Dobrý večer Radime,
tak tedy ještě doplňuji:-)
Když jsme se s manželem poprvé viděli v kavárně, kde jsem byla se svojí kamarádkou, tak mezi námi přeskočila opravdu veliká jiskra. Seděli jsme vedle sebe u stolů a nemohli od sebe odtrhnout oči. Opravdu nevím, co mi ten den kamarádka povídala:-). Nevím, jestli by udělal manžel první krok, ale musím říct, že se mi tak šíleně líbil, že jsem mu napsala svůj mobil a řekla, že bych se s ním ráda ještě viděla. No, volal asi za deset minut a jestli prý ještě někam nezajdeme.

Tak jsme šli na vínečko a musím říct, že hned jsme si rozuměli tak, jako bychom se znali už spoustu let. Manžel je opravdu veliký romantik, takže na každé schůzce můžu očekávat nějaké překvapení. Shodou okolností jsme oba byli čerstvě po rozchodu s partnerem a asi po 14 dnech nás napadl fakt bláznivý nápad se vzít. A šli jsme do toho. Svatbu jsme rychle zorganizovali jen s nejbližšími a vlastně jsme se dohodli, že první sex bude až o svatební noci. Ale chtěl to spíš manžel, já bych byla pro už dřív.

No, musím říct, že jsem se toho trochu obávala, aby té romantiky ze strany manžela nebylo až příliš. Ale když slyším od kamarádek o jejich manželech, tak jsem za tu romantiku ráda. Manžel je neustále velice pozorný, je strašně hodný a o naší dcerku se dokáže perfektně postarat. No, prostě jsem měla a mám štěstí.

Krásný večer
GAba


Tak to je romantika a erotika v jednom, tohle je nejen jedinečné, ale prakticky neuvěřitelné. Skoro vám to závidím, ale ani já si vlastně nemůžu stěžovat na málo romantiky. Jen vám přeju, aby to vydrželo ještě aspoň 20 x tak dlouho. Pak to bude na romantický film, vy prodáte práva do Hollywoodu a umřete spokojeni a strašně bohatí. Nebo tak něco.:-)

Reklama