Absolvujte cílené vyšetření sestavené na míru interním lékařem a následné ošetření luxusní tělovou francouzskou kosmetikou Ericson Laboratoire.

 

ghc

 

GENETIXSLIM tělové ošetření                                                      

Je nejvíce fyziologický a bezpečný způsob snižování hmotnosti

Zaručuje postupné uvolňování přebytečného tuku a v něm obsažených toxinů. Stimuluje geny regulující metabolismus tukových buněk, potlačuje jejích ukládání a aktivuje spalování.

Poskytuje viditelné výsledky, pomůže i těm, kteří jinak velmi obtížně hubnou.

Cílené interní vyšetření

(+ALT, GMT, kreatinin T4, kortizol)                                            

Podmínkou  pro  ideální uvolnění přebytečného tuku a příslušných toxinů v těle je bezchybná funkce jater, štítné žlázy a nadledvin. Chcete-li docílit maximálního efektu tělového ošetření, doporučujeme screeningové vyšetření uvedených orgánů na interním oddělení kliniky. Metabolická korekce urychlí snížení hmotnosti a zamezí případným nežádoucím účinkům.

CELLULIT'VIB  tělové ošetření                                          

Šokové „ultrazvukové“ ošetření - zeštíhlující účinek využívající tří metod oddělování adipocytů, spalování uvolněných mastných kyselin a odvádění odpadních látek

Doporučuje se také pro posílení a prodloužení účinků ultrazvukových ošetření. Například u nás na Klinice GHC Praha metodou Vanquish.

zena1

Cílené interní vyšetření

(+detoxikace, panel genetika)                                         

Oxidační stres je stav, při kterém se v organismu hromadí  škodlivé kyslíkové molekuly vznikající za patologických situací (stresová zátěž, dietní chyby, interní choroby). Zvýšené množství škodlivých molekul - radikálů poškozuje cévní systém, urychluje stařecké kožní změny včetně celulitidy i celkové procesy stárnutí. Cílená „antiradikálová“ prevence zvyšuje efekt kosmetických tělových ošetření a představuje pro tělo vícenásobný benefit. 

OSMO-THERMY – SPA - tělová relaxační procedura      

Tělová péče s přírodní solí „Guérande“ – zeštíhlení, exfoliace, hloubkové čištění, drenáž a odstraňování toxinů

Originalita této péče spočívá ve dvou různých způsobech použití soli Guérande: nejdříve se provádí exfoliace pomocí přípravku Exfoliant Osmo-Thermy a po ní následuje tepelný tělový zábal s využitím přípravků Osmo-Thermy Cellulite, Drainage, Energy.

Cílené interní vyšetření (+ Bodystat)                                        

Výsledky tělové péče „Guérande“ závisí na osmotické rovnováze – tj. na vyváženém poměru solí a vody v organismu. Snížený příjem tekutin provází civilizační způsob života. Přestože je   obvykle klinicky němý, představuje deficit volné vody nejčastější  příčinu sníženého až žádného efektu tělových procedur. Před Osmo-relaxační péčí doporučujeme absolvovat nenáročné vyšetření tělesné kompozice Bodystat a složení tělesných tekutin cíleně korigovat.

Redakční TIP:

Komplexní screening (Velký screening)

je jedinečné vyšetření, které slouží k diagnostice přítomného onemocnění již ve fázi bez klinických příznaků. Preventivní zdravotní prohlídky umožňují případnou nemoc podchytit už v samém začátku a významně snižují riziko vzniku různých nebezpečných chorob.

Vyšetření tělesných obtíží přitom chápeme v úzké souvislosti s psychikou, která často tělesný příznak provází nebo je jeho příčinou.  

ghcna

Více informací naleznete na stránkách www.ghc.cz.

 

Již 20 let se klinika GHC Praha profiluje jako soukromé zdravotnické zařízení, které poskytuje svým klientům širokou diagnostickou a léčebně preventivní péči na vysoké úrovni.

Komplexní péče a individuální přístup

Vysoký standard v oblasti lékařské péče a využívání nejnovějších vědeckých poznatků. Samozřejmostí je špičkové technické vybavení a komfort pro všechny klienty.

Reklama