Novinky

Doporučuji Studio Dva

Čtenářka Knihovna je milovnice divadla, už odmalička se jí líbí. A doporučuje vám nové divadlo Studio DVA a jeho hru Hlava v písku.

O Studiu DVA vím, taky se tam chystám. Jsem ráda, že jste napsala, milá Knihovno, děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Milá redakce a všechny čtenářky.

Téma divadlo mě motivovalo k napsání příspěvku. Divadlo mám ráda od malinka. Začínala jsem s loutkovým, pak jsem chodila na pohádky Branického ochotnického spolku, kde moje maminka ochotničila. Ráda jsem sledovala i Tv přenosy z divadel. Lásku k divadlu jsem zdědila po ní, i když táta taky rád chodí do divadla. Mamka se stala nápovědkou několika divadel a díky tomu jsem mohla navštívit každou premieru představení, na kterém pracovala. Atmosféru divadel jsem poznávala i v jejich zákulisích, klubech, šatnách, rekvizitárnách atd. O její práci jsem se zajímala natolik, že jsem měla přehled, kdy co hrajou, kdo v tom hraje atd. Máma se kolikrát smála a říkala, že bych mohla sestavovat fermany. Jako profesi jsem si divadlo nevybrala, ale stále ho ráda navštěvuji. Teďka jsem navštívila nové kamenné divadlo STUDIA DVA v bývalém kině Blaník. Divadlo před jejich první premierou vyhlásilo týdem zdarma. Diváci si mohli vybrat představení, na které mohou jít zdarma v rámci vyhlášeného týdne. Podařilo se mi doslova vyboxovat na generálku jejich nového představení a světové premiery Hlava v písku. Doporučuju shlédnout. Představení je zábavné, dobře obsazené: Ivana Chýlková, Jan Potměšil a Jana Stryková. Určitě jste neminuly upoutávky na lavičkách, tramvajích, v novinách na toto představení. Noviny Metro se stalo jejich mediálním partnerem. A pokud máte klubovou kartičku Metra, máte 100,- slevu na 1 vstupenku. Podívejte se na jejich webové stránky a určitě budete mít z čeho vybírat. Také mám tu příležitost navštěvovat představení Divadla Na Jezerce, kde mají zajímavý repertoár. Naposledy jsem tam viděla Práskni do bot. O této hře jste zde psali a myslím, že občas na Žene-in se o Jezerce zmíníte. Loni jsem koupila své sestře k narozeninám a sobě k Vánocům baletní předplatné do Národního divadla. Také to byla nádherná představení, balet je pro mě úžasný relax. Divadlo je život, pestrý, zábavný, ale i vážný, inspirující. O divadle bych se tu mohla rozepisovat donekonečna, nebudu už unavovat a přeji všem krásné zážitky v divadle!

Knihovna

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Co vy a divadlo?

 • Máte rády divadlo?
 • Chodíte do divadla?
 • Jak často?
 • Co máte nejradši - komedie, drama...?
 • Máte rády alternativní divadlo?
 • Na čem jste byla naposledy v divadle?
 • Co byste doporučila našim čtenářkám?
 • A co si myslíte o ochotnickém divadle?

Napište, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás získá dárek, balíček vlasové kosmetiky RYOR. Pište do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz. Heslo je DIVADLO. Předem děkuju!

ryor

   
30.09.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. [1] setury [*]

  hezká pozvánka do divadla Sml16

  superkarma: 0 30.09.2013, 12:51:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme