Na křtu kalendáře Andrea 2014 se sešlo spoustu zajímavých kmotrů. Dorazila celá kapela Eddie Stoilow, herečka Yvetta Blanarovičová, herec Miroslav Donutil a fotbalista Pavel Horváth, u kterého nebylo do poslední chvíle jasné, jestli se dostaví, jelikož den před tím oslavoval vítězství ve fotbale.

m

Nakonec si ale příležitost popřát krásné Andree Verešové nenechal ujít. Tomáš Matonoha, který se netradičně ujal role moderátora, odevzdal za organizátora kalendáře Tomáše Fotula šek v hodnotě 50 tisíc korun Martině Šmukové z nadace Pink Bubble.

v

n

Mile překvapil Mirek donutil, který při této příležitosti okamžitě vypsal sám svůj osobní šek na dalších 20 tisíc. Tohle se na večírcích s českými celebritami opravdu moc nestává! Když se k tomu přidal se stejnou částkou i Pavel Horváth, všichni v sále sklidili velký aplaus! Kalendář Andrea od fotografa Bena Renče je netradiční v tom, že je zde Andrea vyfocena s minimálním make upem, a tak jsme se Andrey zeptali, kdy make up nepoužívá. „Určitě se líčím minimálně v létě a nebo vůbec, samozřejmě doma make up také nepoužívám, „ směje se Andrea.

Andreu na křest doprovodil samozřejmě manžel Daniel Volopich.

Reklama