádné pleťové mléko,protože jsem nevěděla,že se vyrábí.

  Ráda bych vyzkoušela tělové mléko fa s bambuckým máslem a bílou broskví pro suchou pleť.

  Snad se na mě usměje štěstí.

  superkarma: 0 05.09.2011, 16:19:42
 24. [127] majka40 [*]

  pouzivam sprchovy gel,telove mlieko a deodorant Fa Nutri Skin

  superkarma: 0 05.09.2011, 15:40:26
 25. avatar
  [126] Lanolinka [*]

  Já se teda přiznám, FA jsem ještě nikdy nezkoušela, používám jen nivea ,ale život je změna a chtěla bych FA vyzkoušet

  superkarma: 0 05.09.2011, 14:48:10
 26. [125] huhel [*]

  jak rikaji vsichni..nejlepsi je studena sprcha s trochou sprchoveho gelu, fa jsem uz vyskousela a uchvatila me jeho krasna vune

  superkarma: 0 05.09.2011, 14:32:39
 27. [124] tarzan123 [*]

  Nejlíp se osvěžím příjemnou sprchou s použitím sprchového mýdla+speciálního mýdla pro intimní hygienu.Poté si npodpaží nastříkám antiperspirantem a nakonec parfém na krk.A cítím se skvěle!

  Markéta

  superkarma: 0 05.09.2011, 10:12:04
 28. [123] Evuska007 [*]

  Cítím se dobře a sebevědomě, když sobě i svému okolí voním. Osprchuji se, natřu se tělovým mlékem a než odejdu z domova, dodám své vůni korunu - použiji přípravek proti pocení spolu s deodorantem. Samozřejmě, že nejdůležitější je skloubit vůně - takže vše musí vonět stejně, tak aby vůně mezi sebou nebojovaly, ale byly dokonale sladěné. Proto používám ucelené řady. A večer tento rituál opakuji, to už ale použiji pouze sprchový gel a poté tělové mléko. Nic víc, nic míň. Značka Fa je velice kvalitní a má velký výběr vůní a to mne zkrátka baví. Mohu každý den vonět jinak a přece se budu cítit svěží.

  superkarma: 0 05.09.2011, 09:57:26
 29. avatar
  [122] Ultraviolet [*]

  Základem čistoty a svěžesti je pravidelná sprcha, koupel za odměnu Sml30 Super požitek je včetně oblíbeného sprchového gelu a od té samé značky tělové mléko, které vůni prodlouží. Neobejdu se bez antiperspirantu a deodorantu. Ten mám u sebe v kabelce a i v kanceláři, jeden nikdy neví Sml30 Miluju vůně ovocné, ale i vanilku, kokos , nebo to voní létem a mořem Sml22 A jinak na to vnitřní osvěžení čistá voda s plátkem citrónu, tak konci létu zdar Sml59

  superkarma: 0 05.09.2011, 06:28:41
 30. [121] frantikšikula [*]

  voda a mýdlo s jelenem

  superkarma: 0 05.09.2011, 02:52:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme