LevisBrzy začne sněžit a mrznout, tak je nejvyšší čas vybalit šály a čepice, nebo se kouknout po nových úlovcích. Značka Levi’s® připravila opět spoustu trendy kousků z kvalitních materiálů a s dokonale propracovanými detaily, které v zimě zahřejí a dodají vám styl. Paleta barev obsahuje tóny šedivé, modré, zelené a hnědé a navíc ještě červenou i růžovou v dámské kolekci.

Můžete vyzkoušet krásné vyplétané čepice, šály a rukavice ze směsi vlny a polyamidu, barevné a vzorované bavlněné šátky, trendy retro klobouky nebo bekovky.

V kolekci pánské obuvi najdete mokasíny i robustní pracovní boty, všechny z pravé kůže a s rafinovanými detaily. Dívky a ženy mohou vybírat z elegantních semišových kotníkových kozaček na podpadku, kožených holínek, nebo polokozaček v pánském stylu, například s efektními pásky a přezkami.

Kolekce doplňků vás v nepříznivém počasí ochrání doslova od hlavy až k patám. A nějakou kvalitní drobností – šálou, koženým páskem nebo peněženkou – můžete překvapit své blízké. Je to maličkost, která potěší. :-)

Levis

Reklama