Bulvár

Dopis od dcery mě rozplakal dojetím


Mám 13letou dceru. Její třídní učitelka vymyslela takovou věc, což myslím, že byl velice dobrý nápad: Každé dítě napíše svým rodičům dopis, který na nás bude čekat při návštěvě rodičovské schůzky.
Dopis byl napsaný na A4, na linkovaném papíře a mluvou puberťáka :-), ale je moc hezký. O tom, že budu vždy jejím vzorem a že jí nevadí, že nemáme úplnou rodinu, že mě má ráda. Byly tam taky věci, které by chtěla změnit. Nebudu vše vypisovat, podstata je v tom, že jsem se normálně dojetím rozbrečela, slzy nešly zastavit a to jsem seděla v první lavici, protože jinde po mém pozdějším příchodu nebylo místo. Paní učitelka si toho samozřejmě všimla, ale taktně mlčela. Dopis jsem schovala mezi ostatní obrázky od ní, které sbírám. I když máme s dcerou hezký vztah, povídáme si, do dopisu se přece jen lehčeji píší některé věci, dá se více zamyslet. Někde jsem četla, že i v partnerských vztazích  se mohou problémy řešit tzv. dopisy lásky, ale mají svoje pravidla.  Můžeme v něm napsat partnerovi, co se mi na něm nelíbí, co mě trápí , ale vždy končit s láskou. Já rozhodně paní učitelce moc děkuji a myslím, že nejsem sama :-)
NINA
Milá NINO,
asi bych brečela také. Váš příspěvek se sice vztahuje k minulému tématu, ale s tím dnešním má hodně společného. Pro matku asi není nic krásnějšího než projev lásky dítěte.
   
09.03.2007 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] nenunka [*]

  Mám schovaný korespondenční lístek od syna z letního soustředění.Bylo mu 7. Podotýkám, že jsem doma vyplnila adresu. Ahoj! Jíme! Spíme! Plaveme! Cvičíme. Pusu P Taky jsem nad slohovým nadáním svého syna slzela.

  superkarma: 0 10.03.2007, 00:12:57
 2. avatar
  [6] cicinka [*]

  Samík97: Děkuju. taky jsem byla dojatá.Všechny tyhle jejich dárečky mám schované.Nic nevyhodím.

  superkarma: 0 09.03.2007, 18:22:22
 3. [5] Samík97 [*]

  cicinka: Máš fantastickýho Adámka-GRATULUJI!!!

  superkarma: 0 09.03.2007, 18:07:19
 4. avatar
  [4] cicinka [*]

  Taky věřím,že Tě dopis dojal.Také už jsem jich od synů několik dostala.A někdy se musím i zastydět,jak mě správně zkritizují.A včera jsem dostala od mladšího Adama přání k MDŽ a v něm tento text-psal velkými tiskacími a sem tam vynechal mezeru:MAMY MAMŤERAT VŠECHNO TI PŘEJU XVATKU(s kroužkem).SIZLATA.NAMJE.TATI TAKYŤE MAM RAT.ÍTOSEM CHŤELDOTVRĎET
  Tak to mě dostalo,že jsem ho opusinkovala až až.Hlavně to XVATKU!

  superkarma: 0 09.03.2007, 11:46:41
 5. [2] a.... [*]

  Já jem zas byla trochu dojatá ze slohové práce. Dcera napsala, že maminku má ráda hlavně proto, že se na ní může vždycky spolehout, protože jí maminka vždycky pomůže, když to potřebuje. Pak mám schovaný jeden udobřovací dopis zhruba ve znění" když se na mě chceš zlobit, tak se zlob, jestli mě nemáš ráda, tak neměj, ale já tě mám stejně ráda, víš???"

  superkarma: 0 09.03.2007, 09:04:45
 6. avatar
  [1] Janecka [*]

  ,určitě máš perfektní dceru,blahopřeji k ní.Já si s mámou začala rozumět až v dospělém věku,ale stejně se ji se vším nemůžu svěřit.

  superkarma: 0 09.03.2007, 08:53:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme