Nová limitovaná edice produktů prémiové řady Albert Excellent míří do obchodů Albert a přináší pochoutky pro ty nejnáročnější gurmety. Odměňte sebe i své blízké specialitami v elegantním balení. Vyzkoušejte třeba skvělé paštiky tradičních i neotřelých chutí nebo lahodné italské dezerty. Sváteční atmosféra na vánočním i silvestrovském stole je zaručena.

Paštiky všech chutí a pro všechny příležitosti

Paštiky ze sváteční prémiové edice naplní všechna vaše očekávání. Ať už sázíte na klasiku, nebo rádi ochutnáváte trochu exotiky, novinkami z řady Albert Excellent budete nadšeni. Elegantní balení se skvěle hodí jako gurmánský vánoční dárek. Na Silvestra stačí otevřít a přikusovat čerstvé pečivo.

 

Albert Excellent Paštika s husími játry a rozinkami (125 g)

AlbertDostupná v obchodech Albert od 30. 11. 2016

Dopřejte sobě i svým blízkým opravdovou sváteční hostinu. Lahodné spojení paštiky, sladkých rozinek a bílého vína si nemůže nechat ujít žádný vášnivý gurmán. Díky elegantnímu balení se paštika skvěle hodí také jako dárek.

 

Albert Excellent Paštika s kachními játry a třešněmi (125 g)

AlbertDostupná v obchodech Albert od 30. 11. 2016

Nebojte se experimentovat a nechte se unést lahodnou chutí paštiky s kachními játry a třešněmi naloženými v portském víně. Tuhle netradiční kombinaci si oblíbí každý milovník delikates.

 

Albert Excellent Paštika s kuřecím masem a mangem (125g)

AlbertDostupná v obchodech Albert od 30. 11. 2016

Překvapte své blízké a ozvláštněte sváteční tabuli paštikou, v níž se snoubí unikátní jemná chuť s nádechem exotiky.

 

Albert Excellent Paštika se sušenými rajčaty (125 g)

AlbertDostupná v obchodech Albert od 30. 11. 2016

Vychutnejte si každý kousek paštiky, která v sobě snoubí chuť sušených rajčat a lehce pikantního koření. Díky elegantnímu balení se paštika skvěle hodí také jako dárek pro vaše blízké.

 

Sladká sváteční tečka

Linecké a vanilkové rohlíčky na chvíli pusťte z hlavy. Co takhle sladká chuť Itálie? Dopřejte si luxusní sladkou tečku pohodlně kdykoli během svátků.  Sváteční hosté určitě ocení něco nového.

 

Albert Excellent Čokoládové mini dezerty (185 g)

AlbertDostupné v obchodech Albert od 30. 11. 2016

Užijte si chuť nadýchané mléčné, bílé a hořké čokoládové pěny. Odměňte se plnou čokoládovou chutí nebo pohostěte pohodlně své blízké luxusním dezertem ve stylovém balení.

 

Albert Excellent Tiramisu (500 g)

AlbertDostupné v obchodech Albert od 30. 11. 2016

Vychutnejte si tradiční italský dezert s úžasně jemnou chutí v pohodlí domova. Tento nepečený moučník s italským mascarpone a kávou se skvěle hodí nejen pro sváteční chvíle.

 

Sváteční pitný režim

Nezapomínejte během svátků na pitný režim. Punč a vaječný likér doplňujte dobrým čajem nebo osvěžujícím sirupem. Krásná balení řady Albert Excellent určitě skvěle doplní také každý sváteční balíček.

 

Albert Excellent Zelený a bílý čaj s příchutí jahody a jasmínu (20 sáčků)

AlbertBěžná cena od 56,90 Kč

Tím nejlepším způsobem, jak čelit zimě je, popíjení kvalitního čaje. Čajem léčíme nachlazení, pijeme ho, když se chceme zahřát či jen proto, že nám chutná. Dopřejte si směs bílého a zeleného čaje s příchutí jahody a jasmínu v teple a pohodlí domova a užijte si chvilku sami pro sebe.

  

Sirup bezový květ Albert Excellent (700 ml)

AlbertBěžná cena od 64,90 Kč

Bylinkové nápoje všeho druhu jsou pro chladné zimní dny jako dělané. Hustý sirup s příchutí bezového květu chutná jako od babičky. Zpestřete si pitný režim bylinkovým či ovocným nápojem dle vaší chuti. V obchodech Albert si vybere svou oblíbenou příchuť úplně každý. Skvělé vypadá elegantní skleněná láhev jako dárek v balíčku svátečních dobrot.

 

Více informací najdete na www.albert.cz

Reklama