Styl

Dopřejte pokožce pořádnou dávku hydratace, výživy a antioxidantů

Slunce, voda, vítr ale i pobyt v klimatizovaném prostředí narušují rovnováhu pokožky. I po krátké době strávené v tomto prostředí je kůže vysušená, unavená, citlivá a často vyžaduje zvláští péči v podobě maximální hydratace a dodání dostatečného množství výživných látek pro rychlou regeneraci. V Miracle Esthetic Clinic and Spa nabízí řešení v podobě rehydratačního zábalu Body Strategist Firming od Comfort Zone.

Miracle Esthetic Clinic

Anna Margarian, majitelka Miracle Esthetic Clinic and Spa říká:

„Jedná se o vyživující ošetření přinášející perfektní sjednocení pleti, pevnost a obnovu rovnováhy hydratace pokožky. Po zábalu bude vaše pokožka hladká, prozářená a hlavně hluboce hydratovaná. Procedura má velmi uklidňující účinky a smyslná vůně vám prostoupí do všech buněk v těle.“

Ošetření je velmi příjemné, začíná anti-stresovým Tranquillity welcome rituálem™, který navodí pocit uvolnění, harmonie a odpoutání se od každodenních starostí. Dále vám terapeutka provede celotělový peeling, který se nanáší speciálními masážními tahy. Po odstranění peelingu přichází na řadu již aplikace aktivního zábalu, při jehož působení se provádí masáž pokožky hlavy. Po zábalu následuje exkluzivní masážní rituál Comfort Zone inspirovaný technikou pojivové masáže s doplňujícími tahy pro zpevnění pokožky. Finální péčí je aplikace hloubkově vyživujícího oleje (ze sladkých mandlí, tamanu oleje, vitamínu E a pupečníku asijského) pro zpevnění, regeneraci, redukci a prevenci strií. Ošetření je zakončeno šálkem bylinkového čaje, který prohloubí požitek z výjimečného rituálu.

Tyto zábaly jsou určeny pro každého, kdo chce své pokožce dopřát to nejlepší.  Jsou vhodné pro suchou, mdlou a dehydrovanou pokožku po dlouhodobném slunění a je určený také jako prevence strií během těhotenství.

Samotné složení zábalu je dvoufázové a obsahuje hydratační, vyživující a zpevňující složky.  Smícháním bio oleje Tamanu a extraktu ze zelené slupky ořechu vzniká unikátní kombinace účinných látek dosahující maximálního výsledku.

Bio Tamanu olej je vzácný olej z Polynésie považovaný za přírodní antibiotikum a je určen pro všechny typy kožních problémů. Tradičně se olej používá k léčbě a hojení ran různých druhů a jeho výsledky jsou mimořádné. Má vysoce protizánětlivé vlastnosti, a proto je ideálním prostředkem k ochraně elasticity, chránící před vznikem strií.

Extrakt ze zelené slupky ořechu je účinná látka získaná ve specifickém čase dozrávání plodů, vybraných pro své bohatství na aktivní ingredience s antioxidačním působením. Strukturální polyfenoly vytvoří ochrannou vrstvu, která efektivně chrání pokožku před poškozením volnými radikály.

Ošetření provádí v Miracle Esthetic Clinic and Spa, více informací na www.miracleclinic.cz . Ošetření trvá 60 minut a stojí 1650,-. Kč.

   
29.08.2017 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] MARIE MATEJKOVA [*]

  Určitě by se mi líbilo. Maji slevy pro důchodce Sml30Sml30?

  superkarma: 0 29.08.2017, 14:03:33
 2. avatar
  [3] Hanula [*]

  bobani — #2 Sml16i já

  superkarma: 0 29.08.2017, 11:35:32
 3. [2] bobani [*]

  potřebovala bych ovšem sponzora .

  1. na komentář reaguje Hanula — #3
  superkarma: 0 29.08.2017, 10:15:16
 4. avatar
  [1] jarka1234 [*]

  To bych si nechala líbit. Sml67

  superkarma: 0 29.08.2017, 06:31:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme