Načechrané vlasy, vzdušné vlny nebo neposedné vrabčí hnízdo, které se dá nazvat jako roztomilý rozcuch... patříte k ženám, které mají rády účesy, kdy vlasy nabývají na objemu? Připadáte si lépe, když vám vlasy vlají kolem obličeje, můžete se jich dotýkat a víte, že je nemáte přilepené k hlavě?

Taft volume

Objem vlasů řešíme stále. Pokud se ohlédnete do historie, kdy ještě ženy neznaly stylingové přípravky, vždy vymýšlely něco důmyslného, aby objemnému účesu pomohly. Ať už to byly vzdušné drdoly, velké vlny pomocí natáček nebo vytupírované tvary účesů....

Dnes je tedy na rozdíl od minulosti docela snadné vytvořit objemný, nadýchaný účes. Díky speciálním stylingovým přípravkům, díky pomocníkům jako jsou fény a difuséry či kulmy a v neposledním řadě je to samotný střih vlasů, kdy po prostříhání vlasových partií účes drží daleko lépe ve tvaru, jaký si přejete. V závěru ale vždy použijeme stylingový přípravek, aby nám účes hezky držel a vydržel vypadat hezky, objemně, tak, jak si přejeme…

Aby vlasy měly ten správný a chtěný objem, je dobré spolehnout se na stylingové přípravky, které jsou přímo určeny pro tvorbu účesů pro větší objem vlasů.

Vyzkoušely jsme tyto přípravky:

Taft volume3 Weather Taft nyní představuje novou inovovanou řadu 3 Weather Taft Volume s mega silnou fixací. Jde o první stylingovou řadu Taft, která obsahuje kolagen pro ještě větší push-up efekt a slibuje dvojnásobný objem, aniž by vlasy zatěžovala. Nabízí mega silnou fixaci, a to až na 48 hodin.

Kolagen je známou a účinnou složkou šamponů pro zvětšení objemu a je rovněž klíčovou přísadou v řasenkách, kde dodává řasám intenzivní zesílení a zvětšení. Nyní odborníci od Schwarzkopf poprvé přidali kolagen do řady stylingových produktů 3 Weather Taft. Výsledkem je zvětšení objemu zplihlých kadeří bez života a celkové zlepšení kvality unaveně vypadajících vlasů.

Výrobky 3 Weather Taft Volume s mega silnou fixací:

  • Lak na vlasy Taft Volume s mega silnou fixací (stupeň fixace 5, 250 ml) - zaručí dlouhotrvající zpevnění vašeho účesu. DMOC 96,90 Kč.
  • Pěnové tužidlo Taft Volume s mega silnou fixací (stupeň fixace 5, 200 ml) - zvětší objem účesu na maximum. Pro extra push-up efekt se aplikuje ke kořínkům vlasů, které přitom zůstanou lehké jako pírko. DMOC 96,90 Kč.

Inovace se týká i stávající řady Taft Volume s ultra silnou fixací od značky 3 Weather Taft. Nové, vylepšené složení zafixuje každý pramen, poskytne dlouhotrvající nadýchaný objem, který vlasy nezatíží.

Jaká je naše redakční zkušenost?

Vyzkoušely jsme s kolegyněmi jak lak na vlasy, tak pěnové tužidlo. Uznaly jsme vysokou kvalitu – lak na vlasy je svěží, krásně voní a díky své silné fixaci vlasy velmi dobře a spolehlivě zafixuje tak, aby byl účes perfektní. Pěnové tužidlo je také velmi dobré. Pokud tedy potřebujete, aby vás účes dobře držel, spolehněte se na řadu stylingových přípravků Taft Volume s mega silnou fixací – stupeň fixace 5 je vaší jistotou.

Související článek:

Reklama