Říká se jí královna minimalismu a svému vytříbenému stylu zachovává věrnost každou sezonu. Navzdory módním trendům. Její modely patří k nejvyhledávanějším a stávají se stálicemi ženských šatníků

Když si pořídíte něco od americké návrhářky Donny Karan, můžete si být jisté, že nebudete litovat investice. Její perfektně vypracované a vpravdě nadčasové modely vám udělají dobrou službu mnoho sezon. Určitě by se hodily jako základní stavební kámen vašeho šatníku.

Zdá se, jakoby módní trendy šly mimo ni, umí si z nich vybrat jen to, co se neokouká a působí stále moderně.  

Dona Karan neplýtvá vzory, zbytečnými detaily ani barvami. Jedinými vzory, které kolekci ozvláštňují, jsou vzory srsti exotických zvířat. Leoparda a žirafy používané v různých velikostech a barevných verzích, které se nezřídka objevují i na doplňcích.

Barevnými dominantami jsou jako obvykle černá, červená a béžová. Doplněné zářivou bílou, sytě růžovou nebo kobaltově modrou.

Celá kolekce se nese v duchu velkých barevných ploch, nápadného vrstvení a strohosti, ale i „rozevlátosti“ žerzejových maxisukní, které do ní vnášejí pohyb a sexy ženskost.

Možná si povzdychnete, že na model od této návrhářky nikdy nebudete mít peníze. Ale to vůbec nevadí, stačí, když se budete inspirovat. Není tak složité napodobit její styl.

Podívejte se na podzimní kolekci a nechte se unášet na vlně minimalismu a dokonalé elegance

Některé věci budou k dostání v pražském obchodě DKNY v Železné 16?

FOTO: DKNY

Reklama