NESCAFÉ uvádí na trh exkluzivní novinku – NESCAFÉ GOLD Barista, jež přinese do pohodlí vašeho domova Nescafénečekanou chuť čerstvě pražené kávy s lahodnou cremou na povrchu. Tato rozpustná káva je obohacena o velmi jemně namletou praženou kávu, čímž je dosaženo ještě plnější chuti a aromatu zrnkové kávy.

Pro ty, kteří si rádi vychutnají sílu skvělé kávy, připravilo NESCAFÉ novinku: rozpustnou kávu NESCAFÉ GOLD Barista.  Káva je obohacena o jemně pražená zrna Arabica. Chuť je tak doladěna do ještě větší plnosti čerstvě pražené kávy a chutná jako od baristy z kvalitní kavárny, navíc při zachování benefitu jednoduché přípravy rozpustné kávy. Společně s výraznou chutí se můžete těšit i z krémově jemné pěny, kterou baristé nazývají crema.

Novinku NESCAFÉ GOLD Barista poznáte podle atraktivního designového balení, které se bude báječně vyjímat na poličce v kuchyni. Stačí pak jediný pohled na půvabnou zlatohnědou plechovku a přenesete se do světa, kde vše voní čerstvě upraženou kávou.

Kávu připravíte jednoduše: 1 až 2 lžičky kávy přelijte 180 ml horké (ne vroucí!) vody a zamíchejte.

NESCAFÉ GOLD Barista patří do portfolia NESCAFÉ GOLD, které dále zahrnuje NESCAFÉ GOLD Original s intenzivním aroma (200g/100g), NESCAFÉ GOLD Crema s jemnou krémovou chutí (200g/100g), bezkofeinovou variantu NESCAFÉ GOLD Decaf (100g) a NESCAFÉ GOLD Green s obsahem nepražených zelených zrn (100g).Nescafé

Káva NESCAFÉ Gold Barista  je k dostání v exkluzivním balení o obsahu 100 g za doporučenou cenu 129,90 Kč.

Více informací najdete na www.nescafe.cz

Nescafé

 

Reklama